Connect with us
Lil Masti High League 2
Fot. Instagram @highleague_official

Sport

High League 2 – wszystko co musisz wiedzieć o gali [data, gdzie, PPV]

W wakacje 2021 roku scena polskiego freakowego mma żyła pierwszą galą High League. Nowa federacja została stworzona przez rapera Malika Montanę, który postanowił zrobić konkurencję pionierowi tej gałęzi sportu – Fame MMA. Zadowolony sukcesem sierpniowego wydarzenia, Malik postanowił kontynuować projekt. Co wiemy o zbliżającej się gali High League 2?

Gala High League 2

Zanim przedstawimy najważniejsze fakty dotyczące gali High League 2, warto wrócić do jej genezy. Kiedy Malik Montana ogłaszał pojawienie się nowej freakowej federacji mma, wiele osób traktowało ten pomysł z dużą rezerwą. To dlatego, że na tym rynku w Polsce już od dawna mamy mocnego gracza w postaci Fame MMA. Można by więc pomyśleć, że kolejna organizacja zajmująca się dokładnie tym samym jest po prostu zbędna. Nic bardziej mylnego, ponieważ znany raper rozegrał sprawę w niezwykle sprytny sposób. Trzonem pierwszej gali zostali zawodnicy, którzy w przeszłości walczyli w oktagonie Fame, ale obecnie mają nie po drodze z jej włodarzami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Malik Montana. Co wiadomo o raperze i założycielu federacji High League?

Ponadto show niespodziewanie skradł Main Event poniekąd rywalizujących ze sobą gwiazd domu Teamu X. Lexy Chaplin oraz Natalia „Natsu” Karczmarczyk zaskoczyły wszystkich swoją dobrą postawą i nie tylko rozbudziły zainteresowanie galą w całej Polsce, ale też dały być może najlepszą walkę tamtego wieczoru. Dlatego niedziwne jest to, że teraz przy okazji zbliżającej się gali High League 2, zainteresowanie jest wręcz ogromne.

Gdzie i kiedy odbędzie się wydarzenie Malika Montany?

Na kolejne wydarzenie nie trzeba już zbyt długo czekać. Odbędzie się ono 5 lutego w Tauron Arenie (Kraków). Jeśli sytuacja pandemiczna w Polsce na to pozwoli, spokojnie możemy się spodziewać kompletu publiczności. Na pierwszej inauguracyjnej gali na próżno było szukać wolnych miejsc na trybunach. Pomogły w tym niskie ceny biletów, które zaczynały się od 30 złotych. Tym razem podskoczyły do minimum 70 zł i bardzo szybko się wyprzedały.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Aniela Bogusz. Kim jest influencerka i królowa freak fightów "Lil Masti"?

Oczywiście nie każdy będzie miał możliwość pojawienia się na gali High League 2. Alternatywą dla zakupu biletu na Tauron Arenę jest zaopatrzenie się w PPV. Ostatnio takowe kosztowało 24 złote lecz tym razem cena delikatnie wzrosła. Za dostęp zapłacimy 27,99 zł lub 32,99 zł w wersji premium. Możemy go otrzymać na oficjalnej stronie federacji.

Kto zawalczy?

Na ten moment w tej kwestii pojawiły się już wszystkie odpowiedzi. Potwierdzonym zawodnikiem zostali popularny „Dis”, który został zaprezentowany na koniec pierwszej inauguracyjnej gali. Ponadto znamy już walkę wieczoru. Zmierzą się w niej być może najsłynniejszy polski pro player e-sportowy Jarosław „PashaBiceps” Jarząbkowski i body builder ekipy WK Dzik Michał „Owca” Owczarzak. Co-Main Eventem będzie niezwykle wyczekiwane starcie jednych z największych influencerek w Polsce. Skradnięcie drugiej najważniejszej walki wieczoru przez kobiety jest ważne o tyle, że to właśnie panie odegrały główne role przy okazji sierpniowego High League 1.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Lexy Chaplin. Kim jest gwiazda pierwszego Teamu X i High League?

Piątego lutego na Tauron Arenie zobaczymy Agatę „Fagatę” Fąk. Zmierzy się ona z przegraną walki wieczoru pierwszej gali – Lexy Chaplin. Jakby tego wszystkiego było mało, do karty walk dołączyli Mateusz „Mini Majk” Krzyżnowski, który zmierzy się Maciejem „Big Jackiem” Jaremą  i debiutujący w mma streamer  Maciej „Zony” Zoniuk. Jak się okazuje to właśnie on będzie rywalem Disa. Wyczekiwany na pierwszej gali Piotr „Czuux” Czupryn zmierzy się natomiast z raperem Piotrem „Edziem” Byliną.

Karta walk gali High League 2

Walka wieczoru (Main Event)

Jarosław „PashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał „OwcaWK” Owczarzak

Druga walka wieczoru (Co-Main Event) 

Agata „Fagata” Fąk  vs Lexy Chaplin

Walka o pas mistrzowski niskorosłych

Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej „Big Jack” Jarema

Norbert „Dis” Gierczak vs Maciej „Zony” Zoniuk

Alan „Alanik” Kwieciński vs Denis „Bad Boy” Załęcki

Piotr „Czuux” Czupryn vs Piotr „Edziu” Bylina

Kuba Nowaczkiewicz vs Hubert „Dredziasty” Węzka

Konrad Karwat vs Mateusz „Tarzan” Leśniak

Artykuł będzie aktualizowany wraz z pojawianiem się kolejnych informacji o gali High League 2.

4.7/5 (liczba głosów: 14)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top