Connect with us
fame mma 17
Fot. YouTube / FAME MMA

Sport

Fame MMA 17 – wszystko, co powinniście wiedzieć. Data, miejsce, bilety, ppv

Fame MMA to już najbardziej rozpoznawalna marka mieszanych sztuk walki w Polsce. Gdzie i kiedy odbędzie się następna gala federacji freak fight? W tym newsie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o Fame MMA 17.

Pierwsza gala w tym roku

Powstała w 2018 roku federacja walk freak fight Fame MMA cały czas dynamicznie się rozwija. Od pierwszej gali w 2018 roku wiele się zmieniło, przede wszystkim jeśli chodzi o zainteresowanie galami. Obecnie jest ono ogromne i mówimy nie tylko o sprzedanych biletach, ale także oglądalności w systemie pay-per-view. Nic więc dziwnego, że czas na Fame MMA 17.

W 2022 roku odbyły się cztery gale federacji. Pierwsza miała miejsce w marcu w Gliwicach, gdzie walką wieczoru był pojedynek Nitro z Unboxallem. Kolejna była rekordowa dla federacji, bowiem odbyła się w krakowskiej Tauron Arenie w maju, gdzie na trybunach zasiadło aż 19 000 widzów. Walką wieczoru był wówczas pojedynek Gimpera z Trombą. Trzecie wydarzenie miało miejsce w sierpniu w łódzkiej Atlas Arenie. Walką wieczoru nietypowo był kobiecy pojedynek – Lil Masti z Linkimaster. Ostatnia gala Fame MMA w 2022 roku miała miejsce w Arenie Gliwice, gdzie walką wieczoru był pojedynek Mateusza „Tromby” Trąbki z Marcinem Dubielem.

Fame MMA w 2023 roku rozpocznie się od mocnego uderzenia. Gala Fame MMA 17 odbędzie się bowiem w Tauron Arenie w Krakowie, która jest jedną z największych hal widowiskowych w Polsce. Na trybunach po raz kolejny zasiądzie więc po raz kolejny imponująca liczba widzów. Wydarzenie odbędzie się 3 lutego 2023 roku. Organizatorzy postawili więc na piątek, choć poprzednie gale odbywały się w sobotę.

Fame MMA 17 – gdzie oglądać, za darmo, ppv

Wydarzenie rozpocznie się tradycyjnie około godziny 20:00 i nie będzie transmitowane przez żadną telewizję. Federacja od samego początku zrezygnowała z takiej możliwości, wiedząc, że sama może lepiej na nich zarobić. Tym samym postawiono na sprawdzony system płatności za obejrzaną transmisję (pay-per-view), na którym Fame MMA rzeczywiście zarabia majątek.

Jaką oglądalność notuje Fame MMA? W listopadzie 2021 roku włodarze federacji podali, że sprzedali ponad 520 tysięcy dostępów do transmisji gali Fame MMA 12. To jednak nie koniec, bowiem już w maju 2022 r. Krzysztof Rozpara zdradził, że gala Fame MMA 14 była rekordowa pod względem sprzedaży, a więc pobito powyższy wynik. Pod koniec roku włodarz Fame MMA zdradził na kanale YouTube „KoloSEum”, że sprzedaż dostępów PPV za cztery ostatnie gale (13-16) przekroczyła dwa miliony licencji. Średnio to więc ponad pół miliona na galę!

Czy Fame MMA 17 można oglądać za darmo? Taka możliwość z pewnością ucieszyłaby wielu niedzielnych fanów walk znanych osób, zwiększyłaby także oglądalność i medialność całego wydarzenia. Na chwilę obecną jest to jednak niemożliwe i trudno dziwić się włodarzom federacji. Jedyną opcją na obejrzenie gali jest płatny dostęp na stronie Fame MMA TV.

Ile kosztuje PPV na Fame MMA 17? Sprzedaż dostępów rozpoczęła się kilka dni przed wydarzeniem, a do wyboru mamy tradycyjnie dwie możliwości. Pierwsza to Basic za 34,99 zł, gdzie otrzymuje dostęp do gali (jakość 720p) oraz możliwość powtórki przez 48 godzin. Przy dostępie Premium dostajemy dodatkowo dostęp do archiwalnych gal, tzw. lożę szyderców, wyższą jakość obrazu – 1080p oraz kod upoważniający do 7-dniowego dostępu do materiałów dodatkowych na playlive.net. Dostęp ten jest tylko 5 złotych droższy i kosztuje 39,99 zł, więc można zakładać, że będzie cieszył się ogromnym powodzeniem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Filip "Filipek" Marcinek. Kim jest zawodnik Fame MMA? Wszystko, co powinniście wiedzieć

Fame MMA 17 na żywo – bilety na galę

Z tego, co udało się nam ustalić, bilety na Fame MMA w Krakowie sprzedają się bardzo dobrze. Hala jest jednak ogromna (regularnie odbywają się tam koncerty światowych gwiazd muzyki), więc wejściówki cały czas są dostępne. Można je kupić za pomocą platformy ebilet.pl, a ceny rozpoczynają się od 100 zł za bilet.

Bilety VIP na Fame MMA 17 także są cały czas dostępne. Rzecz jasna oferują one najlepszy widok na klatkę, znajdując się najbliżej niej, jak się tylko da. Ich ceny rozpoczynają się od 1000 zł za wejściówkę, przy czym najdroższe kosztują od 1800 zł w górę. Cena zależy oczywiście od różnych szczegółów – w zależności od pakietu kupujący mają np. dostęp do cateringu czy strefy, w której można spotkać influencerów.

Zdecydowanie więcej informacji znajdziecie na stronie sprzedawcy biletów – bilety na Fame MMA 17. Dostępne są także miejsca parkingowe w cenie 40 złotych bez podziału na rodzaj pojazdów. Te jednak można kupić na stronie Tauron Areny Kraków.

Karta walk Fame MMA 17

Main Event
Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Kamil „Szczurek” Łaszczyk (MMA)

Co-Main Event
Wacław „Wac Toja” Osiecki vs Sebastian „Alterboy” Fabijański (K-1, małe rękawice)

Czarek „Czarmageddon” Jóźwik vs Tomasz „Gimper” Działowy (MMA)

Arkadiusz Tańcula vs Maksymialian „Wiewiór” Wiewiórka (MMA)

Paweł Jóźwiak vs Michał „Boxdel” Baron (MMA, klatka rzymska)

Karol „Karolek” Dąbrowski” vs Łukasz „Mandzio” Samoń (K-1, małe rękawice)

Mikołaj “Mixer” Magdziarz vs Marcin “Rafonix” Krasucki

Piotr „Szeli” Szeliga vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek (K-1, małe rękawice)

Robert Karaś vs Filip „Filipek” Marcinek (K-1, małe rękawice)

Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk vs Wiktoria „Wiki” Jaroniewska (MMA)

5/5 (liczba głosów: 10)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top