Connect with us
eliza tokarczyk
Fot. Instagram @emilia_lipinska_makeupartist

Telewizja

Eliza Tokarczyk. Kim jest żona Piotra Cugowskiego?

Co wiadomo na temat Elizy Tokarczyk, żony Piotra Cugowskiego? W tym newsie przedstawiamy informacje, jakie udało nam się ustalić na jej temat.

Kim jest Eliza Tokarczyk?

Kim jest Eliza Tokarczyk? To dziennikarka, a prywatnie żona wokalisty Piotra Cugowskiego.

Tak naprawdę na temat kobiety niewiele wiadomo. W przeciwieństwie do męża jest osobą bardzo ceniącą swoją prywatność, w sieci nie dzieli się informacjami na temat choćby swojego wykształcenia, nie udziela też wywiadów.

Z pewnością pracowała w programie Polsatu „Interwencja”. Była autorką reportaży o tematyce społeczno-interwencyjnej poruszających ważne tematy, dotyczące rodzinnych historii, głośnych afer i przestępstw. Wydaje się jednak, że obecnie nie pracuje już w Polsacie, nie znajdziemy jej bowiem w członkach zespołu na oficjalnej stronie programu. Nie wiadomo zatem, czym zajmuje się obecnie.

Wiek, rodzina, dzieci

Eliza Tokarczyk urodziła się w 1980 roku, ma więc 42 lata, nie udało nam się jednak ustalić jej dokładnej daty urodzin. Tym samym jest rok młodsza od swojego męża.

Z Piotrem Cugowskim  poznali się w 2000 roku, natomiast ślub wzięli osiem lat później. Uroczystość odbyła się 25 października 2008 roku w Archikatedrze Lubelskiej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żaneta Rosińska. Kim jest nowa prezenterka pogody w TVN?

Para ma syna urodzonego w 2011 roku, który otrzymał imię po ojcu. Muzyk w zadedykował mu jedną z piosenek z albumu „40”, wydanego w 2019 roku pt. „Takich jak my nie znał świat”. Zdjęcia Piotra juniora znalazły się także w teledysku do utworu.

 

Eliza Tokarczyk w mediach społecznościowych

Żona muzyka wyjątkowo dba o swoją prywatność, praktycznie stroniąc od mediów społecznościowych. Nie znajdziemy zatem jej profilu na Instagramie. Poza tym nie pojawia się również na zdjęciach dodawanych przez Piotra Cugowskiego i praktycznie nie bywa razem z nim na żadnych imprezach branżowych. Małżeństwo stroni więc od zainteresowania mediów.

3.8/5 (liczba głosów: 27)
1 Comment

1 komentarz

  1. zdumiony

    22 stycznia 2023 at 18:38

    28 lat w 2022???… coś tu nie gra, bo Piotr w 2022 obchodził 42 urodziny… jeśli poznali się w 2000 to by znaczyło, że miała zaledwie 6 lat, a Piotr 21… wzięli ślub 8 lat później, czyli wynikało by z tego, że 29-letni wówczas Piotr poślubił 14-latkę… niedorzeczne!!!… czy ktokolwiek oprócz mnie dostrzegł ten absurd???… prędzej jestem w stanie uwierzyć, że żona Piotra w 2022 miała nie 28, a przynajmniej 38 lat

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top