Connect with us
Jagoda Szydłowska kim jest wiek skad pochodzi
Fot. Instagram / @berryblue_official

Telewizja

Jagoda Szydłowska. Kim jest uczestniczka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” z Castingu?

Jagoda Szydłowska to uczestniczka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wybrana poprzez casting. Kim jest? Okazuje się, że ma za sobą ciekawą historię.

Kim jest Jagoda Szydłowska? To zaskakująco ciekawa osoba

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oparty na hiszpańskiej formule „Your Face Sounds Familiar” w Polsce ma już 18. edycji. W ostatniej z nich po raz pierwszy do składu celebrytów biorących udział w programie trafił „szary człowiek” wybrany poprzez casting. Był nim Daniel Jaroszek. Jesienna edycja potwierdza, że ta zasada się utrzyma. Tym razem najlepiej na otwartym castingu zaprezentowała się Jagoda Szydłowska. Kim jest?

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Pola Gonciarz. Kim jest uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Uczestniczka programu pochodzi z Krakowa, ale obecnie mieszka w Lubinie, na Śląsku. Z zawodu jest trenerką personalną. Jednak to tylko mała część jej wachlarza zajęć. Jako Berry Blue wykonuje swoje własne piosenki. Gra także w zespole, z którym występuje podczas różnych eventów.

Hobby

Wiecie już, jak Jagoda Szydłowska zarabia na chleb. Jednak co robi w czasie wolnym? Ilość jej aktywności jest wręcz niesamowita. Zwyciężczyni castingu uwielbia medytację oraz Qi-gong. Rozwój duchowy jest dla niej bardzo ważnym aspektem. Jednak równie ważne dla niej jest jej ciało. Regularnie ćwiczy boks oraz uprawia wspinaczkę i morsuje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Roxana Orłowska znana także jako RoxaOk? To wyjątkowa wokalistka

Poza tym uwielbia chodzić na strzelnice, gdzie może poczuć jeszcze więcej adrenaliny. Do tego kocha podróżować. Odwiedziła już wiele pięknych i nieoczywistych miejsc. Przy tym wszystkim nie zapomina o czworonogach, które uwielbia. Wyciska z życia wszystko, co się da. To bardzo imponujące oraz motywujące podejście.

Jagoda Szydłowska. Ile ma lat? Jak wygląda? Jaki ma znak zodiaku? Tatuaże

Nowa gwiazda wyróżnia się swoim wyglądem. W oczy rzuca się przede wszystkim pokaźny tatuaż mikrofonu na prawym ramieniu. W malunkach pokryta jest także druga ręka i kilka innych miejsc ciała wschodzącej gwiazdy. Ma także długie brązowe włosy. Jednak przede wszystkim wyróżnia ją promienny uśmiech.

Po ogłoszeniu werdyktu wiele osób zastanawiało się, ile Jagoda Szydłowska ma lat. Po analizie jej profilu w internecie można wywnioskować, że ma 37 lat. Oznacza to, że dość późno wchodzi w świat show-biznesu, ale nigdy nie jest za późno na zrobienie wielkiej kariery. Jest zodiakalnym lwem, więc według horoskopu jest charyzmatyczna, silna, a także szlachetna.

Jagoda Szydłowska. Instagram, Tik-Tok, YouTube, social media

Jagoda Szydłowska jest bardzo popularna w internecie. Jej konto na Instagramie@berryblue_official obserwuje prawie 12 000 fanów. Wstawia na nim przebitki z codziennego, ale jakże barwnego życia oraz porady treningowe. Jest aktywna także na YouTube i Tik-Toku. Na tej młodej platformie ma nick @berrybluejagoda, a jej profil obserwuje ponad 16 000 wiernych fanów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kinga Sylwestrzak. Kim jest młoda dziennikarka żużlowa?

Oceń nasz artykuł!
Reklama

Popularne

Reklama
To Top