Connect with us
Fame MMA 12 Piechowiak vs Radzikowski
Fot. Instagram @famemmatv

Sport

Fame MMA 12 – wszystko, co musisz wiedzieć o gali [stream, gdzie, kiedy]

Niezwykle emocjonująca gala Fame MMA 11 już za nami. Niewiele osób rozpamiętuje jednak to co się na niej wydarzyło, a to dlatego, że już teraz uwaga wszystkich przeniosła się na galę Fame MMA 12, która już niedługo. Gdzie i kiedy ponownie ujrzymy najpopularniejszych twórców internetowych w oktagonie?

Jedna po drugiej

W odróżnieniu od długiej przerwy pomiędzy Fame MMA 10, a 11, tym razem na kolejną galę organizacji założonej w 2018 roku przez Krzysztofa Rozparę, Wojtka Golę, Rafała Pasternaka, oraz Michała „Boxdela” Barona nie trzeba długo czekać. To dlatego, że odbędzie się ona pod koniec listopada. To mniej niż dwa miesiące od Fame MMA 11: Let’s Fight. Karta walk kolejnej, dwunastej gali budzi jednak być może jeszcze większe emocje, niż ta poprzednia. Nie dziwne więc, że rozpisane w niej pojedynki odbędą się tak szybko.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Fame MMA 12. Czym jest klatka rzymska? Zasady walki Tańcula-Murański

Już teraz warto dowiedzieć się, kto sprawia, że o Fame MMA 12 jest głośno. Niezwykle ważną kwestią jest też to, gdzie i kiedy będzie można obejrzeć to niezwykle wyczekiwane wydarzenie organizowane przez przodującą federację freak fightową w Europie.

Kiedy odbędzie się kolejna gala?

Do kolejnej gali zostało już naprawdę niewiele czasu. Poprzednia gala odbyła się w Gliwicach. Na tamtejszej arenie rekordowa liczba widzów obejrzała być może najlepsze wydarzenie w dotychczasowej historii federacji. Gala Fame MMA 12, która będzie chciała powtórzyć ten sukces, odbędzie się już 20 listopada w Gdańsku. Areną zmagań będzie oczywiście Ergo Arena, która już raz gościła federację Fame. To właśnie tam odbyła się piąta gala, na której walczyli między innymi Marcin „El Testosteron” Najman, Szymon „Isamu” Kasprzyk i Marcin „Rafonix” Krasucki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Damian Żebrowski. Kim jest śpiewak operowy i głos oktagonu Fame MMA?

Niezmienne jest to, że jeśli nie pojawimy się w Gdańsku, wydarzenie możemy obejrzeć tylko i wyłącznie na stronie famemma.tv po wykupieniu Pay-Per-View. Jak zwykle możemy zakupić dwie licencje. Podstawową za 24,99 zł, która daje nam dostęp do gali, lub nieco droższą (29,99 zł), ale zdecydowanie bardziej opłacalną wersję premium. Tym samym otrzymujemy korzyści takie jak wyższa jakość transmisji, dostęp do wcześniejszych gal, ekskluzywne materiały i uwielbiana przez fanów loża szyderców.

Kto zawalczy na Fame MMA 12?

Ku dość sporemu zaskoczeniu i rozczarowaniu wielu fanów, przodująca federacja freak fightów w Europie po raz czwarty z rzędu stawia na walkę bokserską w main evencie swojej gali. To dlatego, że już 20 listopada jako ostatni do oktagonu wejdą Kasjusz „Don Kasjo” Życiński oraz była gwiazda zawodowej federacji KSW Marcin „Polish Zombie” Wrzosek. Popularny Kasjo postanowił jednak podsycić atmosferę i tego samego wieczoru zmierzyć się z włodarzem federacji Michałem „Boxdelem” Baronem. Ta sytuacja sprawia, że Fame MMA 12 będzie po prostu jedyne w swoim rodzaju.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Don Kasjo, gwiazda "Warsaw Shore" i Fame MMA?

Zanim jednak walka wieczoru się rozpocznie, wcześniej czeka nas kilka naprawdę ciekawych pojedynków w formule mma. Najciekawiej z nich zapowiada się potwierdzone starcie mistrzowskie Adriana „Polaka” Polańskiego z Maksymilianem „Wiewiórem” Wiewiórką. Kolejną kontrowersję może zapewnić owiany złą krwią pojedynek Arka Tańculi z Jackiem Murańskim.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Adrian Polański - kim jest popularny "Polak", były mistrz Fame MMA?

Ponadto wszystko wysoko w karcie walk znalazły się dwa pojedynki, które emocjonują różne grupy fanów freakowych walk mma. W pojedynku kobiet ujrzymy doświadczone w oktagonie „Zusje” oraz „Martirenti”. Natomiast w starciu wagi ciężkiej jeden z najpoważniejszych pretendentów do pasa mistrzowskiego Piotr Piechowiak podejmie strongmana Krzysztofa Radzikowskiego.

Karta walk gali Fame MMA 12

Super freak fight na zasadach bokserskich

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Michał „Boxdel” Baron

Walka wieczoru na zasadach bokserskich (Main Event)

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Marcin „Polish Zombie” Życiński

Druga walka wieczoru w kategorii średniej (Co-Main Event)

Kacper Blonsky vs Mateusz „Fit Lovers” Janusz

Walka o pas mistrzowski kat. półśredniej

Adrian „Polak” Polański (c) vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka

Walka kobiet w kategorii koguciej

Marta „Martirenti” Rentel vs Kamila „Zusje” Smogulecka

Walka w kategorii ciężkiej

Piotr „Bestia” Piechowiak vs Krzysztof Radzikowski

Walka w kategorii półciężkiej

Arkadiusz „Aroy” Tańcula VS Jacek „Jaca” Murański

Walka w kategorii półśredniej

Krystian „Krycha” Witczak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk

Walka w limicie umownym 75 kg

Patryk „Ryba” Karaś vs Kornel „Koro” Regel

Walka kobiet w kategorii koguciej

Anna „IFBB PRO” Andrzejewska vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk

5/5 (liczba głosów: 4)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top