Connect with us
krzysztof stanowski fuksiarz
Artykuł sponsorowany

Sport

Fuksiarz Polska – czołowy polski bukmacher w 2023!

Wszystko co musisz wiedzieć o ofercie Fuksiarza – jednego z najlepszych polskich bukmacherów. Bonusy, oferta, licencja i wiele więcej! Praktyczne informacje dla graczy.

Zakłady sportowe u Fuksiarza to młoda firma na polskim rynku legalnych gier hazardowych. W krótkim czasie przebili się jednak do ścisłej czołówki, m. in. za sprawą innowacyjnego bonusu cashback bez limitu. Popularności dodały im także kolaboracje z lokalnymi ekspertami od sportu. Marki jakie wspiera Fuksiarz Polska to m. in. portal Weszło, Kanał Sportowy oraz osoba Krzysztofa Stanowskiego. Czytaj dalej i poznaj ofertę bonusową, płatności i pozostałe szczegóły oferty tego polskiego bukmachera.

Czy Fuksiarz działa legalnie?

Zgodnie z lokalnymi przepisami prawa, Fuksiarz posiada licencję na organizację zakładów wydaną przez polskie Ministerstwo Finansów. Numer licencji to PS4.6831.1.2020, która obowiązuje od 9 grudnia 2020 r. Uprawnione do gry są osoby, które ukończyły 18 lat.

DaneSzczegóły
Rok powstania2020
LicencjaMinisterstwo Finansów: PS4.6831.1.2020
Bonus na startZakład bez ryzyka 500 PLN
PłatnościPrzelewy24, Karty bankowe, PayU, Tpay, DotPay, Blik
OfertaZakłady bukmacherskie
Zakłady na żywo
Sporty Wirtualne
Gry karciane
WsparcieCzat na żywo
Sekcja FAQ

Jakie bonusy oferuje Fuksiarz?

Innowacyjne pomysły na ciekawe promocje to specjalność Fuksiarza. Sprawdź szczegóły:

Oferta na start

Na dobry początek mamy do dyspozycji zakład bez ryzyka o maksymalnej wartości 500 PLN. Warunki jakie należy spełnić to: min. 2 zdarzenia, kurs każdego min. 1.60 oraz stawka co najmniej 50 PLN. Najlepsze jest to, że po spełnieniu warunków, nie trzeba obracać środków!

Pozostałe promocje

 • Cashback bez limitu. Odbierasz bonus od 1 do 50% stawki w zależności od ilości zdarzeń – maksymalnie 200 PLN. Min. 3 zdarzenia z kursem 1.60. Nie wymaga obrotu i nie ma limitu kuponów!
 • Early Payout. Kolejna unikalna koncepcja tego bukmachera. Jeśli Twoja drużyna wygrywa dwoma golami lub zawodnik w tenisie wygrał seta 6:0 – zakład jest rozliczony jako zwycięstwo.
 • Mega Boost kursów. W specjalnej zakładce można wybrać zdarzenia, które mają zwiększony kurs.
 • Cashback na wirtualną piłkę. Na każdy przegrany zakład przysługuje zwrot 3% wpłaconej stawki. Wystarczy minimalny kurs 1.20!

Płatności w Fuksiarzu

Gracza mogą zasilić depozyt na kilka wygodnych sposobów. Niezależnie od wybranej metody, dolny próg to zaledwie 1 PLN, wolny od opłat i księgowanych bez jakiejkolwiek zwłoki!

Metoda wpłatyMinimalna wpłataProwizjeCzas realizacji
Przelewy241 PLNBrakNatychmiast
VISA, MasterCard
PayU
tpay
Blik
dotpay

Wypłacić środki można za pomocą szybkich przelewów. Jeśli nasz bank obsługuje płatności błyskawiczne, pieniędzy na koncie możemy się spodziewać w ciągu kilkunastu minut! W tym wypadku bukmacher ponownie nie pobiera żadnych opłat, a minimalna wypłata to tylko 5 PLN.

Fuksiarz mobile

Zakłady sportowe od Fuksiarza są dostępne również na urządzeniach przenośnych. Na oficjalnej witrynie można pobrać plik instalacyjny i korzystać bezpłatnie na urządzeniach z Androidem.

Instrukcja instalacji krok po kroku:

 1. W ustawieniach telefonu wyraź zgodę na instalację z nieznanych źródeł (rezultat polityki Google).
 2. Przejdź do zakładki z apką na stronie Fuksiarza i pobierz plik instalacyjny.
 3. Przeprowadź instalację i uruchom oprogramowanie.

To wszystko! Aktualnie korzystać mogą użytkownicy Androida, ale finalna wersja będzie działać również na telefonach z iOS. Właściciele produktów Apple mają do dyspozycji mobilną wersję strony.

Zarówno aplikacja, jak strona mobilna oferują taki sam zakres usług jak w przypadku standardowej przeglądarki www. Wszystkie zakłady, bonusy i płatności są do dyspozycji bez jakichkolwiek ograniczeń.

Co można obstawiać u Fuksiarza?

Oferta obejmuje wszystkie najważniejsze kategorie zakładów bukmacherskich. Oto one:

 • Zakłady sportowe. Kilkadziesiąt różnych dyscyplin, nie tylko popularne kategorie jak piłka nożna i tenis!
 • Zakłady na żywo. Umożliwiają typowanie w trakcie trwania wydarzeń sportowych.
 • Sporty Wirtualne. Zakłady na fikcyjne wydarzenia, o których wyniku decydują algorytmy matematyczne.
 • Gry karciane. Typujemy przebieg trwającej gry karcianej. Nie bierzemy aktywnego udziału – naszym zadaniem jest odgadnięcie kto zostanie zwycięzcą.

FAQ

Jak odebrać bonus na start u Fuksiarza?

Zakład bez ryzyka obejmuje pierwszy zatwierdzony zakład, który zawarliśmy na 2 zdarzenia lub więcej, za min. 50 PLN z kursem pojedynczego zdarzenia nie mniejszym, niż 1.60.

Jak wypłacić wygrane z konta Fuksiarza?

Wystarczy zalogować się na konto gracza i przejść do zakładki „Wypłata”. Można jej dokonać w polskiej walucie na rachunek bankowy, którego jesteśmy właścicielem.

Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top