Connect with us
izabella krzan mąż partner 2021
Fot. Instagram @izabellakrzan

Telewizja

Izabella Krzan – mąż, partner. Z kim związana jest telewizyjna ślicznotka?

Izabella Krzan – kim jest jej mąż? A może partner? Z tego newsa dowiecie się wszystkiego o miłosnym życiu niezwykle popularnej prezenterki Telewizji Polskiej.

Kim jest Izabella Krzan?

Izabelli Krzan bliżej przedstawiać nie trzeba. Gwiazda Telewizji Polskiej od lat zdobywa serca kolejnych fanów. Znana jest głównie z roli hostessy w „Kole Fortuny”, a od lutego 2021 r. także z prowadzenia „Pytania Na Śniadanie”. Izabella Krzan – kim jest jednak jej mąż? A może partner? Czytajcie dalej.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Z kim związana jest dziennikarka?

Piękna dziennikarka i prezenterka jest obecnie zajęta. Jej serce skradł bowiem projektant z Warszawy, Dominik Kowalski. Czy Izabella Krzan jest mężatką? Nie, póki co para nie stanęła jeszcze na ślubnym kobiercu.

Mężczyzna prowadzi w polskiej stolicy pracownie projektową, a jego pasja nie wzięła się znikąd. Pochodzi bowiem z artystycznej rodziny – jego ojciec to znany rzeźbiarz i krytyk sztuki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Ida Nowakowska. Co wiadomo o prezenterce TVP?

Para jest ze sobą związana od marca 2020 roku. W czasach początków pandemii koronawirusa znaleźli miłość, która z pewnością pomogła im przetrwać ten trudny czas.

Wbrew medialnym pogłoskom mężczyzna nie oświadczył się jeszcze kobiecie. Pisało o tym kilka mediów, ale Izabella Krzan szybko zdementowała te pogłoski, pisząc, że „na wszystko przyjdzie czas”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Michał Wiśniewski i jego żony. Wszystko, co musicie wiedzieć

W rozmowie z „Twoje Imperium” wyznała jednak, jak wielką miłość do mężczyzny czuje. „Dominik jest teraz nierozerwalną częścią mojego życia. Powiem więcej, w jakiś sposób stał się częścią mnie” – powiedziała m.in. Krzan.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dominik (@d.omi_)

Poprzednie związki Izabelli Krzan

W przeszłości była związana z dość znanym siatkarzem, Michałem Filipem. Kobieta w styczniu 2019 r. za pomocą Instastories poinformował jednak, że nie jest już w związku ze sportowcem. Wcześniej pousuwała ich wszystkie wspólne zdjęcia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Czy Izabella Krzan ma dzieci?

Nie, urodzona w 1995 roku prezenterka nie ma obecnie żadnego potomstwa. Podczas sesji Q&A (pytań i odpowiedzi) na Instagramie wyznała jednak, że chciałaby mieć co najmniej dwójkę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dominik (@d.omi_)

Izabella Krzan – mąż, partner. Gdzie można zobaczyć wspólne zdjęcia?

Głównym źródłem pozostaje Instagram – zarówno mężczyzny, jak i kobiety. Dominik Kowalski jest tam obecny jako @d.omi_ i zgromadził dotąd 1,5 tys. obserwujących.

Nie musimy chyba wskazywać, że Izabella Krzan ma ich znacznie więcej. Jako @izabellakrzan obserwuje ją zawrotna liczba ponad 256 tys. osób. Częściej wspólne zdjęcia zamieszcza chłopak prezenterki, co jednak oczywiście wynika też ze statusu publicznego obojga. Czasem na jego profilu znajdziemy nawet zabawne filmy, które potwierdzają ich miłość.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dominik (@d.omi_)

4.7/5 (liczba głosów: 23)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top