Connect with us
filmy dla nastolatków na Netflixie

Kultura

Filmy dla nastolatków na Netflixie – TOP 5. Co warto obejrzeć?

Od czasu do czasu mamy ochotę obejrzeć lekki, niewymagający film, który może być ciekawym dodatkiem do długich wieczorów. Wyłącz mózg, nie rozwiązuj żadnych problemów i baw się komedią. Jeśli szukasz filmów młodzieżowych na zimę i nie wiesz co wybrać, zobacz nasz wybór filmów dla nastolatków, które znajdziesz na Netflixie.

Filmy dla nastolatków na Netflixie. Wysoka dziewczyna

Bycie wysokim mężczyzną jest korzystne, ale bycie wysoką kobietą jest niepraktyczne, niewygodne i odrzucane przez płeć przeciwną. Dokładnie takie doświadczenia ma 187-centymetrowa Jodi Kreyman (Ava Michelle), która dzień po dniu musi wysłuchiwać ostrych komentarzy kolegów z klasy na temat swojego wzrostu. Jej jedynym wsparciem w szkole jest wieloletni przyjaciel Jack, najlepsza przyjaciółka Fareeda i siostra Harper, którzy akceptują Jodi taką, jaka jest i starają się ją wspierać w każdy możliwy sposób. Punkt zwrotny następuje, gdy w szkole pojawia się Stig, nowy uczeń ze Szwecji. Jest wysoki, przystojny i bardzo popularny. Jodi postanawia przezwyciężyć swoje lęki i wplątuje się w licealny trójkąt miłosny. Licealna komedia o perypetiach wysokich kobiet nakręcono przez Netflix w 2019 roku.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najlepsze zagraniczne filmy wojenne. Królują produkcje z XX wieku

Do wszystkich chłopców, których kochałam

Można powiedzieć, że to film do wszystkich zakochanych, którzy ukrywają swoje uczucia i nie mają odwagi się do nich przyznać. Dokładnie w takiej sytuacji znajduje się główna bohaterka. Nieśmiała licealistka Lara Jean Covey (Lana Condor) od czasu do czasu się w kimś zakochuje. Swoje uczucia skrywa w listach miłosnych, do których nikomu się nie przyznaje. Pewnego dnia listy wpadają w ręce chłopaków, którzy jej się podobają. Film oparty jest na powieści Jenny Han pod tym samym tytułem z 2014 roku.

Filmy dla nastolatków na Netflixie. Cały on

To licealna komedia oparta na koncepcie legendarnej My Fair Lady in Reverse Guard. Influencerka Padgett Sawyer (Addison Rae) przyłapuje swojego chłopaka z inną i pokazuje całą sytuację na żywo swoim widzom w sieci społecznościowej. Za namową swojego przyjaciela próbuje znaleźć nowy obiekt zainteresowania, który zamieni w króla balu. Wybór pada na Camerona (Tanner Buchanan), klasowego outsidera i antyspołecznego dziwaka, który wydaje się być największym wyzwaniem.

Zróbmy zemstę

Czarna komedia dla nastolatków, w której główne role zagrały Camila Mendes i Maya Hawke, znane z takich seriali jak „Riverdale” i „Stranger Things”. Film opowiada historię dwóch licealistek. Jedna z nich dotychczas popularna, została upokorzona przez byłego chłopaka. Natomiast druga jest nową uczennicą i stała się obiektem plotek. Nastolatki łączą siły i pomagają sobie nawzajem zemścić się na tych, którzy ich skrzywdzili. Dzięki nienagannej reżyserii i zdjęciom „Zróbmy zemstę” to wciągająca, przezabawna i nieprzewidywalna historia.

Prawie jak gwiazda rocka

Oparty na powieści Matthew Quicka Sorta Like dramat obraca się wokół Amber, ambitnej muzycznie licealistki marzącej o tym, aby dostać się na uczelnię Carnegie Mellon. Nikt nie podejrzewa, że skrywa wielką tajemnicę: wraz z matką mieszkają w autobusie, odkąd partner mamy wyrzucił je z domu. Czy nauczy się przyjmować pomoc, gdy zdarzy się tragedia?

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top