Connect with us
fame mma 18
Fot. YouTube / Fame MMA

Sport

Fame MMA 18 – wszystko, co powinniście wiedzieć. Data, miejsce, bilety, ppv

Fame MMA to już najbardziej rozpoznawalna marka mieszanych sztuk walki w Polsce. Gdzie i kiedy odbędzie się następna gala federacji freak fight? W tym newsie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o Fame MMA 18.

Druga gala w tym roku

Powstała w 2018 roku federacja walk freak fight Fame MMA cały czas dynamicznie się rozwija. Od pierwszej gali w 2018 roku wiele się zmieniło, przede wszystkim jeśli chodzi o zainteresowanie galami. Obecnie jest ono ogromne i mówimy nie tylko o sprzedanych biletach, ale także oglądalności w systemie pay-per-view. Nic więc dziwnego, że czas na Fame MMA 18.

W 2023 roku odbyła się dotąd jedna gala federacji. Miała ona miejsce 3 lutego w krakowskiej Tauron Arenie i zgromadziła tłumy widzów na widowni. Main eventem była wówczas walka Amadeusza „Ferrari” Roślika z Kamilem „Szczurkiem” Łaszczykiem. Wydarzenie po raz kolejny okazało się sukcesem, więc nic dziwnego, że organizatorzy dalej celują w największe hale sportowe w Polsce.

Gala Fame MMA 18 odbędzie się bowiem w Atlas Arenie w Łodzi, która od wielu lat jest jedną z najważniejszych hal widowiskowych w Polsce. Na trybunach po raz kolejny zasiądzie więc po raz kolejny imponująca liczba widzów. Wydarzenie odbędzie się 20 maja 2023 roku. Organizatorzy powrócili więc organizowania eventów w soboty, bowiem poprzednia gala w Krakowie odbywała się w piątek.

Fame MMA 18 – gdzie oglądać, za darmo, ppv

Wydarzenie rozpocznie się tradycyjnie około godziny 20:00 i nie będzie transmitowane przez żadną telewizję. Federacja od samego początku zrezygnowała z takiej możliwości, wiedząc, że sama może lepiej na nich zarobić. Tym samym postawiono na sprawdzony system płatności za obejrzaną transmisję (pay-per-view), na którym Fame MMA rzeczywiście zarabia majątek.

Jaką oglądalność notuje Fame MMA? W listopadzie 2021 roku włodarze federacji podali, że sprzedali ponad 520 tysięcy dostępów do transmisji gali Fame MMA 12. To jednak nie koniec, bowiem już w maju 2022 r. Krzysztof Rozpara zdradził, że gala Fame MMA 14 była rekordowa pod względem sprzedaży, a więc pobito powyższy wynik. Pod koniec roku włodarz Fame MMA zdradził na kanale YouTube „KoloSEum”, że sprzedaż dostępów PPV za cztery ostatnie wówczas gale (13-16) przekroczyła dwa miliony licencji. Średnio to więc ponad pół miliona na galę!

Czy Fame MMA 18 można oglądać za darmo? Taka możliwość z pewnością ucieszyłaby wielu niedzielnych fanów walk znanych osób, zwiększyłaby także oglądalność i medialność całego wydarzenia. Na chwilę obecną jest to jednak niemożliwe i trudno dziwić się włodarzom federacji. Jedyną opcją na obejrzenie gali jest płatny dostęp na stronie Fame MMA TV.

Ile kosztuje PPV na Fame MMA 18? Sprzedaż dostępów rozpoczęła się kilka dni przed wydarzeniem, a do wyboru najprawdopodobniej tradycyjnie będą dwie możliwości. Pierwsza to Basic za 34,99 zł, gdzie otrzymuje dostęp do gali (jakość 720p) oraz możliwość powtórki przez 48 godzin. Przy dostępie Premium dostajemy dodatkowo dostęp do archiwalnych gal, tzw. lożę szyderców, wyższą jakość obrazu – 1080p oraz kod upoważniający do 7-dniowego dostępu do materiałów dodatkowych na playlive.net. Dostęp ten jest tylko 5 złotych droższy i kosztuje 39,99 zł, więc można zakładać, że będzie cieszył się ogromnym powodzeniem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Filip "Filipek" Marcinek. Kim jest zawodnik Fame MMA? Wszystko, co powinniście wiedzieć

Fame MMA 18 na żywo – bilety na galę

Z tego, co udało się nam ustalić, bilety na Fame MMA w Łodzi sprzedają się bardzo dobrze. Hala jest jednak ogromna (regularnie odbywają się tam koncerty światowych gwiazd muzyki), więc wejściówki cały czas są dostępne. Można je kupić za pomocą platformy ebilet.pl, a ceny rozpoczynają się od 100 zł za bilet.

Bilety VIP na Fame MMA 18 także są cały czas dostępne. Rzecz jasna oferują one najlepszy widok na klatkę, znajdując się najbliżej niej, jak się tylko da. Ich ceny rozpoczynają się od 1000 zł za wejściówkę, przy czym najdroższe kosztują od 1800 zł w górę. Cena zależy oczywiście od różnych szczegółów – w zależności od pakietu kupujący mają np. dostęp do cateringu czy strefy, w której można spotkać influencerów.

Zdecydowanie więcej informacji znajdziecie na stronie sprzedawcy biletów – bilety na Fame MMA 18. Jeśli chodzi o parking, na stronie Atlas Areny dostępna jest informacja, że nie prowadzi ona rezerwacji miejsc parkingowych. Ceny obowiązuje na co dzień wynoszą 4 zł/h dla samochodów osobowych i 10 zł/h dla autokarów, ale dodatkowo pobierana jest opłata za wjazd wynosząca 20 złotych. O miejsce nie musicie się jednak martwić – obok jest także Stadion Łódzkiego Klubu Sportowego, a parking jest dość duży.

Karta walk Fame MMA 18

Double main event
Marcin Dubiel vs Amadeusz „Ferrari” Roślik / MMA
Kacper „Crusher” Błoński vs Amadeusz „Ferrari” Roślik / MMA

Co-main event
Ewa „Kleo” Brodnicka vs Marta „Linkimaster” Linkiewicz / MMA

Dawid „Dzinold” Rzeźnik vs Robert „Sutonator” Pasut / K-1, małe rękawice
Arkadiusz Tańcula vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka / MMA, walka o pas kat. 84 kg
Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs Alan Kwieciński / MMA
Michał „Wampir” Pasternak vs Piotr „Szeli” Szeliga / K-1, małe rękawice
Natan „Pierzasty” Marcoń vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk / MMA

Elizabeth „Lizi” Anorue vs Dominika Rybak / MMA
Mateusz Spysiński vs Jakub „Paramaxil” Frączek / MMA

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top