Connect with us
fame mma 16
Fot. YouTube / FAME MMA

Sport

Fame MMA 16 – wszystko, co powinniście wiedzieć. Data, miejsce, bilety, ppv

Fame MMA to już najbardziej rozpoznawalna marka mieszanych sztuk walki w Polsce. Gdzie i kiedy odbędzie się następna gala federacji freak fight? W tym newsie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o Fame MMA 16.

To już czwarta gala w tym roku

Powstała w 2018 roku federacja walk freak fight Fame MMA cały czas dynamicznie się rozwija. Od pierwszej gali w 2018 roku wiele się zmieniło, przede wszystkim jeśli chodzi o zainteresowanie galami. Obecnie jest ono ogromne i mówimy nie tylko o sprzedanych biletach, ale także oglądalności w systemie pay-per-view. Nic więc dziwnego, że czas na Fame MMA 16.

W 2022 roku odbyły się już trzy gale federacji. Pierwsza miała miejsce w marcu w Gliwicach, gdzie walką wieczoru był pojedynek Nitro z Unboxallem. Kolejna była rekordowa dla federacji, bowiem odbyła się w krakowskiej Tauron Arenie w maju, gdzie na trybunach zasiadło aż 19 000 widzów. Walką wieczoru był wówczas pojedynek Gimpera z Trombą. Ostatnie dotąd wydarzenie miało miejsce w sierpniu w łódzkiej Atlas Arenie. Walką wieczoru nietypowo był kobiecy pojedynek – Lil Masti z Linkimaster.

Fame MMA 16 powróci w miejsce, gdzie już w tym roku federacja gościła. Mowa o Arenie Gliwice, która zorganizuje wydarzenie 5 listopada 2022 roku. Już tradycyjnie gala odbędzie się więc w sobotę, która gwarantuje najwyższą liczbę widzów na trybunach oraz przed ekranami telewizorów i komputerów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska. Kim jest gwiazda Fame MMA?

Fame MMA 16 – gdzie oglądać, za darmo, ppv

Wydarzenie rozpocznie się tradycyjnie około godziny 20:00 i nie będzie transmitowane przez żadną telewizję. Federacja od samego początku zrezygnowała z takiej możliwości, wiedząc, że sama może lepiej na nich zarobić. Tym samym postawiono na sprawdzony system płatności za obejrzaną transmisję (pay-per-view), na którym Fame MMA rzeczywiście zarabia majątek.

Jaką oglądalność notuje Fame MMA? W listopadzie 2021 roku włodarze federacji podali, że sprzedali ponad 520 tysięcy dostępów do transmisji gali Fame MMA 12. To jednak nie koniec, bowiem już w maju 2022 r. Krzysztof Rozpara zdradził, że gala Fame MMA 14 była rekordowa pod względem sprzedaży, a więc pobito powyższy wynik. W ciemno można więc zakładać, że każda gala generuje ponad pół miliona sprzedanych dostępów.

Czy Fame MMA 16 można oglądać za darmo? Taka możliwość z pewnością ucieszyła by wielu niedzielnych fanów walk znanych osób, zwiększyłaby także oglądalność i medialność całego wydarzenia. Na chwilę obecną jest to jednak niemożliwe i trudno dziwić się włodarzom federacji. Jedyną opcją na obejrzenie gali jest płatny dostęp na stronie Fame MMA TV.

Ile kosztuje PPV na Fame MMA 16? Sprzedaż dostępów rozpocznie się w środę 26.10, ale tradycyjnie można oczekiwać dwóch możliwości. Pierwsza to Basic za 34,99 zł, gdzie otrzymuje dostęp do gali (jakość 720p) oraz możliwość powtórki przez 48 godzin. Przy dostępie Premium dostajemy dodatkowo dostęp do archiwalnych gal, tzw. lożę szyderców, wyższą jakość obrazu – 1080p oraz kod upoważniający do 7-dniowego dostępu do materiałów dodatkowych na playlive.net. Dostęp ten jest tylko 5 złotych droższy i kosztuje 39,99 zł, więc można zakładać, że będzie cieszył się ogromnym powodzeniem.

Fame MMA 16  na żywo – bilety na galę

Z tego, co udało się nam ustalić, bilety na Fame MMA w Gliwicach sprzedają się bardzo dobrze. Hala jest jednak ogromna (swoje mecze niedawno rozgrywali tam siatkarze podczas mistrzostw świata), więc wejściówki cały czas są dostępne. Można je kupić za pomocą platformy ebilet.pl, a ceny rozpoczynają się od 100 zł za bilet.

Bilety VIP na Fame MMA 16 także są cały czas dostępne. Rzecz jasna oferuję one najlepszy widok na klatkę, znajdując się najbliżej niej, jak się tylko da. Ich ceny rozpoczynają się od 1000 zł za wejściówkę, przy czym najdroższe kosztuję od 1800 zł w górę. Cena zależy oczywiście od różnych szczegółów – w zależności od pakietu kupujący mają np. dostęp do cateringu czy strefy, w której można spotkać influencerów.

Zdecydowanie więcej informacji znajdziecie na stronie sprzedawcy biletów – bilety na Fame MMA 16. Dostępne są także miejsca parkingowe w cenie od 35 złotych za samochód osobowy. Wjazd busem kosztuje 65 złotych, a autobusem 95 zł.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
"Martirenti". Kim jest popularna influencerka i zawodniczka Fame MMA?

Karta walk Fame MMA 16

Main Event
Mateusz „Tromba” Trąbka vs Marcin Dubiel

Co-Main Event
Jacek „Muran” Murański vs Robert „Sutonator” Pasut

Patryk „Bandura” Bandurski vs Alan „Braveheart” Kwieciński (Boks w małych rękawicach)

Mariusz „Hejter” Słoński vs Amadeusz „Ferrari” Roślik

Mateusz „Matt MeKnife” Janusz vs Krystian „Krycha” Wilczak

Patryk „Patrykos” Domke vs Adrian „Polak” Polański

Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk vs Filip „Filipek” Marcinek (K-1)

Szymon „Szymool” Besser vs Dawid „Dzinold” Rzeźnik

Marta „Martirenti” Rentel vs Wiktoria „Wiki” Jaroniewska

Radosław „Wiejski Koks” vs Natan „Bóg Estetyki” Marcoń

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top