Connect with us
jakub fla kubańczyk
Fot. YouTube / FAME MMA

Sport

Jakub „Kubańczyk” Flas – kim jest mistrz kategorii średniej Fame MMA?

Jakub „Kubańczyk” Flas – kim jest, ile ma lat i dlaczego warto zapoznać się z jego sylwetką? Wszystkie informacje na jego temat znajdziecie w tym artykule.

Kim jest Jakub Flas?

Kiedyś nim pomiatano, teraz nie ma odważnych, aby nawet próbować mu coś dyktować. To Jakub „Kubańczyk” Flas stawia warunki innym, a nie na odwrót. Twórca internetowy zasłynął z tworzenia zabawnych filmików z YouTuberem Lordem Kruszwilem, który traktował go – jak wszystkich – z wyższością i nazywał swoim ochroniarzem.

Dlatego nie dziwne, że Jakub Flas zerwał ze swoją przeszłością. To dlatego, że chce, żeby kojarzono go wyłącznie jako „Kubańczyka”. Moc tego pseudonimu jest ogromna, bowiem kryje się za nim jeden z ważniejszych twórców muzycznych młodego pokolenia w Polsce, a także gwiazda freakowej federacji Fame MMA.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kubańczyk (@kubanczyk.official)

Jakub Flas – wiek, Partnerka

Jakub Flas urodził się 14 marca 1995 roku w Szczecinie, c0 0znacza, że aktualnie ma 26 lat.

„Kubańczyk” od dawna jest w szczęśliwym związku z modelką i celebrytką Olą Ciupą. Para jest już zaręczona, odkąd Jakub oświadczył się na ich wspólnych wakacjach w Grecji w 2020 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kubańczyk (@ochroniarz_69)

„Kubańczyk” jako raper

Kubańczyk jest najbardziej znany z utworu „Lady Pank”, który doczekał się drugiej części w 2021 roku. Młody raper zdecydowanie rozwinął się w swojej twórczości, czego efektem jest wypuszczenie dwóch albumów „CAŁY JA” oraz „Młody Kot„, które wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród jego fanów. 26-latek nie zamierza zwalniać tempa i już teraz pracuje nad kolejnymi utworami, które złożą się na nową płytę.

Kubańczyk w Fame MMA

Jakub Flas pojawił się na czwartej gali federacji. Wyzwał do walki samego włodarza Fame MMA – „Boxdela”. Naprawdę niewiele osób pokładało w nich nadzieję na wygraną, zwłaszcza wśród ekspertów. Dawali mu oni mniej więcej 5% szans na zwycięstwo w walce. „Kubańczyk” nie myślał nawet o tym myśleć i bardzo szybko rozprawił się z Michałem Baronem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Michał "Boxdel" Baron znany z Fame MMA?

Jeszcze szybciej zajęło mu pokonanie lPro (na Fame MMA 6) i Marcina Malczyńskiego na Fame MMA 9. To drugie starcie było zdecydowanie najważniejsze, ponieważ stawką był pas mistrzowski kategorii średniej. Od tej pory należy on do „Kubańczyka”, który stał się jedną z największych gwiazd federacji, posiadając rekord trzech zwycięstw bez żadnej porażki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kubańczyk (@kubanczyk.official)

Media społecznościowe

Jakuba Flasa można spotkać przede wszystkim na trzech platformach społecznościowych – Facebooku, YouTube oraz Instagramie. Na tym pierwszym medium zebrał już 156 tysięcy obserwujących.

Kanał „Kubanczyq” na YouTube należący do rapera jest prawdziwą żyłą złota. Mistrz Fame MMA wrzuca tam teledyski do swoich bardzo popularnych utworów. Owocuje to liczbą dochodzącą do 650 tysięcy subskrypcji i kilku milionów wyświetleń pod każdym filmem.

Na Instagramie obserwuje go jeszcze więcej, bo aż 788 tysięcy osób, a liczba ta dynamicznie rośnie. Na ten moment jest on jeszcze pod nazwą @ochroniarz_69, ale jak sam mówi, chce ją zmienić na @kubanczyk. Wysłał już nawet odpowiednie zgłoszenie d0 Instagrama o zmianę. Może być z tym jednak problem, bowiem istnieje już profil pod tą nazwą.

4.1/5 (liczba głosów: 13)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top