Connect with us
Jakub Gąsowski Kuba ojciec Piotr wiek partnerka skad jest
Fot. Instagram / @kuba_gasowski

Telewizja

Jakub Gąsowski. Kim jest uczestnik „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Jakub Gąsowski to wszechstronna osobowość. Będzie nowym uczestnikiem programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Co o nim wiemy? Skąd pochodzi? Ile ma lat?

Kim jest Jakub Gąsowski? To aktor oraz prezenter

Nic dziwnego, że Jakub Gąsowski skończył na ekranie, w końcu to syn Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej. Mieszka w Warszawie. Tam stawiał też pierwsze kroki w show-biznesie. Był między innymi prezenterem programu „Dzień Dobry TVN„. Nie tak dawno temu ogłoszono, że wystąpi w super show Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wieloletnim prowadzącym tego programu był jego ojciec.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żona Zenka Martyniuka. Kim jest Danuta Martyniuk?

Widzowie mogą spodziewać się niezapomnianych wrażeń podczas obserwowania, jak transformuje się w różne postaci i wykonuje ich przebojowe utwory. To program, który nie tylko pozwala zaprezentować umiejętności wokalne, ale także dowcip i kreatywność uczestników. Charakterystyczny głos Jakuba Gąsowskiego sprawia, że stał się cenionym aktorem teatralnym i głosowym. Swojego głosu użyczał, chociażby w światowym hicie – „Ant-Man i Osa”. Do tego śpiewa wiele piosenek. Na pewno dobrze go wykorzysta także w produkcji Polsatu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jakub Gąsowski (@kuba_gasowski)

Wykształcenie, hobby

Młody artysta jest absolwentem Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie, co świadczy o jego pasji i zaangażowaniu w dziedzinę sztuki aktorskiej. Umiejętności pozyskane stąd pomogły mu zrobić karierę w branży. Poza pracą lubi jeździć konno, co pokazywał między innymi na swoich social mediach. Jakub Gąsowski wspiera także reprezentację Polski w piłce nożnej. Jako że nie ma daleko do Stadionu Narodowego, to czasami odwiedza go i dopinguje piłkarzy na żywo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Marcin Lepa - co wiadomo o dziennikarzu Polsatu Sport?

Stadion odwiedza również z okazji koncertów. Jest fanem Guns N’ Roses. Nowy uczestnik „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” kocha podróżować. Specjalne miejsce w jego sercu mają Włochy. Tam zapuszcza się bardzo często i korzysta z uroków Italii zarówno latem, jak i zimą. Z innych hobby, aktor lubi też grać w planszówki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jakub Gąsowski (@kuba_gasowski)

Jakub Gąsowski. Ile ma lat? Jaki ma znak zodiaku? Partnerka

Syn Piotra Gąsowskiego to młody człowiek. Jednak ile lat ma Jakub Gąsowski? Wiek aktora to rzecz powszechnie znana. 27 sierpnia skończył 28 lat. Jest zodiakalną Panną. Według horoskopu ten artysta cechuje się opanowaniem oraz praktycznym podejściem do życia. Natomiast partnerką Jakuba Gąsowskiego jest Magdalena Woźniak, architekta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jakub Gąsowski (@kuba_gasowski)

Jakub Gąsowski. Instagram, social media

Jak większość uczestników najnowszej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Jakub Gąsowski również jest aktywny w social mediach. Szczególnie dużo treści publikuje na swoim Instagramie@kuba_gasowski. Śledzi go tam ponad 12 000 fanów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Magdalena Marciniak. Kim jest żona Szymona Marciniaka?

Oceń nasz artykuł!
Reklama

Popularne

Reklama
To Top