Connect with us
Partnerka Łukasza Zwolińskiego Łukasz Zwoliński partnerka Inez Zwolińska kim jest
Fot. Instagram / @inez.zwolinska

Sport

Inez Zwolińska. Kim jest gorąca partnerka Łukasza Zwolińskiego?

Piłkarze Ekstraklasy mają piękne żony. Potwierdzić to może Łukasz Zwoliński. Kim jest partnerka Łukasza Zwolińskiego, Inez Zwolińska? Szczegóły z życia pary przedstawiamy w newsie.

Inez Zwolińska. Kim jest żona Łukasza Zwolińskiego?

Łukasz Zwoliński to zawodnik Rakowa Częstochowa. Przez wiele lat grał w Ekstraklasie i jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. W jego karierze wspiera go świeżo upieczona żona. Kiedy Łukasz Zwoliński wziął ślub z Inez? Para włożyła obrączki ślubne na palce w czerwcu 2019 roku. Jednak nie śpieszyli się z tą decyzją. Dlatego, że Łukasz Zwoliński zaręczył się Inez dwa lata wcześniej. Ponadto wejście w związek małżeński poprzedziła wieloletnia relacja, która rozpoczęła się już w 2014 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Dagmara Syprzak. Kim jest piękna partnerka Kamila Syprzaka?

Nazwisko panieńskie ukochanej piłkarza, jakim legitymowała się przed ślubem to Boniecka. Skąd pochodzi Inez Zwolińska? Zarówno Łukasz, jak i jego żona pochodzą ze Szczecina, gdzie się poznali. Ukochana piłkarza wspiera aktywnie swojego męża z trybun już od czasów gry w Szczecińskiej Pogoni.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Inez Zwolińska (@inez.zwolinska)

Czy Łukasz Zwoliński i Inez mają dzieci?

Wielu internautów zastanawia się, czy Łukasz Zwoliński ma dzieci? Odpowiedź na to pytanie brzmi twierdząco. Razem z Inez wychowują dwójkę dziewczynek. Pierwszą ciąże Inez Zwolińska nosiła w 2020 roku. Natomiast drugie dziecko przyszło na świat w kwietniu 2022 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Inez Zwolińska (@inez.zwolinska)

Partnerka Łukasza Zwolińskiego. Praca, pasja, hobby, czym się zajmuje?

Inez Zwolińska skończyła w 2017 roku studia magisterskie na uniwersytecie w Szczecinie. Żona Łukasza Zwolińskiego prywatnie zdrowo się odżywia oraz dba o sylwetkę. Ponadto sama gotuje i piecze wartościowe posiłki, a także lubi podróżować. Odwiedziła już takie miejsca jak Nowy Jork, Paryż, Bahamy, Mauritius, Słowenię, czy Wenecję.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Magdalena Hładun. Kim jest piękna żona Dominika Hładuna z Legii?

Podczas podróży uwielbia kąpać się w otwartych wodach. Warto zaznaczyć, że Inez Zwolińska kocha zwierzęta. Posiada ślicznego psa rasy Cocker spaniel. Wychowuje go od szczeniaka. W dodatku obcuje ze zwierzętami podczas licznych podróży.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Inez Zwolińska (@inez.zwolinska)

Jak wygląda Inez Zwolińska? Ile ma lat, czy ma tatuaże? Styl, kolor oczu i włosów

Partnerka Łukasza Zwolińskiego ma ciemniejszą karnację oraz długie, ciemne włosy oraz brązowe oczy. Dawniej ubierała się w bardziej sportowym stylu. Obecnie stawia na szykowne, stonowane kreacje, a także piękne stroje kąpielowe. Fani WAGs zastanawiają się, czy Inez Zwolińska ma tatuaże? Ukochana piłkarza Rakowa ma tatuaż w kształcie trójkąta na prawym ramieniu.

Zastanawialiście się ile lat ma partnerka Łukasza Zwolińskiego? Inez Zwolińska nie odstaje dużo wiekiem od swojego ukochanego. Ma obecnie około 30 lat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Inez Zwolińska (@inez.zwolinska)

Inez Zwolińska. Instagram, social media

Inez Zwolińska ma konto na Instagramie. Jej nazwa to @inez.zwolinska. Ekstraklasowa WAGs ma prawie 5 000 obserwujących na tym medium. Do tego opublikowała około 180 postów. Profil prowadzi schludnie oraz regularnie.

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top