Connect with us
Fame MMA 14 Krycha vs Wiewiór
Fot. Fame MMA

Sport

Fame MMA 14 – wszystko co musisz wiedzieć o gali [data, lokalizacja, ppv]

Przed nami kolejne, czternaste już wydarzenie największej freakowej federacji mma w Polsce. Ponieważ do gali pozostało już niewiele czasu, warto zadać sobie pytanie, czego możemy się spodziewać po Fame MMA 14?

Nadzieja na lepsze jutro

Gdzie i kiedy odbędzie sę Fame MMA 14? O gali numer 13 pisaliśmy jako o tej „najlepszej w dotychczasowej historii federacji”. Niestety wraz ze zbliżającym się terminem emocje opadały, zamiast rosnąć. Przyczyniło się to do tego, że w porównaniu do poprzedniej gali, ostatnie wydarzenie, które wyszło spod rąk Wojciecha Goli, Michała „Boxdela” Barona, Rafała Pasternaka i oczywiście Krzysztofa Rozpary spotkało się ze sporym rozczarowaniem wśród licznych obserwatorów.

Między innymi dlatego właśnie przed prekursorami freakowego mma w Polsce niezwykle trudne zadanie. Zadanie powrotu na właściwe tory. Może się to wydarzyć tylko i wyłącznie przy pomocy wydarzenia, które zapisze się złotymi zgłoskami w historii federacji. Dokładnie za to ma odpowiadać już teraz wyczekiwana gala Fame MMA 14. Wszystkie karty zostaną odkryte dopiero 3 kwietnia na pierwszej z dwóch konferencji. Nie mniej jednak już teraz możemy przedstawić wiele ważnych informacji z nią związanych.

Fame MMA 14 – data, lokalizacja, ppv

Fame MMA nie chciało zbyt długo czekać z organizacją kolejnej gali. Odbędzie się ona już w sobotę 14 maja o godzinie 20:00. Po raz pierwszy od powstania federacji wydarzenie będzie miało miejsce w Krakowie. Konkretnie na Tauron Arenie, która w lutym była miejscem zmagań drugiej gali High League Malika Montany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
High League 3 - wszystko co musisz wiedzieć o gali [data, gdzie, PPV]

O bilety jak zawsze może być ciężko, ponieważ już teraz należy zakładać komplet publiczności na wydarzeniu. Jeśli nie będziemy w stanie pojawić się osobiście w stolicy małopolski, jak zawsze możemy nabyć licencję PPV. Bazując na cenach ostatniej gali, licencja „Basic” za 27,99 zł da nam dostęp do gali w jakości 720p i zapis na 48h po zakończeniu wydarzenia. Droższa opcja „Premium” za 32,99 poprawia jakość do 1080p, wydłuża zapis do 7 dni, a także daje dostęp do ekskluzywnych materiałów i poprzednich gal. Można ją będzie nabyć na stronie federacji, a także prawdopodobnie przez usługę Polsat GO.

Kto zawalczy w walkach wieczoru?

Gala Fame MMA 14 to oczywiście niekończąca się plejada gwiazd internetu. W czterech najważniejszych walkach najbliższego wydarzenie będzie niezwykle gorąco. Walka wieczoru ma oczywiście na celu nakręcenie jak największej sprzedaży swoją medialnością i zasięgami zawodników, którzy się w niej zmierzą. Dokładnie tak będzie w przypadku Fame MMA 14. Naprzeciwko siebie staną niezwykle popularni w polskim internecie Tomasz „Gimper” Działowy i Mateusz „Tromba” Trąbka z Ekipy „Friza”. Obaj już od dawna poświęcili się treningom, więc można spokojnie zakładać, że ta walka nie rozczaruje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Lexy Chaplin. Kim jest gwiazda pierwszego Teamu X i High League?

Chyba największe emocje rozgrzewa jednak kobiecy Co-Main Event. Bardzo ciekawe jest to, że wystąpi w nim Agata „Fagataa” Fąk,. Na wspomnianej gali High League 2 walczyła i przegrała z Lexy Chaplin. Czyni to ją już drugim zawodnikiem spod skrzydeł Malika Montany, który trafia do oktagonu Fame MMA. Może to sugerować, że znany raper nie tworzy w swojej federacji ziemi obiecanej, o której tak wiele mówiło się w zeszłym roku.

Obrona pasa i Nitro kontra Xayoo

Oprócz czterech debiutantów na szczycie karty walk, fani organizacji mogą też liczyć na pojedynki starych wyjadaczy, którzy regularnie goszczą w oktagonie. Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka stanie do swojej pierwszej obrony pasa. Jego rywalem będzie posiadacz najlepszego rekordu spośród aktywnych zawodników federacji Fame MMA. Mowa o Krystianie Wilczaku. Popularny „Krycha UFC” nie przegrał pojedynku od gali Fame MMA 5, która odbyła się prawie trzy lata temu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka. Kim jest topowy zawodnik Fame MMA?

Po tym starciu przyjdzie jednak czas na prawdziwie hitową walkę. Sergiusz „Nitrozyiak” Górski w końcu podejmie w klatce Marcina „Xayoo” Majkuta. Walka miała być Main Eventem gali Fame MMA 13, jednakże włodarze jak zwykle postanowili całkowicie namieszać w harmonogramie swoich gal. Pojedynek, który już od dawna rozsadza polski internet w końcu eksploduje, jednak z opóźnionym o dwa miesiące zapłonem.

Karta walk Fame MMA 14

Walka wieczoru (Main Event)

Tomasz „Gimper” Działowy vs Mateusz „Tromba” Trąbka

Druga walka wieczoru (Co-Main Event)

Sergiusz „Nitrozyniak” Górski vs Marcin „Xayoo” Majkut

Trzecia walka wieczoru (Co-Co-Main Event)

Agata „Fagataa” Fąk vs Monika Kociołek

Klatka rzymska (K-1)

Norman „Stormin” Parke vs Piotr „Szeli” Szeliga

Walka o pas mistrzowski w kategorii półśredniej

Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs Krystian „Krycha” Wilczak

Mateusz „Fit Lovers” Janusz vs Adam „AJ” Josef

Alan „Alanik” Kwieciński vs Mateusz „Muran” Murański

Mariusz „Hejter” Słoński vs Dawid Malczyński

Wiktoria Jaroniewska vs Katarzyna „Laluna” Alexander

 

Artykuł będzie aktualizowany wraz z pojawieniem się nowych informacji o gali Fame MMA 14. W celu uzyskania większej liczby informacji o wydarzeniu polecamy dołączenie do polskiej grupy dyskusyjnej o freakowych galach mma.

5/5 (liczba głosów: 7)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top