Connect with us
eurowizja 2022 typy kursy betfan

Kultura

Eurowizja 2022 – jakie kursy na Polskę? Dawno nie było tak dobrze

Eurowizja 2022 zbliża się wielkimi krokami. Polskę w tym roku reprezentuje Krystian Ochman, którego piosenka „River” zbiera niezwykle pochlebne recenzje. Czy to oznacza, że możemy liczyć na wysokie miejsce w tym konkursie? Bukmacherzy opublikowali już kursy i mają swoich faworytów.

Kiedy i gdzie odbędzie się Eurowizja 2022?

Konkurs Piosenki Eurowizji 2022 będzie już 66. edycją tego wydarzenia. Tym razem odbędzie się w Turynie w dniach 10-14 maja. Wszystko dzięki wygranej zespołu Måneskin, który z piosenką „Zitti E Buoni” zdominował konkurs w 2021 roku.

Polskę w tym roku będzie reprezentował Krystian Ochman z piosenką „River”. Mężczyzna w przeszłości wygrał 11. edycję programu „The Voice of Poland”, a jego konkursowa piosenka zdobywa bardzo pochlebne recenzje. Ochman weźmie udział w drugim półfinale, który odbędzie się 12 maja. Mamy nadzieję, że Polaka zobaczymy także dwa dni później podczas wielkiego finału. Oba wydarzenia transmitować będzie Telewizja Polska.

Komentujący są pod wrażeniem głosem polskiego piosenkarza, dodatkowo twierdzą, że to bardzo ciekawa i świetnie zaśpiewana piosenka. Ochman łączy w niej kilka gatunków muzycznych, a każdy znajdzie coś dla siebie. „River” robi także furorę wśród youtuberów zajmujących się recenzowaniem piosenek. Wystarczy, że wpiszecie „Ochman River reaction” i znajdziecie niezliczoną ilość filmów zachwyconych Polakiem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Dawid Podsiadło 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny biletów

Kto jest faworytem konkursu?

Bukmacherzy opublikowali już swoje kursy przed tegoroczną Eurowizją. Polak jest jednym z faworytów, znajdując się w czołowej piątce zestawienia. Według bukmacherów najpoważniejszymi kandydatami do zwycięstwa są jednak trzy inne kraje. To Ukraina (Kalush Orchestra – „Stefania”), Włochy (Mahmood i Blanco – „Brividi”) oraz Szwecja (Cornelia Jakobs – „Hold Me Closer”.

Ukraińcy mają niezwykle ciekawą piosenkę, jednak ich pozycję w notowaniach mocno poprawia także sytuacja geopolityczna. Po rosyjskiej inwazji na ten kraj ludzie w ramach solidarności i wsparcia najprawdopodobniej będą masowo głosować na Ukrainę, co może spowodować jej znakomity wynik.

Warto jednak pamiętać, że poza głosami widowni swoją pulę do rozdania mają także jurorzy w każdym z krajów-uczestników. Choćby z tego powodu sytuacja jest niezwykle ciekawa. Poniżej znajdziecie kursy na faworytów do wygranej w Eurowizji 2022 u bukmachera Betfan.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty sanah 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Ukraina – 2.30
Włochy  – 4.50
Szwecja – 4.75
Wielka Brytania – 18.00
Polska – 20.00
Grecja – 23.00
Hiszpania – 26.00
Norwegia – 26.00

Jakie kursy na Ochmana?

Kursy na Eurowizją nie kończą się jednak oczywiście na wytypowaniu zwycięzcy. Polaków przede wszystkim interesuje postawa Krystiana Ochmana, na którego można znaleźć wiele ciekawych zakładów. Bukmacherzy są niemal pewni awansu Polski do finału, bowiem kurs na to zdarzenie wynosi zaledwie 1.05.

Załóż konto w Betfan
Co więcej, „River” jest jednym z faworytów swojego półfinału, w którym wystąpi przecież także Szwecja. Kurs na miejsce Polski w TOP 3 wynosi zaledwie 1.50. Znacznie więcej można zarobić w przypadku zwycięstwa Krystiana Ochmana 12. maja. Zdecydowaną faworytką tego półfinału jest bowiem Cornelia Jakobs ze Szwecji, a kurs na Polaka wynosi 4.00.

Najpopularniejsze są jednak zakłady na miejsce Polski w finale. Kurs na zajęcie przez Krystiana Ochmana miejsca w TOP 10 wynosi 1.50, w TOP 3 – 4.50, a na końcowe zwycięstwo wspomniane wyżej 20.00. Co by nie mówić, to już teraz docenienie polskiej piosenki na Eurowizję 2022. W poprzednich latach przy okazji występów Rafała Brzozowskiego, Tulii, Gromee i Kasi Moś mogliśmy tylko pomarzyć o tak wysokich pozycjach.

5/5 (liczba głosów: 3)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top