Connect with us
Ferrari vs Polak Fame MMA 13
Fot. Instagram @famemmatv

Sport

Fame MMA 13 – wszystko co musisz wiedzieć o gali [data, lokalizacja, ppv]

Pierwsze miesiące 2022 roku upływają dla fanów freakowego mma pod znakiem oczekiwania na trzynastą już galę Fame MMA. Kogo zobaczymy na tym niezwykle wyczekiwanym wydarzeniu i dlaczego już teraz warto zapatrywać się na zobaczenie jej na żywo albo w systemie PPV?

2021? To już było!

Rok 2021 pod kątem gal Fame MMA przejdzie do historii. Cztery wydarzenia, czterdzieści jeden walk, nowi mistrzowie i wschodzące gwiazdy federacji. Te i inne doświadczenia zebrane przez włodarzy w ostatnich miesiącach mogą spokojnie zapewnić to, że najlepsze dopiero czeka na jedną z najszybciej rozwijających się federacji mma na świecie. Wystarczy spojrzeć na to, co już teraz wiadomo o niezwykle wyczekiwanej gali Fame MMA 13.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Damian Żebrowski. Kim jest śpiewak operowy i głos oktagonu Fame MMA?

Wygląda na to, że będziemy świadkami najprawdopodobniej najlepszego wydarzenia, jakie Wojtek Gola, Michał „Boxdel” Baron, Krzysztof Rozpara i Rafał Pasternak kiedykolwiek zorganizowali. Wszystko za sprawą nazwisk, które znalazły się na szczycie karty walk nadchodzącej gali. Organizatorzy tym razem naprawdę przeszli samych siebie i ciekawie jest nawet w pojedynkach, które rozpoczynają wydarzenie.

Kto skradnie show na gali Fame MMA 13?

Bez wątpienia najważniejszą osobą potwierdzoną na galę Fame MMA 13 jest bardzo popularny YouTuber i streamer Sergiusz „TheNitroZyniak” Górski. Ciężko wyobrazić sobie, żeby ktokolwiek inny był motorem napędowym sprzedaży tego wydarzenia. To dlatego, że tak naprawdę ciężko jest znaleźć kogoś generującego podobne zasięgi. A ponadto wszystko, jego debiut w oktagonie jest być może najbardziej wyczekiwanym w historii freakowego mma.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez FAME MMA (@famemmatv)

 

Rywalem Nitro będzie jeden z najsłynniejszych YouTuberów początku ubiegłej dekady w Polsce Pawełe „TheUnboxall” Smektalski. Początkowo wszystko wskazywało na to, że Górski zmierzy się z najpopularniejszym streamerem na Twitchu Marcinem „Xayoo” Majkutem. Federacja Fame MMA postanowiła jednak zaskoczyć już nie pierwszy raz. Walka bez wątpienia sprzeda nadchodzące wydarzenie do ostatniego miejsca.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
"Martirenti". Kim jest popularna influencerka i zawodniczka Fame MMA?

Pojedynkiem, który elektryzuje najbardziej, jest chyba jednak Co-Main Event, w którym po wielu miesiącach oczekiwania dojdzie do jednego z największych freakowych starć w historii. Były zawodnik KSW i UFC Norman „Stormin” Parke zmierzy się z raperem Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem. Popularny „Monster” również próbował swoich sił w oktagonie Konfrontacji Sztuk Walki Maćka Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. Od jakiegoś czasu obaj są już jednak w pełni związani z Fame MMA.

Kto jeszcze zawalczy?

Gala Fame MMA 13 to między innymi wyczekiwana walka o pas mistrzowski kobiet. Słynne influencerki Marta „Linkimaster” Linkiewicz i Karolina „Way Of Blonde” Brzuszczyńska zmierzą się o pas dzierżący przez pierwszą z nich. Wszystkie składowe związane z tym pojedynkiem wskazują na to, że będzie to najciekawsze starcie kobiet od powstania federacji Fame MMA. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić która z pań jest faworytką tego starcia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska. Kim jest gwiazda Fame MMA?

Emocje rozgrzewa wielkie zwieńczenie największej rywalizacji jaka kiedykolwiek miała miejsce w federacji. Zwaśnieni Amadeusz „Ferrari” Roślik i Adrian „Polak” Polański zmierzą się w starciu bokserskim. Początkowo miał to być pierwszy w historii Fame MMA pojedynek bez limitu czasowego. Równie ciekawie może być w pojedynkach Roberta „Sutonatora” Pasusta z Jakubem „Japczanem” Piotrowiczem i Mateusza „Hejter” Słóńskiego z Rafałem „Takefunem” Górniaka, który zaplanowano w K-1.

Gdzie i kiedy odbędzie się kolejna gala Fame?

Być może największe wydarzenie spod skrzydeł Wojtka Goli i Michała Barona już 26 marca. Gala odbędzie się w Gliwicach. Jest to szybki powrót do tego miejsca, bowiem to właśnie tam odbyła się październikowa „jedenastka”. Bilety na to wydarzenie można było zakupić na stronie Going lecz teraz są już one wyprzedane. Niezmienne jest to, że jeśli nie pojawimy się na Arenie Gliwice, która będzie gościć federację Fame, wydarzenie będziemy mogli obejrzeć tylko i wyłącznie na stronie famemma.tv po wykupieniu Pay-Per-View.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Krzysztof Rozpara - co wiadomo o jednym z włodarzy Fame MMA?

Jak zwykle możemy zakupić dwie licencje. Podstawową za 27,99 zł, która daje nam dostęp do gali, lub nieco droższą (32,99 zł), ale zdecydowanie bardziej opłacalną wersję premium. Tym samym otrzymujemy korzyści takie jak wyższa jakość transmisji, dostęp do wcześniejszych gal, ekskluzywne materiały i uwielbiana przez fanów loża szyderców. Nowością jest to, że identyczną licencję otrzymamy w fizycznych punktach sklepu Empik. Tam również znajdziemy bilety na Arenę Gliwice. Pierwszy raz usługę kupimy też bezpośrednio przez usługę Polsat GO. Dotychczasowo była to wyłączność dla federacji KSW, która jednak postanowiła związać się z Viaplay.

Karta walk gali Fame MMA 13

Walka wieczoru (Main Event) 

Sergiusz „TheNitroZyniak” Górski vs Paweł „TheUnboxall” Smektalski (K-1)

Druga walka wieczoru (Co-Main Event) 

Norman „Stormin” Parke vs Paweł „Popek Monster” Mikołajuw

Walka bokserska

Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Adrian „Polak” Polański

Walka o pas mistrzowski kobiet

Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Karolina ” Way Of Blonde” Brzuszczyńska

Karta główna

Robert „Sutonator” Pasust vs Jakub „Japczan” Piotrowicz

Mateusz „Hejter” Słóński vs Rafał „Takefun” Górniak (K-1)

Gabriel „Arab” Al Suwali vs Piotr „Szeli” Szeliga

Karta wstępna

Dawid „Bocian” Malczyńśki vs Paweł „Ponczek WK” Sikora

Patryk „Patrykos” Domke vs Kuba Post

Artykuł będzie aktualizowany wraz z pojawieniem się nowych informacji o gali Fame MMA 13. W celu uzyskania większej liczby informacji o wydarzeniu polecamy dołączenie do polskiej grupy dyskusyjnej o freakowych galach mma.

4.6/5 (liczba głosów: 10)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top