Connect with us
Hanna Zborowska
Fot. Instagram @hannaneves

Lifestyle

Hanna Zborowska. Co wiadomo na temat Polki mieszkającej w Brazylii?

Hanna Zborowska to influencerka i podróżniczka, pochodząca z artystycznej rodziny. Co wiadomo na temat jej życia zawodowego i prywatnego? W tym newsie zdradzamy informacje na jej temat.

Kim jest Hanna Zborowska?

Kim jest Hanna Zborowska? To influencerka od lat mieszkająca w Brazylii. Z wykształcenia jest magistrem prawa, ale jak się okazuje, w zawodzie nie przepracowała ani ani jednego dnia. Prawo studiowała natomiast na Uniwersytecie w Salamance.

O przeprowadzce do Ameryki Południowej zadecydował przypadek. Zdecydowała się bowiem na wyjazd za miłością. Zamieszkała w Fotalezie i wyszła za mąż za Brazylijczyka Daniela Nevesa, którego poznała podczas studiów.

Kariera

Hanna Zborowska przez lata pracowała w rodzinnej firmie, zajmującej się nieruchomościami. Z czasem zaczęła się zajmować również dekorowaniem wnętrz swoich klientów.

Dodatkowo w Brazylii pełniła funkcję honorowego konsula RP. „Robię to, bo bardzo chcę to robić. To jest funkcja niepłatna, nie robię tego dla pieniędzy. Pomagam Polakom, którzy są w potrzebie i promuję polską kulturę i sztukę. Co roku organizuję festiwal polskich filmów krótkometrażowych „Polish Waves” – mówiła kilka lat temu w TVN.

W 2018 roku wystąpiła w jednym z odcinków programu „Jestem z Polski”, pokazując swoje codzienne życie poza ojczyzną.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest zdobywająca coraz większą popularność Aleksandra Żuraw?

Następnie otrzymała szansę poprowadzenia programu „Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń” emitowanego w Travel Channel, dla którego zrezygnowała z dotychczasowej pracy.

Obecnie Zborowska koncentruje się na rozwijaniu swoich projektów. Wydała ebook pt. „Moja Brazylia. Subiektywny przewodnik po najbarwniejszym kraju świata”. W lutym 2022 roku wystartował jej kanał o podróżach w serwisie YouTube – „Zborowska Last Minute PL”, we współpracy z biurem podróży Rainbow.

Wiek, rodzina, dzieci

Hanna Zborowska ma 40 lat, urodziła się 3 lutego 1982 roku.

Pochodzi z artystycznej rodziny. Jej rodzicami są aktorzy Maria Winiarska i Wiktor Zborowski. Poza tym ma młodszą siostrę, Zofię Zborowską, która poszła śladami rodziców i została aktorką.

Z Danielem Nevesem byli małżeństwem przez 14 lat. Na początku 2021 roku Zborowska potwierdziła, że podjęli decyzję o rozwodzie, po trzech latach terapii i próby ratowania związku. Początkowo niechętnie komentowała rozstanie, ale z czasem zaczęła odnosić się w wywiadach do całej sytuacji. Rozwód przypłaciła nawet depresją i koniecznością szukania pomocy u psychiatry.

Z byłym mężem ma dwie córki – Ninę i Milę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Maciej Myszkowski. Kim jest mąż Justyny Steczkowskiej?

Okazało się, że influencerka szybko znalazła nową miłość. Od listopada 2020 roku spotyka się z Brazylijczykiem. Wiadomo, że ma na imię Marcelo, jest od niej starszy o 10 lat i z zawodu jest adwokatem.

Hanna Zborowska w mediach społecznościowych

Hanna Zborowska prowadzi popularne konto na Instagramie. Znajdziemy ją tam pod nazwą @hannaneves. Jej codzienne życie śledzi na ten moment 155 tys. osób. Poza tym a również konto na Facebooku, które cieszy się mniejszą popularnością – obserwuje ją tam niespełna 3 tys. osób.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Hanna Zborowska Neves (@hannaneves)

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top