Connect with us
jagiellonia białystok fifa 22

Gry

Jagiellonia w FIFA 22. Jakie oceny otrzymali piłkarze „Dumy Podlasia”?

Jak wygląda Jagiellonia Białystok w grze FIFA 22? „Duma Podlasia” otrzymała dwie karty ocenione powyżej 70. Sprawdźcie, jak wygląda pełne zestawienie ocen.

Jacy są najlepsi piłkarze w Jagiellonii?

Jagiellonia Białystok w grze FIFA 22 ma dwóch piłkarzy o ogólnej ocenie 70+ i pod tym względem wygląda całkiem przyzwoicie na tle ligowych rywali. Najlepszym piłkarzem „Dumy Podlasia” jest Jesus Imaz, którzy otrzymał 71, w dodatku na rzadkiej tarczy. Punkt mniej przyznano natomiast Michałowi Pazdanowi.

Na podium znalazł się jeszcze Taras Tomanczuk, który otrzymał kartę z „overallem 69. Rzadką tarczę z oceną 68 ma natomiast Ivan Runje.

Jagiellonia w grze FIFA 22 – bramkarze i obrońcy

Najlepszym golkiperem białostockiego klubu w grze EA Sports jest Pavels Steinbors, który otrzymał ocenę ogólną na poziomie 65. Na dwa „oczka” mniej oceniono natomiast Xaviera Dziekońskiego, a Błażej Niezgoda otrzymał 54.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Śląsk Wrocław w FIFA 22. Jakie oceny otrzymali "Wojskowi"?

Poza wskazanymi wyżej Pazdanem i Runje, obrona Jagiellonii Białystok prezentuje się niezwykle wyrównanie. Aż czterech piłkarzy otrzymało bowiem „overalla” 67. To: Bojan Nastić, Błażej Augustyn, Israel Puerto i Bogdan Tiru. Rumuna w dodatku wyróżniono rzadką tarczą. Poniżej znajdziecie wszystkie oceny obrońców.

Jakie „overalle” otrzymali pomocnicy i napastnicy?

Wśród pomocników sytuacja jest podobna, jak przy defensorach. Poza wspomnianym wyżej Romanczukiem aż trzech z nich otrzymało ocenę 67. To: Tomas Prikryl, Dani Quintana i Martin Pospisil. To zresztą jedyne srebrne karty, bowiem wszyscy pozostali otrzymali brązowe tarcze.

Z pięciu napastników zdecydowanie najlepszą ocenę odnotował oczywiście wspomniany wyżej Jesus Imaz. Drugiego w tej grupie Fedora Cernycha oceniono natomiast na 66, a Michała Żyro na 65. Andrzej Trubeha (62) i Krzysztof Toporkiewicz (53) otrzymali brązowe karty. Poniżej znajdziecie pełne zestawienie ocen.

Co jeszcze warto wiedzieć o Jagiellonii w FIFIE 22?

W Jagiellonii Białystok mamy do czynienia łącznie z 14 srebrnymi i 14 brązowymi kartami. 7 spośród nich jest rzadkich – 3 srebrne i 4 brązowe. Przypomnijmy, że złote karty to te z oceną ogólną 75+, srebrne 65+, a brązowe mają maksymalną ocenę ogólną na poziomie 64.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Lech Poznań w grze FIFA 23. Jakie oceny otrzymali piłkarze "Kolejorza"?

Jeśli chodzi o statystyki szczegółowe, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Żaden z piłkarzy nie otrzymał pięciu gwiazdek sztuczek ani słabszej nogi. Najszybszym wśród piłkarzy „Dumy Podlasia” są natomiast Jesus Imaz oraz Paweł Olszewski. Obaj otrzymali 82 tempa. Wszyscy pozostali zostali ocenieni poniżej 80, co bez wątpienia nie jest szczególnym wynikiem.

Jagiellonia Białystok w grze FIFA 22 – oceny ogólne

Bramkarze:

Pavels Steinbors – 65
Xavier Dziekoński – 63
Błażej Niezgoda – 54

Obrońcy:

Michał Pazdan – 71
Ivan Runje – 68
Bojan Nastić – 67
Bogdan Tiru – 67
Błażej Augustyn – 67
Israel Puerto – 67
Paweł Olszewski – 64
Bartłomiej Wdowik – 63
Kacper Tabiś – 59
Jan Majsterek – 55

Pomocnicy:

Taras Romanczuk – 69
Tomas Prikryl – 67
Dani Quintana – 67
Martin Pospisil – 67
Bartosz Kwiecień – 64
Przemysław Mystkowski – 63
Bartosz Bida – 62
Karol Struski – 60
Michał Surzyn – 54
Jakub Orpik – 53

Napastnicy:

Jesus Imaz – 71
Fedor Cernych – 66
Michał Żyro – 65
Andrzej Trubeha – 62
Krzysztof Toporkiewicz – 53

Oceń nasz artykuł!
Reklama

Popularne

Reklama
To Top