Connect with us
high league 6
Fot. YouTube / High League

Sport

High League 6 – wszystko, co powinniście wiedzieć. Kiedy, gdzie, bilety, ppv

High League to jedna z trzech najbardziej rozpoznawalnych federacji freak fight mma. Gdzie i kiedy odbędzie się kolejna gala – High League 6? W tym newsie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o wydarzeniu.

Pierwsza gala w tym roku

Powstała w 2021 roku federacja walk freak fight Fame MMA cały czas dynamicznie się rozwija, chcąc iść śladem Fame MMA. Do tej pory odbyło się już pięć wydarzeń, a każde z nich spotkało się z dużym zainteresowaniem mediów i kibiców, więc można powiedzieć, że projekt okazuje się sukcesem. Dlatego też już wkrótce odbędzie się gala High League 6. Poniżej znajdziecie wszystko, co należy o niej wiedzieć.

2022 rok był okresem dynamicznego rozwoju federacji, a jednocześnie pierwszy pełny rok jej działalności. W tym czasie odbyło się aż pięć gal, o jedną więcej niż Fame MMA. Jedna z nich była jednak wydarzeniem specjalnym, zorganizowanym ze względu na odwołanie walki Denisa „Bad Boya” Załęckiego z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. Jednorazowa walka wieczoru odbyła się zresztą w specjalnym anturażu – w opuszczonej Fabryce Samochodów Osobowych w Warszawie. Faktem jest, że wszystkie wydarzenia były nie tylko sporymi eventami medialnymi, ale też kibicowskimi. Odbywały się one przecież w największych polskich halach – Tauron Arenie w Krakowie, Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu, Arenie Gliwice oraz Atlas Arenie w Łodzi.

High League działalność w 2023 roku także rozpocznie od mocnego uderzenia. Gala High League 6 odbędzie się bowiem w katowickim Spodku, legendarnej dla polskiego sportu arenie. Po raz kolejny na trybunach można spodziewać się więc wielu tysięcy widzów. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 18. marca 2023 roku.

High League 6 – gdzie oglądać, za darmo, ppv

Wydarzenie rozpocznie się tradycyjnie około godziny 20:00 i nie będzie transmitowane przez żadną telewizję. Federacja – podobnie jak wcześniej Fame MMA – od samego początku zrezygnowała z takiej możliwości, wiedząc, że sama może lepiej na nich zarobić. Tym samym postawiono na sprawdzony system płatności za obejrzaną transmisję (pay-per-view).

Jaką oglądalność notuje High League? Z informacji, które można znaleźć w branżowych mediach wynika, że poszczególne dane notują dużą rozbieżność, jeśli chodzi o oglądalność. High League 4 podobno odnotowało tylko około 50 tysięcy sprzedanych dostępów, ale High League 5 już 150 tysięcy. To oczywiście przyzwoite wyniki, na których organizatorzy z pewnością zarobili niemało, ale jednocześnie co najmniej trzy razy mniej niż Fame MMA.

Czy High League 6 można oglądać za darmo? Taka możliwość z pewnością ucieszyłaby wielu niedzielnych fanów walk znanych osób, zwiększyłaby także oglądalność i medialność całego wydarzenia. Na chwilę obecną jest to jednak niemożliwe i trudno dziwić się włodarzom federacji. Jedyną opcją na obejrzenie gali jest płatny dostęp na stronie High League TV.

Ile kosztuje PPV na High League 6? Sprzedaż dostępów rozpoczęła się kilka dni przed wydarzeniem, a do wyboru mamy tradycyjnie dwie możliwości. Pierwsza to Basic za 34,99 zł, gdzie otrzymuje dostęp do gali (jakość 720p) oraz możliwość powtórki przez 24 godziny. Przy dostępie Premium dostajemy dodatkowo dostęp do archiwalnych gal, „Hejt Roomu” (odpowiednik „Loży Szyderców” w Fame MMA), wyższą jakość obrazu – 1080p oraz możliwość powtórki przez 7 dni. Dostęp ten jest tylko 5 złotych droższy i kosztuje 39,99 zł, więc można zakładać, że będzie cieszył się ogromnym powodzeniem.

Przy okazji gali High League 4 dostęp można było kupić także w serwisie Polsat Box Go, ale póki co nie ma potwierdzonych informacji, że taka możliwość pojawi się się także przy szóstej gali Federacji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Filip "Filipek" Marcinek. Kim jest zawodnik Fame MMA? Wszystko, co powinniście wiedzieć

High League 6 na żywo – bilety na galę

Z tego, co udało się nam ustalić, bilety na High League w Katowicach sprzedają się całkiem przyzwoicie. Hala jest jednak ogromna (regularnie odbywają się tam np. mecze reprezentacji Polski w siatkówce), więc wejściówki cały czas są dostępne. Można je kupić za pomocą platformy eventim.pl, a ceny rozpoczynają się od 99 zł za bilet.

Bilety specjalne na High League 6 także są cały czas dostępne. Rzecz jasna oferują one najlepszy widok na klatkę, znajdując się najbliżej niej, jak się tylko da. Ich ceny rozpoczynają się od 1 199 zł za wejściówkę, przy czym są też droższe za 1 399 zł.

Zdecydowanie więcej informacji znajdziecie na stronie sprzedawcy biletów – bilety na High League 6.

Karta walk High League 6 – pełna i oficjalna

Main Event: Jarosław „Pashabiceps” Jarząbkowski – Marcin Dubiel (mma)

Co-Main Event: Lexy Chaplin – Paulina Hornik (mma)

Co-Main Event: Denis „Bad Boy” Załęcki – Paweł „Tybori” Tyburski (boks, małe rękawice)

Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak – Marcin „El Testosteron” Najman (mma)

Mateusz „Don Diego” Kubiszyn – Dawid „Crazy” Załęcki (K-1, małe rękawice)

Konrad Karwat – Denis Labryga (mma)

Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk – Kacper „Ludwiczek” Bociański (mma)

Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak – Michał Cichy (mma)

Roger Salla – Mateusz „Haribo” Gąsiewski (mma)

Co jeszcze warto wiedzieć przed galą?

Pierwotnie walką wieczoru miał być pojedynek Marcina „El Testosterona” Najmana z Jackiem „Muranem” Murańskim. Ze względu na śmierć Mateusza Murańskiego walkę jednak odwołano. Prawdopodobnie dojdzie do niej na innej gali.

High League 6 – kursy bukmacherów

Swoje kursy na walki High League 6 przygotował już bukmacher Fortuna. Z ciekawszych zakładów można zwrócić uwagę, że Paweł Jóźwiak jest wyraźnym faworytem starcia z Marcinem Najmanem, a firma nie daje niemal żadnych szans Paulinie Hornik w walce z Lexy Chaplin.

Jarosław „Pashabiceps” Jarząbkowski 1.25 – Marcin Dubiel 3.21

Lexy Chaplin 1.16 – Paulina Hornik 4.02

Danis „Bad Boy” Załęcki 1.48 – Paweł „Tybori” Tyburski 2.30

Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak 1.62 – Marcin „El Testosteron” Najman 2.02

Mateusz „Don Diego” Kubiszyn 1.25 – Dawid „Crazy” Załęcki 3.21

Konrad Karwat 3.43 – Denis Labryga 1.22

Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk 1.30 – Kacper „Ludwiczek” Bociański 2.92

Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak 2.70 – Michał Cichy 1.35

Roger Salla 1.27 – Mateusz „Haribo” Gąsiewski 3.09

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top