Connect with us
joanna borov
Fot. Instagram @joannaborov

Lifestyle

Joanna Borov. Co wiadomo o pięknej polskiej modelce?

Joanna Borov – co wiadomo o pięknej polskiej modelce robiącej coraz większą karierę w Stanach Zjednoczonych? W tym newsie poznacie szczegóły jej życia prywatnego oraz kariery w modelingu.

Kim jest Joanna Borov?

Kim jest Joanna Borov? To polska modelka i influencerka mieszkająca obecnie w Los Angeles w USA. Tak naprawdę nazywa się Joanna Borowiecka, ale od kilku lat używa skróconej formy nazwiska.

Ma 171 cm wzrostu, waży 58 kg i ma niebieskie oczy. Pochodzi z Leszna w Wielkopolsce, choć dużą część życia spędziła także w Zielonej Górze. Od 2014 roku mieszka jednak za granicą.

Artykuły redakcyjne z polską modelką stworzyły m.in. brytyjskie Vogue, L’Officiel czy Marie Claire. Trafiła też na okładkę ukraińskiego wydania Playboya.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kasia Motloch. Co wiemy o zjawiskowej ring girl KSW znanej jako "Kejsi"?

Ukończyła dwie szkoły wyższe – londyński University of the Arts na kierunku zarządzanie modą oraz Uniwersytet Warszawski. Jakby tego było mało, planuje podjąć studia na szkole aktorskiej.

Jej pasją są zwierzęta. Joanna Borov od lat aktywnie wspiera pomagające im organizacje charytatywne.

Inną jej pasją jest projektowanie ubrań dla dzieci. Jest właścicielką marki Me Lulu Baby, która oferuje odzież dla dzieci z bawełny organicznej. W planach ma również wypuszczenie własnej linii ubrań dla kobiet – Jo Borov. Uwielbia także podróżować.

Kariera w modelingu

Modą interesowała się od zawsze – w rozmowach przyznaje, że w dzieciństwie spędzała mnóstwo czasu na przygotowywaniu ubranek dla lalek. Lubiła też oglądać programy o modzie.

Jak sama przyznaje, poza zdrowym stylem życia i treningami, modelki muszą mieć przede wszystkim pozytywne nastawienie do świata. To podstawa w tej branży.

W swojej karierze współpracowała z wieloma znanymi markami oraz projektantami. Swoimi występami uświetniała takie wydarzenia jak Paris Fashion Week, London Fashion Week, Los Angeles Fashion Week czy New York Fashion Week.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest zdobywająca coraz większą popularność Aleksandra Żuraw?

Po wygraniu krajowego konkursu piękności, reprezentowała Polskę na światowym finale konkursu World Beauty Queen 2018 w Korei Południowej. Wygrała także konkurs piękności Miss Motors F1 zorganizowany w związku z wyścigiem na torze Silverstone. Sukcesy w tym roku sprawiły, że otworzyły się przed nią nowe możliwości, z których postanowiła skorzystać. Obecnie związana jest z agencjami z Nowego Jorku i Los Angeles.

Ma za sobą także kilka konkursów piękności w roli jurora.

Wiek, rodzina, partner

Joanna Borov chroni swoje życie prywatne, nie znamy więc jej wieku.

Nie ma dzieci, nic nie wiadomo także na temat jej partnera.

Joanna Borov w mediach społecznościowych

Piękną polską modelkę możecie śledzić przede wszystkim na Instagramie. Jest tam obecna jako @joannaborov, a jej konto obserwuje 73,5 tys. osób. Zamieszcza tam posty z kariery modelki czy życia towarzyskiego, ale także wielu podróży. Joanna Borov ma także fanpage na Facebooku, który obserwuje ponad 11 tysięcy osób.

5/5 (liczba głosów: 6)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top