Connect with us
ekspresowa pożyczka
Artykuł sponsorowany przez Provident Polska SA

Porady

Przelewem albo w gotówce? Ekspresowa pożyczka – taka jak potrzebujesz

Szukasz oferty pożyczkowej, dzięki której zrealizujesz zarówno mniejsze, jak i duże plany? Oczekujesz swobody – zarówno w kwestii przeznaczenia środków, jak i spłaty? Poznaj ekspresową pożyczkę i ciesz się dostępem do pieniędzy już dziś.

Przelew czy gotówka? Wybierz formę finansowania

Konieczność pożyczenia pieniędzy może pojawić się w najmniej spodziewanym momencie. Nie wszystko da się przewidzieć, a pilny dostęp do gotówki może stanowić nieocenione wsparcie w każdej sytuacji. Wybierając ofertę pożyczkową, warto więc zwrócić uwagę nie tylko na warunki, ale także na metodę przekazania środków.

Nie masz dostępu do konta, bo np. skradziono Ci kartę i konieczne było zablokowanie rachunku? Sprawdź, które firmy oferują pożyczkę ekspresową z dostawą do domu. Dzięki temu wniosek możesz złożyć online, a doradca pożyczkowy dostarczy wybraną kwotę do Twoich drzwi. W ten sposób formę finansowania możesz swobodnie dopasować do Twoich potrzeb.

Pieniądze na dowolny cel do Twojej dyspozycji

W kontekście swobody należy wspomnieć także o możliwym przeznaczeniu środków. Pieniądze z ekspresowej pożyczki mogą posłużyć Ci m.in. jako:

  • część wkładu własnego,
  • środki na remont kuchni,
  • gotówka na zakup lub remont samochodu,
  • wsparcie w codzienne wydatkach.

To Ty decydujesz o tym, jaki masz plan i jak go zrealizujesz. Postaw na rozwiązanie, które dopasujesz w pełni do siebie.

Dopasuj warunki pożyczki do Twoich potrzeb

Klienci Providenta, szukający oferty pożyczkowej, mogą skorzystać ze specjalnego kalkulatora dostępnego na stronie. Dzięki niemu samodzielnie dopasujesz warunki finansowania do Twoich potrzeb. Wystarczy, że ustalisz interesującą Cię kwotę i okres umowy, a narzędzie zaproponuje wysokość raty i przygotuje odpowiedni wniosek – gotowy do złożenia.

Ile możesz pożyczyć w ramach ekspresowej pożyczki? Kwota pożyczki może wynieść do nawet 15 000 zł. Dotyczy to na przykład Pożyczki Dopasowanej oferowanej przez Provident Polska S.A.w ratach miesięcznych (RRSO 63,56% warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywna ocena zdolności kredytowej konsumenta).

Pożyczkę możesz spłacić w przystępnych ratach – nawet do 24 miesięcy. Co więcej, dopasowujesz harmonogram spłaty w taki sposób, by nie kolidował z innymi zobowiązaniami. Do wyboru masz spłatę tygodniową oraz miesięczną.

Dzięki aplikacji pożyczkę masz zawsze pod ręką

Pieniądze w ramach ekspresowej pożyczki możesz uzyskać bez wychodzenia z domu. Wniosek złożysz online – bez zbędnych formalności i długiego oczekiwania na pozytywną decyzję. Jednocześnie do Twojej dyspozycji zostaje aplikacja mobilna ProviGo od Provident Polska S.A. To niezawodne wsparcie w obsłudze pożyczki. Dzięki niej możesz sprawdzić aktualne saldo pożyczkowe, kontrolować spłatę lub być w stałym kontakcie z konsultantem Providenta.

Przed każdą pożyczką należy dokładnie zastanowić się nad swoimi możliwościami finansowymi. Decyzja o zobowiązaniu musi być poprzedzona analizą budżetu oraz zapoznaniem się z zapisami umowy. Ponadto trzeba pamiętać, że warunkiem otrzymania środków jest pozytywna ocena zdolności kredytowej przez pożyczkodawcę.

Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top