Connect with us
Iwona Krawczyńska
Fot. Instagram @siostry_adihd

Kultura

Ilona Krawczyńska. Kim jest prowadząca Sylwester 2021/22 na Polsacie?

Ilona Krawczyńska, to popularna infulencerka, kojarzona głownie z działalności w Internecie. Teraz poprowadzi reality show „Farma”, a wcześniej „Sylwester Szczęścia” w telewizji Polsat. Co wiadomo na jej temat? Tego dowiecie się z poniższego newsa.

Kim jest Ilona Krawczyńska?

Kim jest Ilona Krawczyńska? To popularna influnecerka, znana głównie z działalności na mediach społecznościowych – Instagramie i TikToku. Popularność tam buduje już od dłuższego czasu, jednak jakiś czas temu miała okazję wystąpić w telewizji w roli prowadzącej.

Kariera Ilony Krawczyńskiej

Krawczyńska wystąpiła jako konferansjerka na gali Miss Polski 2021. Co ciekawe, zanim zaczęła działać w Internecie, sama próbowała swoich sił w konkursie piękności. W 2014 roku została Miss Polski Ziemi Łódzkiej 2014. Zakwalifikowała się też do finału Miss Polski, ale ostatecznie nie udało jej się zdobyć korony dla najpiękniejszej. Reprezentowała także Polskę podczas Miss Bikini Universe.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Michał Wiśniewski i jego żony. Wszystko, co musicie wiedzieć

Kierownictwu stacji Krawczyńska spodobała się w roli prowadzącej, o czym świadczy fakt, że dostała kolejne szanse od Polsatu. 17 stycznia 2022 roku na kanale zadebiutuje nowe reality show „Farma”, które popularna influencerka poprowadzi w duecie z Marceliną Zawadzką. Wcześniej, 31 grudnia 2021 roku zobaczymy Marcelinę i Ilonę w roli prowadzących „Sylwester Szczęścia” z Polsatem.

Studiowała dziennikarstwo ze specjalizacją public relations. Po studiach licencjackich rozpoczęła magisterkę z zarządzania biznesem, jednak ostatecznie studiów tych nie skończyła.

Wiek, rodzina, dzieci

Ilona Krawczyńska ma 29 lat, urodziła się we wrześniu 1992 roku. Pochodzi z Trzemeszna, ale na stałe mieszka w Łodzi.

Wszystko wskazuje na to, że obecnie jest szczęśliwą singielką. Sama na swoim blogu jakiś czas temu przyznała, że zakończyła związek.

Po związku, który dał mi w kość zrozumiałam, że nie mogę uzależniać swojego szczęścia od drugiej osoby, że samotność nie jest dla mnie karą, a błogosławieństwem. Od zrozumienia tej prostej rzeczy zaczęła się moja wewnętrzna przemiana” – napisała na blogu siostryadihd.pl.

Ilona Krawczyńska ma o 3 lata starszą siostrę Milenę, z którą wspólnie działa w sieci.

Ilona Krawczyńska w mediach społecznościowych. Siostry ADiHD

Od kilku lat Ilona Krawczyńska wraz z siostrą Mileną działają w sieci jako siostry ADiHD. Starsza z sióstr skończyła choreografię i taniec, jest też magistrem kultury fizycznej i zdrowotnej, szkoliła się na Broadway’u. Prywatnie jest matką dwójki synów – Ignacego i Tymoteusza.

Są założycielkami i trenerkami Fit and Jump, Milena stworzyła nawet program treningowy i szkoliła trenerów Fit and Jump z Polski i nie tylko. Klubów fitnes z trampolinami działających na zasadzie franczyzy jest już dzisiaj w całej Polsce ponad 30.

Pracowały również jako prezenterki programów dla młodzieży w 4fun.tv.

Od 2014 roku prowadziły bloga siostryadihd.pl. Miał on tematykę lifestylową, jednak od ponad roku praktycznie już nie dodają tam nowych wpisów. Obecnie koncentrują się głownie na Instagramie, znajdziemy je także na TikToku.

Siostry ADiHD w mediach społecznościowych

Profil sióstr na Instagramie pod nazwą @siostry_adihd zgromadził jak dotąd 255 tys. obserwujących. Przez Instagram przeprowadzają kampanie dla firm kosmetycznych czy odzieżowych, ale mają na koncie również współprace z Urzędem Marszałkowskim i Urzędem Miasta Łodzi. Często promują małe lokalne łódzkie firmy.

Natomiast na TikToku obserwuje je 88,6 tys. osób. Poza tym posiadają także stronę na Facebooku, z 57 tysiącami polubień.

W 2021 roku otrzymały nagrodę Influencerek Roku Ofeminin Influencer Awards.

4.9/5 (liczba głosów: 12)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top