Connect with us
górnik łęczna fifa 22
Fot. YouTube / EA SPORTS FIFA

Gry

Górnik Łęczna w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymali „Zielono-Czarni”?

Jak oceny otrzymał Górnik Łęczna w grze FIFA 22? Nie ma co ukrywać, klub z Lubelszczyzny jest jednym z najgorszych reprezentantów PKO BP Ekstraklasy w najnowszej produkcji EA Sports.

Jacy są najlepsi piłkarze w Górniku Łęczna?

Nie ma co ukrywać. Górnik Łęczna w grze FIFA 22 jest jednym z najgorszych, jeśli nie najgorszym polskim zespołem. Niech świadczy o tym chociażby ilość srebrnych kart. W zespole z Lubelszczyzny znajdziemy bowiem tylko jedną takową.

Otrzymał ją brazylijski obrońca Leandro, który jednak nie ma swojego „overalla” na rzadkiej tarczy.

Górnik Łęczna w grze FIFA 22 – bramkarze i obrońcy

EA Sports ocenił trzech bramkarzy Górnika Łęczna. Najlepszy z nich, Maciej Gostomski, otrzymał ocenę ogólną na poziomie 64. Pozostali odnotowali już znacznie gorsze „overalle”. Jakuba Nowaczka i Adriana Kostrzewskiego oceniono bowiem na 54.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
FIFA 22 - co nowego w grze? Tu znajdziecie najważniejsze informacje

Najwyżej ocenionym obrońcą Górnika Łęczna jest wyżej wspomniany Leandro. O ile EA Sports nie oceniła żadnego defensora na 64, o tyle aż sześciu zmieściło się w zakresie ocen ogólnych od 61 do 63. Najlepszy z nich jest Bartosz Rymaniak, który jako jedyny otrzymał 63, w dodatku na rzadkiej tarczy. Takową otrzymał jeszcze Tomasz Midzierski z 62. Poniżej znajdziecie wszystkie oceny obrońców.

Jakie „overalle” otrzymali pomocnicy i napastnicy?

Z pomocników największą uwagę przykuwają trzy karty o ocenie ogólnej 64. To Michał Mak, Sergiy Krykun oraz Janusz Gol. Co ciekawe, wszyscy otrzymali swoje oceny na rzadkich tarczach i są to jedyni pomocnicy z takim wyróżnieniem. „Oczko” mniej od tej trójki otrzymał natomiast Szymon Drewniak, a dwa punkty mniej Damian Gąska. Poniżej znajdziecie wszystkie oceny.

EA Sports z napastników najwyżej oceniła Bartosza Śpiączkę, co oczywiście nie powinno dziwić. Otrzymał on „overalla” na poziomie 64. Na 62 oceniono Przemysława Banaszaka, a na 61 Pawła Wojciechowskiego.

Co jeszcze warto wiedzieć o Górniku Łęczna w FIFIE 22?

W Górniku Łęczna mamy do czynienia łącznie z tylko 1 srebrną i 24 brązowymi kartami. 7 spośród nich jest rzadkich – wszystkie brązowe. Przypomnijmy, że złote karty to te z oceną ogólną 75+, srebrne 65+, a brązowe mają maksymalną ocenę ogólną na poziomie 64.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
FUT Heroes Club - co wiadomo o nowych kartach specjalnych w FIFIE 22?

Jeśli chodzi o statystyki szczegółowe, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Żaden z piłkarzy nie otrzymał pięciu gwiazdek sztuczek ani słabszej nogi. Najszybszym piłkarzem klubu z Lubelszczyzny są natomiast Michał Mak i Bartosz Śpiączka. Obaj otrzymali po 84 tempa. Górnik Łęczna akurat w tym aspekcie wygląda zupełnie przyzwoicie, bowiem 80+ tempa otrzymało aż czterech zawodników. Poza wyżej wspomnianymi są to Leandro oraz Przemysław Banaszak (obaj po 81).

Górnik Łęczna w grze FIFA 22 – oceny ogólne

Bramkarze:

Maciej Gostomski – 64
Jakub Nowaczek – 54
Adrian Kostrzewski – 54

Obrońcy:

Leandro – 65
Bartosz Rymaniak – 63
Daniel Dziwniel – 62
Tomasz Midzierski – 62
Paweł Baranowski – 62
Kamil Pajnowski – 61
Maciej Orłowski – 61
Kryspin Szcześniak – 59
Michał Król – 58

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Warta Poznań w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymali piłkarze "Zielonych"?

Pomocnicy:

Michał Mak – 64
Sergiy Krykun – 64
Janusz Gol – 64
Szymon Drewniak – 63
Damian Gąska – 62
Bartłomiej Kalinkowski – 61
Aleksander Jagiełło – 60
Michał Goliński – 59
Tomasz Tymosiak – 58
Marcel Wędrychowski – 57

Napastnicy:

Bartosz Śpiączka – 64
Przemysław Banaszak – 62
Paweł Wojciechowski – 61

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top