Connect with us
jeremi sikorski
Fot. YouTube / Jeremi Sikorski

Kultura

Jeremi Sikorski – co wiadomo o wschodzącej gwieździe polskiej muzyki?

Kim jest Jeremi Sikorski? Młody piosenkarz podbija scenę muzyczną, a w tym newsie przedstawimy wszystkie najważniejsze informacje na jego temat.

Kim jest Jeremi Sikorski?

Jeremi Sikorski to polski piosenkarz i aktor. Kulturalne upodobania wykazywał od najmłodszych lat.

Jak można przeczytać na stronie Teatru Muzycznego Roma, mając półtora roku zakochał się w Whitney Houston, a raczej w piosence “Exhale”. Włączył ją do repertuaru składającego się wówczas z “Idzie niebo” i “Sto lat”.

Jeremi Sikorski – kariera muzyczna i aktorska

Sikorski od najmłodszych lat zaczął pojawiać się na teatralnych deskach. Już w 2006 roku pojawił się w słynnym warszawskim Teatrze Muzycznym Roma. Zagrał tam w dwóch przedstawieniach: “Akademia Pana Kleksa” (2006-2007) i “Aladyn JR” (2011).

W 2013 r. postawił na karierę muzyczną i podpisał kontrakt z wytwórnią “My Music”. Rok później wydał swój pierwszy singiel “Bez niej nie byłoby nas”, który jednak… nie okazał się hitem. To były jednak złe miłego początki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Gosia Leitner - kim jest i jak zdobyła popularność? Wyjaśniamy

W 2015 r. wydał pierwszą płytę pt. “Otwórz się na świat”, która dotarła do 46. miejsca polskiej listy przebojów. 1,5 roku później ukazał się nagrany razem z bratem Arturem drugi krążek – “Odetchnij”, który okazał się być znacznie bardziej popularnym. Dotarł do 13. miejsca polskiej listy przebojów.

Najnowsza płyta artysty to “Soon”, wydana pod koniec 2018 roku. To także jego największy sukces wydawniczy. Płyta dotarła do 11. miejsca polskiej listy przebojów, a promujący ją singiel “WHOA” na YouTube obejrzano ponad 650 tys. razy.

Najnowszym singlem jest natomiast „Pozwól mi”, który ujrzał światło dzienne już po problemach Sikorskiego, o których piszemy niżej.

Jeremi Sikorski – wiek, wzrost

Jeremi Sikorski urodził się w kwietniu 1999 roku w Warszawie. Oznacza to, że ma obecnie 22 lata.

Artysta jest bardzo wysoki, bowiem ma 192 cm wzrostu.

Jakie są jego najpopularniejsze utwory?

Jeśli jednak chodzi o najpopularniejsze wykonanie Jeremiego (to przydomek artystyczny Sikorskiego), to wiążą się ono z udziałem w programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wykonanie piosenki “Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari obejrzano już bowiem ponad 6 milionów razy.

 

Popularny stał się także jego cover piosenki Taco Hemingwaya “Nostalgia”, który odnotował ponad 800 tys. wyświetleń.

Usunięte filmy, depresja

Piosenkarz w swoim czasie usunął z YouTube i Spotify wszystkie swoje produkcje, także wspomnianą wyżej „Nostalgię”. Okazało się, że problemem nie były kwestie prawne, a po prostu stan psychiczny Sikorskiego. W emocjonalnym wpisie na Instagramie dokładnie opowiedział o swojej depresji i postępującej niechęci do życia. Przyznał też, że stanął na nogi dzięki Bogu i wierze. Cały wpis możecie znaleźć poniżej, a my od jego czasu darzymy artystę jeszcze większym szacunkiem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez JEREMI SIKORSKI (@jeremisikorski)

Jeremi Sikorski – dziewczyna

W “Przesłuchaniu” ESKA TV piosenkarz wyznał, że ma dziewczynę (emisja w październiku 2019 r.). Od tego czasu mogło się jednak sporo zmienić. W każdym razie, w grudniu 2020 r. zamieścił na Instagramie wymowne zdjęcie z kobiecą nogą. Nie sądzimy, żeby była to przypadkowa osoba.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez JEREMI SIKORSKI (@jeremisikorski)

Jeremi Sikorski – Instagram

Sikorski na Instagramie występuje pod profilem @jeremisikorski. Obserwuje go tam ponad 339 tysięcy osób. Co ciekawe, liczba ta spadła w ciągu ostatnich dwóch lat o ponad 45 tysięcy. Na profilu znajdują się fotografie związane z karierą muzyczną, ale także te z życia prywatnego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez JEREMI SIKORSKI (@jeremisikorski)

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top