Connect with us
dziewczyna krystiana bielika
Fot. Instagram @igawysocka

Sport

Iga Wysocka. Kim jest dziewczyna Krystiana Bielika?

Kim jest piękna dziewczyna Krystiana Bielika? Kobieta również cieszy się dużą popularnością, tyle że w zupełnie innej dziedzinie życia. W tym newsie znajdziecie najważniejsze informacje na temat Igi Wysockiej.

Kim jest dziewczyna Krystiana Bielika, Iga Wysocka?

Kim jest Iga Wysocka? To influencerka i dziewczyna Krystiana Bielika, piłkarza reprezentacji Polski.

Kobietę powinniśmy w zasadzie nazwać influencerką i modelką, bowiem to właśnie moda zajmuje szczególne miejsce w jej życiu, co widać po zamieszczanych przez nią zdjęciach.

Iga Wysocka ma swoje konto na maxmodels.pl, dzięki któremu możemy dowiedzieć się, że pochodzi z Koszalina, a w przeszłości mieszkała także w Poznaniu, gdzie studiowała dietetykę. Ma 168 cm wzrostu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Aleksandra Płacheta. Kim jest żona Przemysława Płachety?

W przeszłości prowadziła bloga Skinny Liar – skinnyliar.blogspot.com, który następnie przerodził się w igawysocka.com. Nie można go jednak zobaczyć publicznie, bo modelka udostępnia go tylko wybranym osobom. Blogować zaczęła już w wieku 15 lat.

W swojej karierze modelki współpracowała z wieloma znanymi markami – m.in. Michael Kors, Pinko, Shiseido czy Orsay.

Dziewczyna Krystiana Bielika mieszka w Wielkiej Brytanii. Ukończyła tam także studia magisterskie nt. mediów interaktywnych na Middlesex University w Londynie. Nie jest jasne, czy mieszka razem z piłkarzem w Derby czy też cały czas ma swoje lokum w Londynie. Obecnie pracuje jako specjalistka ds. marketingu dla brytyjskiej marki bielizny Bluebella.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Iga Wysocka (@igawysocka)

Związek z Krystianem Bielikiem

W jednym z Q&A przeprowadzonych na swoim Instagramie, Iga Wysocka wyznała, jak poznała się z piłkarzem. Możecie być zaskoczeni, ale stało się to przez Internet. Napisała żartobliwie, że dziękuje Instagramowi, a piłkarz wysyłał jej wiadomości prywatne. Nieznana jest data ich poznania, ale pierwsze wspólne zdjęcia pojawiły się na Instagramie w sierpniu 2020 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Martyna Świderska. Kim jest żona piłkarza Karola Świderskiego?

O miłości piłkarza do jego życiowej miłości niech świadczy fragment wywiadu z Onetem. „Jestem zadowolony, gdy moja dziewczyna dostanie nową pracę, ktoś ją doceni i o tym opowiada. To mnie napędza” – przyznał piłkarz.

Para niezwykle rzadko zamieszcza wspólne zdjęcia i nie ma znaczenia, czyj jest to profil. Kiedy już jednak to robi, cieszą się one wielkim zainteresowaniem. Tak było latem 2020 roku, kiedy Internauci zachwycili się dziewczyną Krystiana Bielika, a wielu z nich podkreślało, że świetnie razem wyglądają.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Krystian Bielik (@krystianbielik)

Wiek, rodzina, dzieci

Dziewczyna Krystiana Bielika urodziła się w 1994 roku. Iga Wysocka wyznała to podczas wspomnianej już wyżej sesji Q&A na Instagramie, dodając że ma urodziny latem – dokładnie 15 sierpnia. Tym samym jest cztery lata starsza od piłkarza.

Para póki co w żaden sposób nie sformalizowała swojego związku i niewiadome, czy w ogóle to planuje. Nie mają także dzieci. Mają za to psa rasy labrador, którego uwielbiają, bowiem pojawia się na wielu zdjęciach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Krystian Bielik (@krystianbielik)

Dziewczyna Krystiana Bielika w mediach społecznościowych

Iga Wysocka jest obecna przede wszystkim na Instagramie. Możecie spotkać ją tam jako @igawysocka, a kobieta zebrała już ponad 112 tysięcy obserwujących. To tylko niewiele mniej niż jej partner (156 tys.). Na profilu zamieszcza głównie zdjęcia stylizacji oraz różnego rodzaju akcesoriów. Czasem znajdują się tam także zdjęcia z restauracji czy podróży.

Rzadko aktualizowany jest natomiast profil na Facebooku, gdzie influencerkę obserwuje 6,3 tys. osób. Ostatnie wpisy pochodzą bowiem z 2018 roku. Kobieta ma także swój kanał „Iga Wysocka” na YouTube, który zebrał blisko 2 tysiące subskrybentów. Obecnie nie ma tam jednak żadnych treści.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Iga Wysocka (@igawysocka)

4/5 (liczba głosów: 4)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top