Connect with us
High League 4 2022

Sport

High League 4 – wszystko co musisz wiedzieć [data, gdzie, PPV]

Żadna federacja nie miała od dawna tak nadszarpniętej reputacji, jak obecnie wciąż nowa High League, która weszła na rynek w 2021 roku. Twór rapera Malika Montany będzie próbować ratować swoją twarz galą High League 4, która powoli się zbliża. Czego możemy się spodziewać po tym wydarzeniu?

Porażka wizerunkowa

4 czerwca w Gdańskiej Ergo Arenie miało dojść do fenomenalnego wydarzenia. Takim bez cienia wątpliwości była na papierze gala High League 3. Miało, ponieważ to, czego tego dnia doświadczyli zebrani tam kibice, można uznać za ogromną antyreklamę dla całej federacji. Jednym z dań głównych tego wieczoru powinna być wyczekiwana walka Mateusza „Don Diego” Kubiszyna z niezwykle kontrowersyjnym Denisem „Bad Boyem” Załęckim. O tym drugim warto wiedzieć, że jest on oddanym kibicem Elany Toruń. Bez wchodzenia w szczegóły klub ten jest skrajnie niemile widziany w Gdańsku, ze względu na utarczki z tamtejszą Lechią.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Malik Montana. Co wiadomo o raperze i założycielu federacji High League?

Organizatorzy zbagatelizowali to zagrożenie przy planowaniu walki w tym miejscu. Jej obecność na karcie walk doprowadziła do masowych starć na trybunach pomiędzy obecnymi tam kibicami dwóch wspomnianych klubów. Tym samym walka, która została przesunięta na koniec gali w celu zaprowadzenia spokoju, tego dnia się nie odbyła. Rozegranie tego pojedynku w późniejszym terminie było potwarzą dla kupujących PPV, ale przede wszystkim tych z biletami na to wyczekiwane wydarzenie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez HIGH League (@highleague_official)

 

Federacja zebrała naprawdę sporo negatywnych opinii na swój temat, co zdecydowanie pogarsza ich sytuację na rynku. Może się więc zdarzyć, że w przyszłości fani High League dużo chętniej zaczną zwracać uwagę na wydarzenia organizowane przez konkurencyjne federacje, czyli Prime Show MMA oraz oczywiście przede wszystkim Fame MMA. Jeśli Malik Montana chce, żeby jego organizacja przetrwała, musi zrobić wszystko, co w jego mocy, żeby zbliżająca się gala High League 4 była najlepszym wydarzeniem w historii Freakowego MMA.

High League 4 – kiedy, gdzie, PPV

Organizacja po raz pierwszy wybiera się do sporej rozmiarów Areny Gliwice. Jest to popularny cel dla KSW, a także od niedawna Fame MMA. Największa freakowa w federacja organizowała tam zarówno swoje jedenaste, jak i trzynaste wydarzenie. Ponadto to właśnie tam w styczniu miało dojść do głośnej walki właścicieli federacji Prime Show i MMA VIP, czyli Pawła Jóźwiaka i Marcina Najmana. Podczas High League 4 zobaczymy tam pojedynki, które odbiją się równie szerokim echem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Prime Show MMA 2: Kosmos. Co musicie wiedzieć o gali? [PPV, data]

Gala została zaplanowana na 17 września 2022 roku. Wspomniany obiekt zostanie pewnie wyprzedany do ostatniego miejsca. Najlepszą możliwością na obejrzenie gali pozostaje więc zakup licencji PPV. Można ją wciąż zakupić na oficjalnej stronie federacji. Za 34,99 zł otrzymujemy ogołoconą wersję basic, która dostarcza nam dostęp do wydarzenia w jakości 720 p i 48-godzinny zapis. Płacąc 39,99 zł nasza jakość rośnie do 1080p, zapis wydłuża się na tydzień, a ponadto możemy też oglądać wydarzenia z „Hejt Roomu”. Przed lub po gali możemy też poświęcić chwilę na przejrzenie dodatkowych materiałów z zawodnikami.

Karta walk High League 4

Main Event (Walka Wieczoru) o pas mistrzowski kat. koguciej kobiet

Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin

Co-Main Event (Druga Walka Wieczoru)

Artur Szpilka vs Denis „Bad Boy” Załęcki

Walka o międzynarodowe mistrzostwo niskorosłych

Mateusz „MiniMajk” Krzyżanowski vs Salim Chiboub

No Rules

Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Paweł „Scarface” Bomba

Karta główna

Maja Staśko vs Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka

Kuba Nowaczkiewicz vs Cezary „Czaro” Nykiel

Walka kickboxerska w małych rękawicach

Jose „Josef Bratan” Simao vs Krystian „Macias” Maciaszczyk

Karta wstępna

Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub „Kubx” Świtała

Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top