Connect with us
fame mma 11
Fot. YouTube / FAME MMA

Sport

Fame MMA 11 – wszystko, co musisz wiedzieć o gali [stream, gdzie, kiedy]

Jedno z najważniejszych wydarzeń dla tysięcy młodych i nie tylko fanów freakowego mma odbędzie się już niedługo. W tym newsie znajdziecie wszystko, co powinniście wiedzieć o Fame MMA 11: „Fight Club”.

Kiedy i gdzie odbędzie się gala Fame MMA 11?

Boryś Mańkowski vs Norman Parke. Federacja Fame MMA przeszła samą siebie w sprawie walki wieczoru najbliższej gali. Dwóch zawodników z KSW stanie naprzeciwko siebie w szalonym bokserskim pojedynku w małych rękawiczkach, który odbędzie się na dystansie jednej piętnastominutowej rundy. Co ważne, jest to tylko ukoronowanie naprawdę mocnej karty Fame MMA 11.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Soldić vs Kincl. Walka roku federacji KSW [data, transmisja, PPV, cena]

Fame MMA 11: „Fight Club” odbędzie się 2 października 2021 roku na Arenie Gliwice. Obiekt ma zostać wypełniony w 100%. Jeśli sytuacja pandemiczna utrzyma się bądź jeszcze bardziej poprawi, będzie to pierwsza gala Fame MMA od października 2019 roku, zorganizowana z udziałem kibiców. Fame jest pod naciskiem, ponieważ jeden z ich rywali na rynku freakowego mma w Polsce – High League, sprzedaje bilety na swoją galę w Gdańsku. Najważniejsze jednak jest to, że Fame MMA 11 nie odbędzie się w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi. Była to lokalizacja poprzednich czterech wydarzeń, których na żywo nie mógł zobaczyć niemal nikt.

Gdzie i za ile będzie można obejrzeć Fame MMA 11? Transmisja ppv, stream, online

Dla tych, którzy nie zamierzają osobiście wybrać się na galę Fame MMA 11 do Gliwic, jedynym sposobem na jej legalne obejrzenie jest zakup ppv z oficjalnej strony federacji. W tym miejscu można jednak zakupić też bilety na gale, ponieważ zamieszczony tam link przeniesie nas w odpowiednie miejsce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Michał "Boxdel" Baron znany z Fame MMA?

Cena na obejrzenie gali Fame MMA 10 wynosiła 23,99 zł za podstawową licencję lub 29,99 zł za wersję premium. Droższa wersja dawała nam dostęp do oglądania gali w jakości 1080p oraz wywiadów na wyłączność i materiałów, takich jak dzień treningowy większości z zawodników. Sprzedaż licencji jeszcze nie ruszyła.

Karta walk Fame MMA 11

Walka wieczoru

Norman „Stormin” Parke vs Borys „the Tasmanian Devil” Mańkowski

Pozostałe pojedynki

Sylwester Wardęga vs TBA

Wojtek „Oj Wojtek” Przeździecki vs Marcin Dubiel

Mikołaj „Mixer” Magdziarz vs Piotr „Popo” Węgrzyn

Michał „Boxdel” Baron vs Maksym „Maksymalnie” Ziółkowski

Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Filip „Filipek” Marcinek

Norbert „Smolasty” Smolański vs Piotr „Miły Pan” Kołaczyński

Karolina „Way of Blonde” vs Patrycja Wieja

Marcin Malczyński vs Arkadiusz Tańcula

Krystian „Krycha” Witczak vs Aleksandr „Sasha” Muzheiko

Piotr „Szeli” Szeliga vs Krzysztof „Wujek FERICZE” Ferenc

Kto poprowadzi Fame MMA 11?

Głosem oktagonu, będzie po raz kolejny śpiewak operowy Damian Żebrowski. Od Fame MMA 9 jest on następcą Arkadiusza Pawłowskiego w tej roli. Wywiady z zawodnikami przeprowadzać będą Hubert Miściwujewski, Michał Rogoziński oraz Mateusz Kaniowski, który niemal na pewno będzie ponadto komentatorem gali.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Weronika Walenciak. Kim jest piękna ring girl federacji KSW?

Razem z nim w tej roli możemy zakładać ujrzenie Karola Matuszczaka, zawodnika walczącego w pierwszej, historycznej walce mma w Polsce. Matuszczak komentował ostatnie dwie gale Fame MMA. Został niezwykle doceniony, ponieważ w swoich wypowiedziach starał się przystosować do kultury młodych widzów. W dziupli komentatorskiej zamiast niego może znaleźć się też mistrz federacji w kategorii średniej, Jakub „Kubańczyk” Flas. Może to też być Marcin Malczyński lub zawodnik organizacji FEN Paweł „Trybson” Trybała. Wszyscy bowiem występowali już wcześniej w duecie z Kaniowskim.

5/5 (liczba głosów: 9)
1 Comment

1 komentarz

  1. 00;46 29

    16 sierpnia 2021 at 00:46

    STARE

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top