Connect with us
gosia leitner
Fot. YouTube / ELLE Polska

Lifestyle

Gosia Leitner – kim jest i jak zdobyła popularność? Wyjaśniamy

Kim jest Gosia Leitner, która jest coraz popularniejsza w mediach społecznościowych, a dodatkowo jest związana zawodowo z wieloma znanymi osobami? W tym newsie podajemy wszystkie najważniejsze informacje na temat kobiety.

Kim jest Gosia Leitner?

Gosia Leitner to właścicielka niezwykle popularnej agencji Avant Management. Agencja (jeszcze jako Avant Models) powstała już w 2006 roku.

Jest także właścicielką Avant School, która szkoli modelki.

W przeszłości (2015-2016) był prezenterką lifestyle’owego programu skierowanego do kobiet na antenie Telewizji WP. Był on emitowany na żywo w piątki o 18:00.

Małgorzata Leitner jest także autorką przewodnika „Dobrzy studenci stają się topowymi modelkami”. Opisuje w nim jak zostać profesjonalną modelką – na co zwracać uwagę i jakich błędów nie popełnić.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Jeremi Sikorski - co wiadomo o wschodzącej gwieździe polskiej muzyki?

Zna trzy języki obce – angielski, niemiecki i rosyjski.

Ukończyła Ekonomię w Wirtschaftsuniversität Vienna oraz Zarządzanie i marketing w Szkole Głównej Handlowej.

Jest kobieta głęboko wierzącą – w wywiadzie z Viva! przyznała, że bez Boga nie ma szczęścia.

Czym zajmuje się agencja Avant Management?

W największym skrócie to międzynarodowa agencja zarządzania talentami. Jej zakres od jakiegoś czasu wykracza poza modeling – obejmuje także znanych artystów czy aktorów. Jak można przeczytać na stronie agencji, jej klientami są także najlepsi influencerzy mediów społecznościowych.

Agencja tworzy osobowości w modzie, fitnessie, urodzie, muzyce czy podróżach. Avant Models jest natomiast liderem w odkrywaniu talentów i zarządzaniu modelami. Szkoli ich oraz promuje w szeroko pojętym showbiznesie. Jak sama przyznała w rozmowie z hashtag-now.blogspot.com, największymi pułapkami czekającymi na początkujące modelki jest zbyt mała albo zbyt duża pewność siebie, co często torpeduje ich karierę.

Avant Management ma biura w Warszawie, Hamburgu i Los Angeles. Z agencją współpracowali albo współpracują Joanna Krupa, Kasia Struss (która była jej pierwszą klientką!), Sandra Kubicka, Karolina Pisarek oraz Jeremi Sikorski.

Małgorzata Leitner – wiek, partner, dzieci

Menedżerka urodziła się w 1986 roku, ma więc 35 lat.

Póki co nie wiadomo nic o partnerze i dzieciach Małgorzaty Leitner. W listopadzie 2019 roku jeden z jej podopiecznych, Jeremi Sikorski, zamieścił emocjonalny wpis z kobietą w roli głównej, ale trudno na jego podstawie cokolwiek osądzić. Oczywiście pojawiło się po nim wiele plotek, ale póki co nie znalazły one potwierdzenia.

Gosia Leitner w mediach społecznościowych

Małgorzata Leitner regularnie dzieli się swoim życiem zawodowym i prywatnym za pomocą Instagrama. Jako @gosialeitner zebrała tam już ponad 68 tysięcy obserwujących. Poza bizneswoman spokojnie można ją więc nazwać także influencerką.

4.4/5 (liczba głosów: 55)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top