Connect with us
górnik zabrze fifa 22
Fot. YouTube / EA SPORTS FIFA

Gry

Górnik Zabrze w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymał Podolski i spółka?

Górnik Zabrze może być całkiem popularnym zespołem w grze FIFA 22 przez obecność Lukasa Podolskiego. Jakie oceny ogólne w grze otrzymali były reprezentant Niemiec i jego partnerzy?

Jacy są najlepsi piłkarze w Górniku Zabrze?

Górnik Zabrze w grze FIFA 22 Lukasem Podolskim stoi. „Poldi” wywołał ogromne zamieszanie swoim przybyciem do Zabrza, a EA Sports oczywiście słusznie oceniła go jako największą gwiazdę zespołu. Z rzadką kartą z oceną ogólną 73 były reprezentant Niemiec znalazł się w TOP 4 piłkarzy PKO BP Ekstraklasy ogółem.

Kolejni piłkarze są już daleko za Podolskim. Jesus Jimenez otrzymał ocenę 69 i jest o dwa „oczka” lepszy niż czterech kolejnych piłkarzy. Erik Janza, Bartosz Nowak, Alasana Manneh i Przemysław Wiśniewski otrzymali bowiem ocenę 67. Ten ostatni na rzadkiej tarczy.

Górnik Zabrze w grze FIFA 22 – bramkarze i obrońcy

Wszyscy bramkarze Górnika otrzymali brązowe karty, co jest dość słabym rezultatem. Grzegorza Sandomierskiego oceniono na 63, Daniela Bielicę na 62, a Pawła Sokoła na 60.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Śląsk Wrocław w FIFA 22. Jakie oceny otrzymali "Wojskowi"?

Najwyżej ocenionymi obrońcami wśród „Górników” zostali oczywiście wyżej wspomniani Janza oraz Wiśniewski. Dwóch kolejnych najwyżej ocenionych piłkarzy to Rafał Janicki z „overallem” 65 i Adrian Gryszkiewicz z 64. Ten drugi otrzymał rzadką tarczę, podobnie jak Stefanos Evangelou z kartą 62. Poniżej znajdziecie wszystkie oceny obrońców.

Jakie „overalle” otrzymali pomocnicy i napastnicy?

Z pomocników największą uwagę przykuwają oczywiście wspomniani wyżej Podolski, Nowak i Manneh. Kolejną najwyżej ocenioną kartą jest Mateusz Cholewiak, który otrzymał rzadkie 65. Spośród pomocników nikt więcej nie otrzymał już rzadkiej karty.

Z pięciu napastników zdecydowanie najwyższym „overallem” może oczywiście pochwalić się wspomniany Jimenez. Wszystkie pozostałe karty są już bowiem brązowe. Z rzadką tarczą i oceną ogólną 63 przewodzi im Vamara Sanogo. Poniżej znajdziecie pełne zestawienie ocen.

Co jeszcze warto wiedzieć o Górniku Zabrze w FIFIE 22?

W Górniku Zabrze mamy do czynienia łącznie z 8 srebrnymi i 16 brązowymi kartami. 6 spośród nich jest rzadkich – 3 srebrne i 3 brązowe. Przypomnijmy, że złote karty to te z oceną ogólną 75+, srebrne 65+, a brązowe mają maksymalną ocenę ogólną na poziomie 64.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Lech Poznań w grze FIFA 23. Jakie oceny otrzymali piłkarze "Kolejorza"?

Jeśli chodzi o statystyki szczegółowe, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Żaden z piłkarzy nie otrzymał pięciu gwiazdek sztuczek ani słabszej nogi. Najszybszym piłkarzem wśród „Górników” jest natomiast Mateusz Cholewiak z 87 tempa, choć Przemysław Wiśniewski także może pochwalić się niezłym wynikiem w tym względzie – 85.

Górnik Zabrze w grze FIFA 22 – oceny ogólne

Bramkarze:

Grzegorz Sandomierski – 63
Daniel Bielica – 62
Paweł Sokół – 60

Obrońcy:

Erik Janza – 67
Przemysław Wiśniewski – 67
Rafał Janicki – 65
Adrian Gryszkiewicz – 64
Kacper Michalski – 62
Stefanos Evangelou – 62
Robert Dadok – 59
Dariusz Pawłowski – 59

Pomocnicy:

Lukas Podolski – 73
Bartosz Nowak – 67
Alasana Manneh – 67
Mateusz Cholewiak – 65
Krzysztof Kubica – 62
Filip Bainovic – 62
Adrian Dziedzic – 59
Norbert Wojtuszek – 57

Napastnicy:

Jesus Jimenez – 69
Vamara Sanogo – 63
Piotr Krawczyk – 62
Alex Sobczyk – 62
Krzysztof Kiklaisz – 56

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top