Connect with us
Fame MMA 15 2022

Sport

Fame MMA 15 – wszystko co musisz wiedzieć [data, gdzie, PPV]

To może być największa freakowa gala w 2022 roku. Włodarze Fame MMA od dawna zapowiadali, że piętnasty event spod ich ręki może być absolutnie najlepszym. Karta walk rozgrzewa emocje fanów do absolutnej czerwoności. Czego powinniśmy się spodziewać po tym wydarzeniu?

Upadek młodej legendy

2022 nie jest łaskawy dla federacji Fame MMA. Dwa dotychczasowe wydarzenia i ściągnięcie do federacji ogromnych nazwisk takich jak Sergiusza „Nitro” Górskiego, Tomasza „Gimpera” Działowego oraz Pawła „Unboxalla” Smektalskiego nie przyniosły satysfakcjonujących wyników. Wygląda na to, że walki organizowane przez Krzysztofa Rozparę, Rafała Pasternaka, Wojtka Golę oraz oczywiście Michała „Boxdela” Barona nie przynoszą już fanom tej radości co kiedyś.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska. Kim jest gwiazda Fame MMA?

Najbliższa gala Fame może to zmienić, ponieważ jej motywem przewodnim będzie zemsta i aż cztery historyczne rewanże, które przez lata kształtowały Fame MMA i doprowadziły federację do miejsca w którym obecnie się znajduje. Co najważniejsze w walce wieczoru padnie odpowiedź na najbardziej nurtujące pytanie w świecie freak fightów w Polsce. Może się więc okazać, że walka którą chce zobaczyć każdy sprawi, że o Fame MMA ponownie będzie bardzo głośno.

Fame MMA 15 – kiedy, gdzie, PPV

Gala odbędzie się w piątek 26 sierpnia 2022 roku o godzinie 20:00. Obiektem zmagań będzie łódzka Atlas Atena. Federacja ostatni raz gościła tam wieki temu, bo na początku 2019 roku ze swoim zaledwie trzecim wydarzeniem. Był to jednak prawdziwy początek nagłego skoku zainteresowania tym tworem, który później przerodził się już w prawdziwą obsesję. Na ten moment ciężko już znaleźć miejsca do zobaczenia gali na żywo, zwłaszcza takie siedzące obok siebie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Marta Linkiewicz - kim jest influencerka i gwiazda Fame MMA?

Opcją jak zawsze jest zakup licencji PPV, czego dokonamy na stronie internetowej Fame MMA. Do wyboru dostajemy klasycznie dwie opcje. Tańszą Basic (29,99 zł), która nie daje nam tak naprawdę nic poza galą w jakości 720p i dostępem do gali przez 48h oraz Premium. Ta druga za nieco więcej otwiera przed nami dostęp do archiwalnych gal, loży szyderców oraz wyższej jakości streamingu gali, która zostaje podniesiona do 1080p.

Karta walk Fame MMA 15

Walka wieczoru o trzy pasy mistrzowskie Fame MMA (Main Event)

Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Marta „Linkimaster” Linkiewicz

Druga walka wieczoru (Co-Main Event)

Marcin „Xayoo” Majkut vs  Mikołaj „Konopskyy” Tylko

Walka bokserska 

Mariusz „Sarius” Golling vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek

No-time limit

Marcin Dubiel vs Kacper „Crusher” Blonsky

Klatka rzymska

Jacek „Jaca” Murański vs Arkadiusz „Aroy” Tańcula

Mateusz „Muran” Murański vs Arkadiusz „Aroy” Tańcula

Karta wstępna

Franciszek „Franio” Rusiecki vs Jakub „Paramaxill” Frączek

Rafał „Takefun” Górniak vs Filip Zabielski

Neffati Brothers vs Warjat & Woźniak

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top