Connect with us
fryderyk karzełek
Fot. YouTube / Fryderyk Karzełek

Telewizja

Kim jest Fryderyk Karzełek, ekspert programu „Wolni od długów”?

Kim jest Fryderyk Karzełek z programu „Wolni od długów” emitowanego na Polsacie? W tym newsie poznasz najważniejsze fakty na temat życia prywatnego i zawodowego mężczyzny.

Kim jest Fryderyk Karzełek?

Kim jest Fryderyk Karzełek, ekspert znany z programu „Wolni od długów” emitowanego w Polsacie? To finansista i coach, który od lat zdobywa coraz większą popularność na rynku. Z branżą finansową związany jest od trzydziestu lat.

Zajmuje się przede wszystkim profesjonalnym doradztwem finansowym, a także zarządza kilkoma spółkami z sektora finansowego. W ramach doradztwa opracowuje indywidualne plany finansowe dla zainteresowanych, wielokrotnie podkreślając, że emerytura to bzdura.

Jest także autorem wielu książek z zakresu doradztwa oraz finansów. Najpopularniejszą są „Pieniądze są sexy. Poradnik autobiograficzny”, gdzie przedstawia kluczowe punkty do osiągnięcia sukcesu w życiu. W swoim dorobku ma jednak także tytuły skupiające się na coachingu, takie jak „Problemy są dobre, czyli jak odzyskać siłę w trudnych czasach” czy „Heksagon szczęścia. Równowaga kluczem do spełnienia”.

Wśród swoich fanów jest ceniony za wiarygodność. Kopał bowiem rowy w Niemczech, a później gdy prowadził już swoją firmę za granicą – zbankrutował. Przyznaje się do tego dodając, że wiele go to nauczyło.

Czym będzie zajmować się w programie „Wolni od długów”?

W swojej zapowiedzi udziału w programie Fryderyk Karzełek stwierdził, że „Pieniądze są nośnikiem wartości. Przy odpowiednim podejściu mogą być wspaniałym sługą. Niestety są fatalnym panem…”. W programie będzie starał się wyjaśnić, dlaczego tak się dzieje. Sam przyznaje, że to dla niego zupełnie nowa rola.

Jak sam zaznaczył, w programie wykorzystuje całe swoje życiowe doświadczenie, aby pomagać prawdziwym ludziom w konkretnych problemach przy wychodzeniu z długów.

W programie jest ekspertem finansowym – co to oznacza? Często będzie po prostu sam prowadził negocjacje z wierzycielami – z bankami, parabankami i różnego rodzaju firmami, które kupują długi. Będzie pomagał zrozumieć, na czym polega istota zarządzania pieniędzmi.

Wiek, rodzina, dzieci

Fryderyk Karzełek urodził się w listopadzie 1960 roku, ma więc 60 lat. Pochodzi z Katowic, a obecnie mieszka w Jastrzębiu-Zdroju. W związku ze swoją popularnością oczywiście prowadzi jednak swoją działalność w całej Polsce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Przemysław Oślak – co wiadomo o szefie ekipy z „Nasz nowy dom”?

O jego rodzinie wiadomo niezwykle mało. Jego żona Joanna także zajmuje się finansami. Jest prezesem zarządu spółki Polski Partner Finansowy.

Para ma dwójkę dzieci, z których pierwsze urodziło się w 1987 roku. Nie wiadomo jednak nic więcej na ich temat – oboje są już dorośli, więc nie ma nawet większego sensu interesować się ich życiem.

Fryderyk Karzełek w mediach społecznościowych

Fryderyka Karzełka można spotkać w trzech serwisach społecznościowych – Facebooku, Instagramie oraz YouTube. W tym pierwszym medium obserwuje go już ponad 114 tysięcy osób. Profil Karzełka na Facebooku słynie z codziennych spotkań „Klubu 555” – transmisji na żywo odbywających się codziennie o 5:55.

Na Instagramie mężczyznę jako @fryderyk.karzelek obserwuje natomiast ponad 18 tysięcy osób. Za pośrednictwem tego medium dzieli się z innymi swoim życiem prywatnym i zawodowym.

Fryderyk Karzełek zebrał także ponad 25 tysięcy subskrybentów na YouTube. Zamieszcza tam filmy związane z coachingiem oraz finansami.

4.5/5 (liczba głosów: 6)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top