Connect with us
Jakub Zdrójkowski
Fot. Instagram @zdrujekkk

Kultura

Jakub Zdrójkowski. Co wiadomo na temat aktora młodego pokolenia?

Jakub Zdrójkowski – co wiadomo o młodym aktorze, który występy w telewizji zaczynał w wieku zaledwie kilku lat? Jak potoczyła się jego dalsza kariera? W tym newsie przedstawiamy najważniejsze informacje na jego temat.

Kim jest Jakub Zdrójkowski?

Kim jest Jakub Zdrójkowski? To polski aktor filmowy i telewizyjny. Z pewnością wiele osób może mylić go z popularniejszym bratem-bliźniakiem Adamem, znanym m.in. z serialu „Rodzinka.pl”.

Zdrójkowski nie ogranicza się tylko do aktorstwa, bowiem studiuje psychologię biznesu na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kuba Zdrójkowski (@zdrujekkk)

Kariera

Jakub Zdrójkowski razem z bratem zaliczyli debiut aktorski zaledwie w wieku 3 lat – zagrali w reklamie syropu dla dzieci. W wieku pięciu lat Jakub zagrał w serialu „Magda M”. Cztery lata później bliźniacy zaczęli występować w serialu „Rodzina Zastępcza plus”, gdzie wcielili się w rolę Piotrka i Pawła. Z czasem ich kariera nabrała tempa, ale po kolejnym serialu, w którym wystąpili wspólnie („Londyńczycy”) zaczęli rozwijać oddzielne kariery.

W kolejnych latach Jakub pojawiał się w różnych serialach, choć głównie w rolach epizodycznych, m.in. w „Ojcu Mateuszu”, „Rodzince.pl” czy „Hotelu 52). Zagrał też w dwóch filmach – „Ciacho” (2010) i „Być jak Kazimierz Deyna”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Katarzyna Polewany. Co wiadomo o polskiej aktorce?

Od 2012 do 2014 roku prowadził program kulinarny dla dzieci, zatytułowany „Deserownia”, emitowany na Teletoon+. Jednak rok później początkujący aktor postanowił na jakiś czas zrezygnować z dotychczasowej pracy. „Jako 15-latek świadomie zrezygnowałem z pracy w show-biznesie, bo poczułem, że to nie dla mnie. Bycie ciągle ocenianym nie jest łatwe, a jest niestety wpisane w ten zawód” – mówił w wywiadzie z „Party”.

Występy przed kamerą zamienił na dubbing. Udzielał swojego głosu w wielu filmach i serialach, m.in. w „Robosapien”, „Emotki. Film”,  „Nawiedzeni”, „Niesamowity świat Gumballa” czy „Oddział specjalny”.

Od 2021 roku znów możemy oglądać Jakuba Zdrójkowskiego w telewizji. Wciela się w postać Nikodema Kowalskiego w serialu Polsatu „Kowalscy kontra Kowalscy”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kuba Zdrójkowski (@zdrujekkk)

Wiek, rodzina

Jakub Zdrójkowski ma 22 lata, urodził się 29 maja 2000 roku w Warszawie.

Jakiś czas temu przyznał, że zakończył kilkuletni związek. Wszystko wskazuje, że póki co pozostaje singlem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kuba Zdrójkowski (@zdrujekkk)

Jakub Zdrójkowski w mediach społecznościowych

Jakub Zdrójkowski prowadzi profil na Instagramie. Znajdziemy go tam pod nazwą @zdrujekkk, a profil obserwuje 125 tys. osób. Chętnie dzieli się z obserwatorami zdjęciami, zarówno zza kulis pracy jak i z tego jak spędza czas wolny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kuba Zdrójkowski (@zdrujekkk)

 

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top