Connect with us
janusz pawłowski
Fot. YouTube / Discovery Channel Polska

Telewizja

Janusz Pawłowski – co wiadomo o „Januszku” ze „Złomowisko PL”?

Janusz Pawłowski – co wiadomo o „Januszku” ze znanego programu „Złomowisko PL”? W tym artykule przedstawiamy najważniejsze fakty na jego temat.

Kim jest Janusz Pawłowski?

Janusz Pawłowski jest zbieraczem złomu znanym z programu „Złomowisko PL” emitowanego w Discovery Channel.

Pseudonim „Januszek” zyskał dzięki swojemu ojcu, Markowi Pawłowskiemu, który był największą gwiazdą programu. Był, bowiem mężczyzna zmarł 31 grudnia 2020 roku. „Krzykacz” miał 47 lat i przez wiele sezonów programu „Złomowisko PL” dał się poznać jako uczciwa i niezwykle lubiana osoba. Określenie „król złomu” nie wzięło się przecież znikąd.

Janusz nie spodziewał się, że jego ojciec opuści świat już w 2020 roku, choć doskonale znał historię zdrowotną ojca. W jednym z odcinków „Złomowisko PL” wyemitowano wzruszający fragment, w którym „Januszek” wybiera się na grób ojca oświadczając, że będzie kontynuował rodzinną tradycję zbierania złomu. Zobaczcie niżej – uwaga, można się wzruszyć!

Wiadomo także, że Janusz Pawłowski jest kibicem piłkarskiej drużyny AC Milan.

Po śmierci „Krzykacza” założył własną ekipę

Jak powiedział w programie na grobie ojca, tak zrobił. Do swojej ekipy zaprosił Adama i Grzegorza – syna Edwarda Kalińskiego, wieloletniego kierowcę Marka Pawłowskiego. „Siwy Edek” krótko przed śmiercią „Krzykacza” także przeżył bardzo ciężkie chwile – wskutek cukrzycy stracił jedną z nóg. Na szczęście po jakimś czasie Edek zaczął w miarę normalnie funkcjonować, a na jego twarz wrócił uśmiech. Potwierdza to poniższe zdjęcie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Paweł Pietrzak (@pawel_960)

Janusz Pawłowski – wiek, dziewczyna, dzieci

Tak naprawdę nie wiadomo, ile lat ma Janusz Pawłowski. Sądząc po wieku jego rodziców i fakcie, że jest najstarszym synem Marka i Joanny (jest jeszcze młodszy syn), „Januszek” ma między 20 a 30 lat.

Od listopada 2020 roku jest w związku z dziewczyną o imieniu Klaudia. Para nie umieściła jednak dotąd żadnych wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Marek Pawłowski często mówił w programie „Złomowisko PL”, żeby jego syn wziął się do roboty, bo chciałby mieć wnuka, jednak nie doczekał tego.

Janusz Pawłowski w mediach społecznościowych

Mamy złe wieści dla fanów „Januszka”. Mężczyzna nie ma żadnych publicznych profili dostępnych w mediach społecznościowych – ani na Facebooku ani na Instagramie. Chcącym go obserwować pozostaje jedynie prywatny profil na Facebooku, gdzie zebrał już blisko 5000 znajomych.

4.5/5 (liczba głosów: 22)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top