Connect with us
Joanna Ibisz
Fot. Instagram @joibisz

Lifestyle

Joanna Ibisz. Kim jest żona Krzysztofa Ibisza?

Kim jest żona znanego prezentera stacji Polsat, Krzysztofa Ibisza? To Joanna Ibisz, która przed laty wystąpiła w znanym programie telewizyjnym. W tym newsie zdradzamy informacje na temat jej życia zawodowego i prywatnego.

Kim jest Joanna Ibisz?

Kim jest Joanna Ibisz, żona Krzysztofa Ibisza – znanego prezentera stacji Polsat? Wielu osobom z pewnością bardziej znajome wyda się jej panieńskie nazwisko Kudzbalska. Możemy pamiętać ją z udziału w show TVN-u – „Top Model”. Na udział w programie zdecydowała się, ponieważ moda pasjonowała ją od zawsze, a pierwsze kroki w modelingu stawiała w wieku 13 lat. Wystąpiła w drugiej edycji programu, mając wówczas 19 lat i udało jej się zająć czwarte miejsce.

Wprawdzie przychodząc do programu „Top Model” Joanna Kudzbalska była na początku studiów medycznych, jednak wydawało się, że to właśnie z modelingiem zwiąże swoją przyszłość. Programu nie wygrała, ale nawiązała współpracę z agencją modelek i zdecydowała się przerwać studia. Udało jej się pracować na największych wybiegach na świecie, m.in. w Paryżu, Barcelonie, Mediolanie czy Londynie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Ib (@joibisz)

Kariera zawodowa

Z czasem postanowiła jednak wrócić do planów związanych z medycyną, a modeling stał się tylko dodatkowym zajęciem. Ukończyła przerwane wcześniej studia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, była także przez rok na wymianie studenckiej w Universitat de Barcelona (Facultat de Medicina). Jest dyplomowanym lekarzem medycyny stylu życia z ramienia International Board of Lifestyle Medicine i członkiem British Society of Lifestyle Medicine.

Jak sama siebie opisuje, zajmuje się leczeniem poprzez zmiany stylu życia i akupunkturę – ma dyplom Polskiego Towarzystwa Akupunktury. Uczestniczy także w szkoleniach z medycyny funkcjonalnej, przygotowując się do otrzymania dyplomu The Institute for Functional Medicine w USA. Jest też twórcą aplikacji do medytacji Medytacja Mindfulness. Obecnie pracuje w Centrum Medycyny Zintegrowanej w Warszawie.

Wiek, rodzina

Joanna Ibisz ma 30 lat, urodziła się w marcu 1992 roku. To oznacza, że jest o 27 lat młodsza od swojego męża. Pochodzi z Wrocławia.

Wraz z Krzysztofem Ibiszem przez długi czas udawało im się zachowywać swój związek w tajemnicy przed mediami. Ujawnili go dopiero na początku 2021 roku, kiedy to lekarka pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem pierścionka zaręczynowego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Vincent Ibisz – kim jest syn Krzysztofa Ibisza i Anny Nowak?

Jeszcze bardziej zaskakująca była informacja o ślubie pary pół roku później, bowiem wcześniej nie ujawniali swoich planów. Uroczystość udało się zachować w tajemnicy, a goście byli proszeni nawet o nieużywanie telefonów podczas trwania całej imprezy.

Dla Krzysztofa Ibisza to trzecie małżeństwo. Pierwszą żoną prezentera była dziennikarka Anna Zejdler, z którą ma syna Maksymiliana. Z kolei drugą żoną była aktorka i prezenterka telewizyjna Anna Nowak-Ibisz. Owocem tego związku jest syn Vincent.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Ib (@joibisz)

Joanna Ibisz w mediach społecznościowych

Joanna Ibisz prowadzi prywatne konto na Instagramie. Znajdziemy ją tam pod nazwą @joibisz, a profil na ten moment obserwuje 10,2 tys. osób. Dawniej dużą część zdjęć stanowiły te związane z modelingiem, w ostatnich miesiącach dodaje głównie zdjęcia lifestylowe, chętnie dzieli się m.in. fotografiami z podróży.

Poza tym ma też drugi profil, poświęcony medycynie – @drjoanna_lifestylemedicine, który na ten moment obserwuje 4605 osób. Dzieli się tam z obserwatorami poradami dotyczącymi zdrowia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Ib (@joibisz)

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top