Connect with us
chłopak magdy linette
Fot. Instagram @magdalinette

Sport

Trener Izo Zunić. Kim jest przystojny chłopak Magdy Linette?

Magda Linette zyskała popularność po świetnym turnieju Australian Open w styczniu 2023 roku. Kim jest chłopak tenisistki? W tym newsie znajdziecie najważniejsze informacje na temat życiowego partnera Polki.

Kim jest chłopak Magdy Linette?

Kim jest chłopak Magdy Linette? Magda Linette to jedna z najbardziej utytułowanych polskich tenisistek wszech czasów. O reprezentantce Polski zrobiło się głośno po niezwykle udanym Australian Open 2023. Magda Linette stała się bowiem  trzecią reprezentantką Polski, która zaszła tak daleko w tenisowej erze open.

Jej życiowy partner to Ivo Zunić, z którym Polkę połączyła miłość do tenisa. Chorwat jest bowiem szkoleniowcem tenisistek i pracował z Linette. Poza tym trenował takie zawodniczki jak Terezę Mrdezę, Dankę Kovinic, czy Anie Mijacikę. W czasach studenckich grywał także w tenisa w uniwersyteckim klubie.

Ivo Zunić uzyskał tytuł magistra na Uniwersytecie Lindenwood w 2008 roku. Ponadto pomógł założyć Star River Tennis Academy w Guangzhou w Chinach dla profesjonalnych tenisistów i rozwijających się profesjonalnych graczy.

Jego hobby to oczywiście uprawianie sportu, ale poza tym lubi „zanurzyć się” w dobrej książce związanej ze sportem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest mama Igi Świątek, Dorota Świątek? Ujawniamy wszystkie fakty

Izo Zunić i Magda Linette. Kiedy się poznali?

Magda Linette i Izo Zunić poznali się w 2014 roku. Wtedy właśnie Chorwat urodzony w Splicie zaczął trenować polską zawodniczkę. Współpraca trwała do 2018 roku. Wtedy właśnie para ogłosiła światu, że jest razem.

Z wypowiedzi chłopaka Magdy Linette wynika, że zauroczenie zaczęło pojawiać się już w 2017 roku i wtedy duet pomyślał o rozdzieleniu spraw zawodowych od prywatnych. Pod opieką Zunicia Poznanianka awansowała z trzeciej setki rankingu WTA na 55. miejsce. Można więc powiedzieć, że życiowy partner Linette jest także autorem jej pierwszych większych sukcesów.

Linette podkreśla dużą rolę, jaką odegrał w jej życiu Izo Zunić. Mimo zakończenia współpracy zawodowej Chorwacki trener nadal wspiera tenisistkę poza kortem. Kto jest obecnym trenerem Magdy Linette? Po zakończeniu przygody zawodowej z Izo Zuniciem Polka wybrała jako trenera Amerykanina, Marka Gellarda.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Linette (@magdalinette)

Chłopak Magdy Linette – wiek, rodzina

Ile lat ma partner Magdy Linette? Izo Zunić urodził się w 1984 roku, więc ma 39 lat. Tym samym jest starszy od swojej ukochanej o 8 lat.

Izo Zunić w mediach społecznościowych

Niestety, Izo Zunić nie jest wylewnym człowiekiem w kontekście mediów społecznościowych i aktywności w internecie. Jego nieliczne zdjęcia można znaleźć na profilach Magdy Linette. Sam Zunić ma jednak wyłącznie prywatne konta w mediach społecznościowych, do których dostęp mają tylko jego znajomi.

5/5 (liczba głosów: 2)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top