Connect with us
gdzie obstawiać euro 2020
Fot. YouTube / TVP Sport

Sport

Gdzie obstawiać Euro 2020? Bukmacherzy przygotowują specjalne oferty

Euro 2020 odbędzie się w dniach od 11 czerwca do 14 lipca 2021 roku, a łącznie rozegrane zostanie aż 51 meczów. Turniej zainauguruje mecz Włoch z Turcją, a Polacy pierwszy mecz rozegrają ze Słowacją 14.06. Jak przy każdej dużej imprezie sportowej, bogatą ofertę przygotowali na nią bukmacherzy. Gdzie obstawiać Euro 2020 i co warto wiedzieć?

Euro to gorący okres nie tylko dla piłkarzy

Podobnie jak Mistrzostwa Świata czy Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Europy w piłce nożnej rozgrywane są co cztery lata. Normalnie Euro 2020 powinno odbyć się w zeszłym roku, jednak ze względu na pandemię koronawirusa przełożono je na 2021 rok. Rywalizować na nim będą nie tylko piłkarze, ale także bukmacherzy, którzy konkurują bogatymi ofertami i bonusami przy zakładaniu konta. Z tego newsa dowiecie się, gdzie warto obstawiać Euro 2020 i jak robić to bezpiecznie.

Gdzie obstawiać Euro 2020?

Euro 2020 to dla bukmacherów zdecydowanie najważniejsza impreza w 2021 roku. Co prawda w lipcu i sierpniu w Japonii odbędą się także Igrzyska Olimpijskie, jednak nie generują one aż tak dużego zainteresowania zakładami, co piłkarskie mecze na najwyższym poziomie.

Co wziąć pod uwagę przy wyborze bukmachera? Należy zacząć od podstaw – radzimy wziąć pod uwagę wyłącznie legalnie działających w Polsce bukmacherów. Legalnie działających, to znaczy posiadających licencję Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. W przeciwnym razie może narazić się na konsekwencje prawne, gdyż zawieranie zakładów z podmiotami bez takiej licencji jest zabronione.

Po drugie warto spojrzeć na ofertę powitalną bukmachera. W tym aspekcie warto zwrócić uwagę na Betfan. Bukmacher z okazji Euro 2020 przygotował ofertę w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 złotych. Może go zgarnąć każdy gracz, który zarejestruje się u bukmachera z kodem partnera – na przykład naszym – zarejestruj się w BETFAN z 600 zł cashbacku. Jedynym warunkiem koniecznym do otrzymania freebetu (poza zaznaczonymi zgodami marketingowymi) jest pierwsza wpłata minimum 50 zł. Co ważne, freebet nie zawiera żadnych kryteriów obrotu – można zagrać całość po dowolnym kursie, a w przypadku wygranej pieniądze trafiają na konto główne (oczywiście pomniejszone o wartość freebetu).

Co więcej, promocja ta łączy się z drugą ofertą powitalną Betfana, a więc cashbackiem do 600 złotych. Oznacza to, że po rejestracji z naszego kodu i wpłaceniu dowolnej kwoty pieniędzy aż do 600 złotych, w razie niepowodzenia na wasze konto trafi przegrana kwota – w formie bonusu, który jednak należy obrócić przed możliwością wypłaty. To jednak świetna oferta, bowiem pozwala na jedno niepowodzenie bez poniesienia kosztów.

Co obstawiać?

Podstawowymi zakładami są przewidywania zwycięzców meczów. Warto też pomyśleć nad zakładami na cały turniej – na przykład na przyszłego mistrza Europy albo króla strzelców całego turnieju. Kursy na takie zdarzenia są obecnie znacznie wyższe niż będą po kilku meczach – co oczywiście związane jest większą nieprzewidywalnością.

Portugalia zagra w finale Euro 2020 – 5,00
Kurs z 08.06.2021 21:00. Kursy mogą ulec zmianie.

Jeśli nie zwycięzca całego turnieju, to być może zwycięzca danej grupy? To także bardzo ciekawe zakłady, bo kursy na nie zmieniać się będą wraz z kolejnymi meczami. Drużyna, która była faworytem w danej grupie po jednym meczu może zostać spisana na straty. Np. w chwili obecnej kurs na awans reprezentacji Czech z Grupy D do 1/8 finału wynosi 1.85, ale w przypadku przegranej w pierwszym meczu ze Szkocją może mocno spaść. A po wygranej może mocno wzrosnąć – należy więc oczywiście przewidywać przyszłość.

W ofertach bukmacherów znajdują się także na kursy na konkretną ilość punktów zdobytą w gazie grupowej przez daną drużynę, zespoły, które znajdą się w TOP8 czy TOP4, najlepszego bramkarza turnieju, a nawet na to… kto będzie sędziował finał Euro 2020.

Polska odpadnie z Euro 2020 po fazie grupowej – 2,80
Kurs z 08.06.2021 21:00. Kursy mogą ulec zmianie.

Warto wziąć także pod uwagę zakłady live, na które oferta podczas Euro 2020 będzie z pewnością wysoka. Trzeba jednak liczyć się z tym, że kursy zmieniają się bardzo szybko zgodnie z przebiegiem wydarzeń na boisku. Dlatego tak naprawdę zalecamy obstawianie tylko przy okazji dłuższych przerw – np. przerwy między połowami. Zakłady live są tak naprawdę formą zabawy i rozrywki przez swoją nieprzewidywalność, dlatego nie zalecamy wam obstawiania dużych sum pieniędzy.

Jak obstawiać? Dobre rady

Jeśli chcecie obstawiać mecze podczas Euro 2020, a nie robiliście tego wcześniej, warto pamiętać o kilku absolutnie podstawowych sprawach. Najważniejsze, żebyście dobrze rozumieli, co oznaczają i jak kształtowane są kursy. Kursy mówią bowiem, jak sytuację oceniają bukmacherzy, a gracze mają możliwość znalezienia luki, w której znajduje się dobry kurs z dużym prawdopodobieństwem wygranej.

Polska zdobędzie dokładnie 2 punkty w fazie grupowej Euro 2021 – 9,00
Kurs z 08.06.2021 21:00. Kursy mogą ulec zmianie.

Obstawianie zawsze powinno być tylko sposobem na urozmaicenie turnieju EURO 2021, więc tak należy do tego podejść. Nie oczekujcie, że dzięki swojej futbolowej wiedzy nagle zostaniecie bogatymi ludźmi, bo to może spowodować tylko niepotrzebne rozczarowanie. Grajcie odpowiedzialnie w ramach dostępnych środków – porównujcie oferty bukmacherów i wybierajcie najwyższe kursy i najlepsze oferty powitalne. Wyborna zabawa jest oczywiście wtedy, kiedy postawi się na outsidera, a on pozytywnie zaskoczy zgodnie z naszymi przewidywaniami. Takie sytuacje dają dużo pieniędzy i satysfakcji. Bezpieczniej jest jednak grać zakłady z niższymi, ale bardziej pewnymi kursami.

***

Artykuł zawiera reklamę legalnego, polskiego bukmachera. Zakłady bukmacherskie skierowane są do osób pełnoletnich i nieodłącznie wiążą się z ryzykiem i możliwą utratą pieniędzy. Poza tym zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. BETFAN jest podmiotem legalnie oferującym zakłady wzajemne w Polsce na podstawie decyzji z dnia 29 października 2018 r. wydanej przez Ministra Finansów (sygn. akt: PS4.6831.3.2018).

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top