Connect with us
geri halliwell
Fot. Instagram @therealgerihalliwell

Lifestyle

Geri Halliwell. Kim jest żona Christiana Hornera? Wiek, dzieci, kariera

Kim jest Geri Halliwell, żona Christiana Hornera? Kobieta jest tak samo – jeśli nie bardziej – znana, jak szef Red Bull Racing. W newsie znajdziecie najważniejsze informacje o jej życiu miłosnym, karierze muzycznej oraz byłych partnerach.

Kim jest Geri Halliwell?

Kim jest Geri Halliwell? Kobieta w światku Formuły 1 znana jest jako partnerka Christiana Hornera, szefa Red Bull Racing. To jednak jeden z tych przypadków, w których partnerka dorównuje popularnością swojemu partnerowi.

Geri Horner zdobyła popularność jako członkini zespołu muzycznego Spice Girls, który był jednym z najbardziej znanych i wpływowych zespołów lat 90-tych. Jako jedna z wokalistek zespołu, nazywana była „Ginger Spice” i wyróżniała się swoim charakterystycznym strojem, a także temperamentem i zdolnościami wokalnymi.

Cały czas funkcjonuje jako osobowość medialna. Była jurorem w programie telewizyjnym „X Factor” w Wielkiej Brytanii oraz brała udział w różnych programach telewizyjnych i filmach. W 2008 roku wydała swoją pierwszą książkę dla dzieci, „Ugenia Lavender”, która stała się bestsellerem.

Jest także aktywna w innych dziedzinach, takich jak projektowanie mody i działalność charytatywna.

Kariera muzyczna

Do zespołu Spice Girls dołączyła w 1994 roku i razem z pozostałymi członkiniami zespołu (Melanie Brown, Melanie Chisholm, Emma Bunton i Victoria Beckham) wydała kilka albumów, które osiągnęły sukces na całym świecie.

W 1998 roku opuściła zespół. Po odejściu z zespołu Spice Girls, Geri z powodzeniem kontynuowała swoją karierę muzyczną jako solistka. W sumie wydała cztery albumy studyjne i kilka singli, które odniosły sukces w Wielkiej Brytanii i na całym świecie.

Związek z Christianem Hornerem

Geri Halliwell i Christian Horner poznali się w 2009 roku, kiedy Geri zaczęła się spotykać z ówczesnym kierowcą Formuły 1, Maxem Chiltonem. Chilton był wtedy kierowcą testowym zespołu Red Bull Racing, którego Christian Horner był szefem zespołu.

Geri i Christian zaczęli się spotykać w 2014 roku, kiedy zetknęli się ponownie na wydarzeniu związanym z Formułą 1. Wkrótce potem para zaczęła oficjalnie spotykać się i szybko stała się jedną z najpopularniejszych par w świecie sportu. W maju 2015 roku para wzięła ślub, a od tamtej pory są małżeństwem.

geri i christian hornerowie oraz david beckham

Geri i Christian Hornerowie z Davidem Beckhamem | Fot. Red Bull Pool Content

Z kim wcześniej związana była Geri Halliwell?

Geri Horner miała wielu partnerów w przeszłości, zarówno przed, jak i po czasach Spice Girls. Jednym z jej najbardziej znanym związków był związek z gitarzystą zespołu Sacha Gervasi, który trwał przez około trzy lata w latach 90-tych.

Geri Halliwell miała również związek z reżyserem filmowym, Chrisem Evansem, w 1999 roku, ale ich związek zakończył się w 2000 roku.

Po odejściu z zespołu Spice Girls Geri była także związana z rosyjskim biznesmenem, Eugenem Burczarem, którego poznała w 2007 roku, ale ich związek zakończył się po kilku miesiącach.

Związek ze wspomnianym wyżej Chiltonem był krótki. Geri i Max zaczęli się spotykać i chodzili ze sobą zaledwie przez około pół roku. Powodem rozstania była zapewne trudna do utrzymania relacja na odległość, ponieważ Max pracował w Europie, a Geri przebywała wtedy głównie w Stanach Zjednoczonych.

Wiek, rodzina, dzieci

Ile lat ma Geri Halliwell? Żona Christiana Hornera urodziła się 6 sierpnia 1972 roku w Watford, ma więc 51 lat.

Halliwell i Horner mają razem syna o imieniu Montague George Hector Horner, urodzonego w styczniu 2017 roku. Geri ma również córkę z poprzedniego związku – Bluebell Madonna, urodzoną w 2006 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest piękna dziewczyna George'a Russella, Carmen Montero Mundt?

Geri Halliwell w mediach społecznościowych

Życie Geri Halliwell możecie obserwować na Instagramie. Jest tam obecna jako @therealgerihalliwell i zebrała dotąd aż 1,2 mln obserwujących. Dzieli się z nimi zarówno zdjęciami ze swojego życia prywatnego, jak i wydarzeń, w których bierze udział.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top