Connect with us
Izabela Muczyńska
Fot. Instagram @mucziz

Telewizja

Izabela Muczyńska. Kim jest nowa, seksowna gwiazda TVP?

Co wiadomo na temat pięknej prezenterki Telewizji Polskiej, Izabeli Muczyńskiej? W tym newsie przedstawiamy czego udało się nam o niej dowiedzieć.

Kim jest Izabela Muczyńska?

Izabela Muczyńska to dziennikarka i prezenterka telewizyjna z ośrodka Telewizji Polskiej w Białymstoku. Studiowała za granicą – w 2017 roku skończyła studia na UCFB Wembley w Londynie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Izabela Muczyńska (@mucziz)

Kariera

Jej pierwsze kroki zawodowe związane były z marketingiem. Jeszcze w 2015 roku współpracowała jako stażystka z klubem piłkarskim Jagiellonia Białystok. Zajmowała się obsługą strony i mediów społecznościowych klubu, a także przeprowadzała pomeczowe wywiady.

W czasie studiów w Londynie zaliczyła krótki staż na stanowisku koordynatora PR w firmie Eventica Communications Była m.in. odpowiedzialna za komunikację z federacjami piłkarskimi, analizę stron internetowych czy prowadzenie profili w social mediach (Twitter, Instagram, Facebok).

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Krzysztof Miruć - co wiadomo o architekcie znanym z TV i Leroy Merlin?

Po powrocie do Polski pracowała jako asystent ds. marketingu w sklepie odzieżowym kaes. Następnie zaliczyła krótkie epizody pracy jako reporter – najpierw w Radiu Tczew, a następnie w Polskim Radiu.

Od października 2018 roku pracuje w TVP3 Białystok. Występuje jako prezenterka w programach informacyjnych „Obiektyw” czy „Telekurier”, można było ją oglądać także w programie „Kierunek: Podlaskie”. Niedawno „Obiektyw” doczekał się wyróżnienia jako najlepszy program informacyjny wśród ośrodków TVP. Dziennikarka nie kryła radości z tego wyróżnienia na Instagramie.

Obiektyw z Grand Prix za najlepszy program informacyjny wśród ośrodków TVP! ❤️ Muszę nieskromnie zaznaczyć, że jestem podwójnie dumna, bo nagrodzono wydanie z moim wejściem na żywo i materiałem o „Huzarze” 🥳

– pisała Muczyńska.

Od listopada 2021 r. pracę w TVP3 Białystok łączy z angażem w TVP World – anglojęzycznym kanałem publicznego nadawcy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Izabela Muczyńska (@mucziz)

Wiek, rodzina, dzieci

Izabela Muczyńska ma 26 lat, urodziła bowiem się 8 listopada 1995 roku. Pochodzi z Białegostoku.

Dziennikarka nie ma dzieci, nie wiadomo też nic na temat jej ewentualnego partnera. Swego czasu fani programu „Rolnik szuka żony” sugerowali, że jeden z uczestników związał się z kobietą, ale stanęło tylko na niepotwierdzonych plotkach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Izabela Muczyńska (@mucziz)

Izabela Muczyńska w mediach społecznościowych

Izabela Muczyńska posiada konto na Instagramie. Znajdziemy ją pod nazwą @mucziz. Jak dotąd zgromadziła niespełna 4500 obserwujących. Zdecydowanie bardziej aktywna jest jednak na Twitterze. Regularnie dodaje tweety (dotąd ponad 1800), odpowiada też na tweety innych użytkowników. Obserwuje ją tam niespełna 7 tys. osób.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Izabela Muczyńska (@mucziz)

4.6/5 (liczba głosów: 9)
1 Comment

1 komentarz

  1. Pingback: Gwiazda TVP zwróciła się z apelem do widzów i fanów. "Jest bardzo źle" (FOTO) - Nasz Przegląd

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top