Connect with us
gdzie oglądać bundesligę w polsce

Sport

Gdzie oglądać piłkarską Bundesligę w Polsce w 2022 roku? [stream, live, online, transmisja]

Gdzie oglądać mecze niemieckiej Bundesligi w Polsce? W tym newsie znajdziecie komplet informacji wraz z komentatorami i ekspertami podczas meczów.

Kto pokazuje niemiecką Bundesligę w Polsce w 2022 roku?

Gdzie oglądać piłkarską Bundesligę w Polsce? Prawa do najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech od sezonu 2021/22 przejęła platforma Viaplay. To serwis streamingowy Nordic Entertainment Group, skandynawskiego nadawcy, który powoli wchodzi na kolejne europejskie rynki. Co ciekawe, zabezpieczył na sobie prawa aż do końca sezonu 2028/29.

Oznacza to, że Viaplay ma wyłączne prawa do transmitowania Bundesligi w Polsce, więc nie może zobaczycie ich w żadnym kanale telewizyjnym. Redakcja sportowa pod kierownictwem Pawła Wilkowicza transmituje wszystkie spotkania każdej kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech.

Kto komentuje mecze Bundesligi?

Niemiecka Bundesliga jest swego rodzaju perłą w koronie Viaplay. To na ten moment zdecydowanie najważniejsze prawa telewizyjne, jakie ma u siebie platforma VOD, to i do komentowania jej meczów daje wszystko, co najlepsze.

Mecze często komentowano są na żywo z niemieckich stadionów, a największe hity komentują Mateusz Borek i Rafał Wolski. Wśród komentatorów meczów znajdują się jeszcze chociażby Kamil Kania, Szymon Ratajczak, Mariusz Hawryszczuk, Dawid Król czy Marcin Pawłowski. Viaplay może także pochwalić się znanymi nazwiskami ekspertów, wśród których znajdują się m.in. Tomasz Urban, Michał Zachodny i Radosław Gilewicz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Fame MMA 15 - wszystko co musisz wiedzieć [data, gdzie, PPV]

Gdzie oglądać Bundesligę w Polsce? Jak oglądać Viaplay?

Viaplay nie bez powodu nazywany jest „sportowym Netfliksem„. Można go bowiem oglądać za pomocą strony internetowej viaplay.pl, aplikacji na telefony czy tablety czy aplikacji na Smart TV. Poza bezpośrednim dostępem do kupienia na stronie platformy, jest możliwość wzięcia go w pakietach w UPC, Vectrze czy sieci komórkowej Play.

Dostęp do Viaplay w Polsce kosztuje 34 złote miesięcznie. Zarządzający platformą na start usługi w naszym kraju przygotowali jednak promocję – pierwsze 30 dni za darmo dla nowych użytkowników. Nie wiadomo jednak, jak długo potrwa ta oferta.

Viaplay nie oferuje różnych pakietów cenowych różniących się jakością video i ilością kont możliwych do „podpięcia”. Cena jest jedna, podobnie jak jakość video – to Full HD 1080p w przypadku filmów i seriali oraz HD 720p w przypadku transmisji na żywo. Jeden jedyny pakiet Viaplay Total to znacząca odmiana w porównaniu np. z wspomnianym Netfliksem.

Bundesliga to najważniejsze rozgrywki piłkarskie, jakie posiada Viaplay. Poza tym transmituje także mecze Ligi Europy oraz Ligi Konferencji Europy. Co istotne, od sezonu 2022/23 przejmie także prawa do transmitowania w Polsce brytyjskiej Premier League.

5/5 (liczba głosów: 1)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top