Connect with us
fabiana flosi
Fot. Instagram @fabianaecclestone

Lifestyle

Kim jest Fabiana Flosi, żona Berniego Ecclestone’a?

Bernie Ecclestone to przedsiębiorca, były prezes Formuły 1. Od 2012 roku jest związany z Fabianą Flosi. Co wiemy o żonie brytyjskiego miliardera?

Kim jest Fabiana Flosi?

Fabiana Flosi, a właściwie Fabiana Ecclestone, jest Brazylijką urodzoną w Sao Paulo.

Posiada dyplom z handlu międzynarodowego, studiowała również w szkole prawniczej.

Jest wicedyrektorem ds. marketingu podczas Grand Prix Brazylii w Formule 1. Tak naprawdę nie wiadomo jednak dokładnie, jak wyglądała jej kariera, zanim poznała brytyjskiego miliardera. Wszystkie znane wpisy w CV dotyczą bowiem późniejszego okresu.

Kobieta jest też dyrektorem generalnym Celebrity Coffee, producenta kawy.

Zanim poznała Berniego Ecclestone’a była w krótkim, nieudanym małżeństwie. Następnie spotykała się z lekarzem, z którym mieszkała w Sao Paulo.

Z byłym szefem F1 poznała się w 2009 roku na Światowej Radzie Sportów Motorowych. Trzy lata później zaręczyli się, a po kilku miesiącach, pod koniec 2012 roku, wzięli ślub w jego domku w Gstaad w Szwajcarii. Mówi się, że pierścionek zaręczynowy Fabiany jest wart 160 000 dolarów.

Kiedy Flosi poślubiła Ecclestone’a, krążyły plotki i opinie, że kobieta zrobiła to dla pieniędzy. Jego ogromne imperium biznesowe, świetna sytuacja finansowa mogły być głównym motywem, dla którego związała się z mężczyzną dwukrotnie od niej starszym, ale z biegiem lat stało się jasne, że ludzie mylili się. Były szef Fabiany, Tamas z „International Publicity”, twierdzi, że jest bardzo przyjazną osobą o niesamowitym poczuciu humoru i wesołym usposobieniu.

Poprzednie związki i małżeństwa Berniego Ecclestone’a

Zanim Bernie Ecclestone poślubił Fabianę Flosi był żonaty dwukrotnie.

Pierwszą żoną Brytyjczyka była Ivy Bamford, którą poślubił w 1952 roku. Tak naprawdę nie wiadomo, kiedy dokładnie doszło do rozwodu, ale stało się to w latach 60.

Następnie przez 17-lat pozostawał w związku z Tuaną Tan.

Porzucił ją, kiedy jego późniejsza druga żona – Slavica Radić – zaszła w 1985 roku w ciążę. Również i ten związek nie przetrwał próby czasu – para wzięła rozwód w 2009 roku po prawie 24 latach małżeństwa.

Bernie Ecclestone ojcem po raz czwarty

W kwietniu 2020 media obiegła informacja ze małżeństwo Ecclestone spodziewa się dziecka. Trzy miesiące później, w lipcu na świat przyszedł pierwszy syn Berniego Ecclestone’a, Alexander Charles Ecclestone, nazywany Ace. To oznaczało, że brytyjski milioner został po raz kolejny ojcem w wieku niespełna 90 lat! Ecclestone nie krył radości z narodzin syna. Mimo, że z pewnością dla wielu wydaje się być dyskusyjnym decydowanie się na dziecko w tak późnym wieku, on sam tryskał optymizmem.

„Teraz mam więcej czasu i mam nadzieję, że będę mógł go spędzić z moim synem, gdy dorośnie. Nie wiem, czy zakończymy na jednym dziecku. Może powinien mieć młodszego brata lub siostrę” – komentował w brytyjskim „The Sun”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fabiana Ecclestone (@fabianaecclestone)

Brytyjczyk ma trzy córki z poprzednich związków, najstarsza z nich – Deborah ma 66 lat. Młodsze córki to 36-letnia Tamara i 32-letnia Petra, ze związku z drugą żoną Slavicą Radic. Bernie Ecclestone jest też dziadkiem, ma pięcioro wnucząt – dwie wnuczki i trzech wnuków, a dzięki Deborah, która ma już dwójkę wnucząt, został również pradziadkiem.

Fabiana Flosi – wiek, rodzina

Flosi pochodzi z szanowanej rodziny z klasy średniej. Jej ojciec jest emerytowanym urzędnikiem państwowym, matka natomiast jest gospodynią domową. Ma siostrę Fernandę.

Urodziła się w 1976 roku, w 2021 roku obchodziła więc 45 urodziny. To oznacza, że między nią a Bernie Ecclestone’m jest aż 46 lat różnicy.

Fabiana Flosi w mediach społecznościowych

Fabiana Flosi prowadzi konto na Instagramie. Jest tam obecna jako @fabianaecclestone. Zebrała dotąd 68,3 tysięcy obserwujących. Kobieta dzieli się tam codziennym życiem, chętnie zamieszcza zdjęcia z mężem i synem. Znajdziemy również jej stronę na facebooku – Fabiana Ecclestone. Jej stronę lubi 5713 osób.

Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania

5/5 (liczba głosów: 7)
Continue Reading
Zobacz również:
Reklama

Popularne

Reklama
To Top