Connect with us
jak usunąć video z listy oglądaj dalej hbo max

Telewizja

HBO Max. Jak usunąć wideo z listy Oglądaj dalej?

Za każdym razem, gdy rozpoczniemy oglądanie danego wideo na platformie HBO Max, monitorowany jest postęp. W efekcie filmy, których nie udało nam się obejrzeć do końca, są automatycznie dodawane do listy „Oglądaj dalej”. Jak usunąć wideo z listy? Wszystko zależy od używanego urządzenia do przesyłania strumieniowego.

Gdy korzystasz z HBO Max, aplikacja zapamiętuje miejsce, w którym skończyłeś oglądane programy telewizyjne i filmy. Aby kontynuować od miejsca, w którym przerwałeś, możesz wybrać program z wiersza Oglądaj dalej na stronie głównej.  W ten sposób możesz kontynuować oglądanie, nawet jeśli wrócisz do programu na innym urządzeniu niż to, na którym rozpocząłeś program.

Dostęp do niektórych funkcji w HBO Max może się różnić w zależności od używanego urządzenia – smart TV, aplikacji w telefonie czy przeglądarki internetowej. Niezależnie od urządzenia, listę „Oglądaj dalej” możemy natychmiast usunąć ze strony głównej HBO Max. Poza tym elementy na niej zazwyczaj są automatycznie usuwane po upływie 30 dni.

Jak usunąć wideo z listy „Oglądaj dalej” w systemie Windows i Mac

Podczas oglądania HBO Max komputerze stacjonarnym czy laptopir, najprawdopodobniej korzystasz z przeglądarki internetowej. W takim przypadku postępuj zgodnie według następujących kroków.

Otwórz HBO Max w przeglądarce na komputerze, a następnie zaloguj się, używając adresu e-mail i hasła. Następnie kliknij ikonę swojego profilu (w prawym górnym rogu). Wybierz w menu Moja zawartość, a następnie Oglądaj dalej i Edytuj. Kliknij X na tytułach, które chcesz usunąć, albo wybierz Wyczyść wszystko, jeśli chcesz usunąć wszystkie tytuły. Na koniec kliknij Gotowe po usunięciu wszystkich wybranych programów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Jak naprawić napisy w Amazon Prime Video? Poradnik krok po kroku

Jak usunąć wideo z listy „Oglądaj dalej” na Androidzie lub iOS?

Usuwanie filmów z listy Oglądaj dalej na urządzeniu mobilnym nie różni się zbytnio od operacji w przeglądarce internetowej. Istnieje tylko niewielka różnica wynikająca z charakteru ekranu.

Uruchom aplikację HBO Max na urządzeniu mobilnym. W prawym górnym wybierz profil, a następnie opcję Oglądaj dalej. Kliknij na ikonkę edycji, a następnie wybierz tytuły, które chcesz usunąć z listy. Analogicznie kliknij X, aby je usunąć albo wybierz Wyczyść wszystko, aby usunąć wszystkie pozycje. Po zakończeniu edycji wybierz Gotowe.

Lista „Oglądaj dalej” na smart TV

Jeśli korzystasz z telewizora smart TV, wybierz swój profil (w lewym górnym rogu), a następnie kliknij Oglądaj dalej i Edytuj. Wybierz tytuły, które chcesz usunąć, lub Wyczyść wszystko, jeśli chcesz usunąć wszystkie tytuły.

Dlaczego lista Oglądaj dalej jest taka popularna?

Lista Oglądaj dalej jest od wielu lat bardzo popularna przez swoją funkcjonalność, ale nie tylko. Przede wszystkim można z niej korzystać łatwo i wygodnie. „Oglądaj dalej” to proste i wygodne narzędzie, które umożliwia szybki dostęp do filmów i programów, które użytkownik ostatnio oglądał. Użytkownik nie musi szukać swojego ulubionego programu lub filmu po raz kolejny, co znacznie zwiększa wygodę korzystania z platformy.

Lista „Oglądaj dalej” na HBO Max jest też dostosowana do indywidualnych preferencji użytkownika, ponieważ wyświetla programy, które użytkownik ostatnio oglądał lub zaczął oglądać. Platforma uczy się preferencji użytkownika i proponuje kolejne filmy i programy, które mogą zainteresować użytkownika. Jest też idealnym narzędziem dla osób, które chcą kontynuować oglądanie programu lub filmu, który przerwali w połowie. Lista ta wyświetla informacje o ostatnim odcinku lub czasie, który użytkownik obejrzał, co ułatwia kontynuację oglądania tam, gdzie użytkownik skończył.

5/5 (liczba głosów: 2)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top