Connect with us
gdzie oglądać ligę mistrzów uefa
Fot. Twitter / RB Leipzig

Sport

Gdzie oglądać Ligę Mistrzów w Polsce w 2022 roku? [transmisja, stream, live]

Internauci często wyszukują informacji, gdzie oglądać piłkarską Ligę Mistrzów UEFA w Polsce. W tym artykule przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat transmisji tych rozgrywek.

Gdzie oglądać piłkarską Ligę Mistrzów UEFA w 2022 roku?

Gdzie oglądać piłkarską Ligę Mistrzów UEFA w Polsce? Od kilku lat mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA transmituje Polsat za pomocą swoich kanałów sportowych premium. Obecna umowa obowiązuje jeszcze przez trzy lata, do końca sezonu 2023/24. Spotkania transmitowane są w jakości Super HD i bez reklam.

Kontrakt umożliwia jednak transmitowanie jednego meczu tygodniowo publicznemu nadawcy, a więc Telewizji Polskiej. TVP na jednym ze swoich dwóch podstawowych kanałów (TVP 1 albo TVP 2) transmituje mecz w każdą środę, kiedy toczą się rozgrywki Ligi Mistrzów. To bardzo ważne oczywiście ze względu na dostępność – kanały TVP są dostępne za darmo dla szerokiego grona odbiorców. Obaj nadawcy mają ponadto możliwość publikowania skrótów meczów w programach informacyjnych i magazynach poświęconych lidze.

Gdzie oglądać Polsat Sport Premium – w telewizji i online

Polsat transmituje mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA wyłącznie na płatnych kanałach Polsat Sport Premium. Oferta obejmuje dwa kanały nadające w sposób ciągły (Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2) oraz cztery kanały dostępne tylko przy okazji meczów Ligi Mistrzów (Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5 oraz Polsat Sport Premium 6). To o tyle ważne, że Polsat nie transmituje żadnych meczów Ligi Mistrzów w swoich darmowych kanałach, a więc Polsacie Sport czy Polsacie Sport Extra.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Bożydar Iwanow. Kim jest dziennikarz sportowy Polsatu?

Kanały są dostępne oczywiście w Polsat Box (dawny Cyfrowy Polsat) – także w Internecie. Głównym miejscem jest strona samego nadawcy, która od jakiegoś czasu powiązana jest z nową usługą Polsat Box Go. W skrócie za pomocą strony polsatboxgo.pl możecie kupić pakiet „Polsat Box Go Sport„, który kosztuje 40 zł na 30 dni. W jego ramach poza dostępem np. do zwykłego Polsatu Sport otrzymacie także właśnie kanały Polsat Sport Premium transmitujące Ligę Mistrzów UEFA), Eleven Sports, Eurosport, a nawet dwa kanały Canal + (Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4), które transmitują PKO BP Ekstraklasę. Poza telewizją satelitarną i stroną internetową, jest też dostępna aplikacja na urządzenia mobilne czy Smart TV.

Polsat Sport Premium w kablówkach i Canal+

Co ważne, pakiet z kanałami Polsat Sport Premium jest dostępny u operatorów kablowych, ale tylko wybranych. W swojej ofercie nie mają go np. ani Vectra, ani Inea. Jest natomiast dostępny w UPC. Pakiet „Polsat Sport Premium” kosztuje tam 19,90 zł miesięcznie, ale zawiera wyłącznie te kanały. W przeciwieństwie do usługi Polsat Box nie znajdziecie w nim więc Eleven Sports czy kanałów Canal+ (osobne pakiety).

Sportowe kanały Polsatu PPV są też dostępne na Platformie Canal+, ale tylko w Canal+ online. To internetowa platforma francuskiego nadawcy, dzięki której mecze można oglądać za pomocą Internetu, a więc na stronie internetowej, aplikacji mobilnej czy aplikacji na Smart TV. Nie kupicie tego pakietu będąc jednak abonentem telewizji satelitarnej Canal+. Cena pakietu z Eleven Sports i kanałami Polsat Sport Premium to 20 zł miesięcznie (15 zł promocyjnie przez pierwszy miesiąc). Warunkiem jest jednak wykupienie bazowej oferty Canal+, która kosztuje 40 zł miesięcznie (20 zł za pierwszy miesiąc). Krótko mówiąc, w cenie 60 zł miesięcznie (a 40 zł za pierwszy miesiąc) poza Ligą Mistrzów UEFA możecie mieć dostęp do wszystkich kanałów Canal+. To nie tylko te sportowe transmitujące PKO BP Ekstraklasę czy Premier League, ale Canal+ Film, Planete+ i wiele innych.

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top