Connect with us
żony i partnerki johnnego deppa

Kultura

Żony i partnerki Johnny’ego Deppa. Najważniejsze kobiety w życiu aktora

Johnny Depp jest jednym z najbardziej utytułowanych i znanych aktorów w Hollywood. Oprócz bogatej filmografii miał do tej pory także bardzo bogate życie miłosne, któremu towarzyszył szereg skandali. Jakie były jego najbardziej znane żony i partnerki?

Żony i partnerki Johnny’ego Deppa – kim sa i z jakich powodów z nimi zerwał? Johnny Depp w 2022 roku obchodził 59. urodziny, ale najpiękniejszy prezent otrzymał kilka miesięcy temu. Wygrał sprawę przeciwko Amber Heard, a jego splamione imię zostało oczyszczone. To związek z amerykańską aktorką był chyba najgłośniejszym w jego życiu, a o sprawie, którą wytoczyła mu jego była żona słyszał mniej lub bardziej niemal każdy. A skoro już przy tym jesteśmy, przyjrzyjmy się najważniejszym żonom i partnerkom Johnnego Deppa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Mariah Carey 2022. Co obecnie robi gwiazda świątecznej piosenki?

Pierwszą „oficjalną” miłością do hollywoodzkiego aktora była Lori Allison, wizażystka, z którą Johnny Depp wziął ślub w 1983 roku. Małżeństwo przetrwało jednak zaledwie dwa lata. Później w jego życiu było wiele kobiet i z niejedną z nich aktor planował małżeństwo. Ostatecznie jednak w niemal wszystkich przypadkach do ślubu nie dochodziło.

Kolejną partnerką Deppa była Sherilyn Fenn, znana z roli Audrey Horne w przebojowym serialu „Twin Peaks”. Para poznała się w 1985 roku i zaręczyła, ale rozstała się trzy lata później.

Depp był również związany z Jennifer Gray, znaną z kultowego „Dirty Dancing”. Parą byli w 1989 roku, ale wkrótce potem zerwali. Mówiło się nawet, że byli zaręczeni.

Żony i partnerki Johnnego Deppa. Winona Ryder

Kolejną kobietą w życiu hollywoodzkiego aktora była aktorka Winona Ryder. Jak się można już domyślać, również w tym przypadku para planowała się pobrać. Poznali się w 1989 roku, a zaręczyli po zaledwie pięciu miesiącach związku. Johnny Depp wytatuował sobie nawet na ramieniu napis „Winona Forever”.

Ostatecznie jednak ich związek nie przetrwał presji mediów i rozstali się w 1993 roku. Ryder nie ukrywała, że ciężko zniosła rozstanie, a aktor był jej wielką miłością. Jednak mimo to po wielu latach aktorka wspierała go nawet wtedy, gdy Amber Heard oskarżyła go o przemoc domową.

Po ważnym romansie z Winoną Ryder Johnny Depp zaczął spotykać się z aktorką i piosenkarką Juliette Lewis. Oboje wystąpili w filmie z 1993 roku „Co gryzie Gilberta Grape’a”. Para oczywiście… zaręczyła się, a później zerwała.

W połowie lat 90. Johnny Depp był również w krótkim związku z aktorką Ellen Barkin, która jest od niego o dziewięć lat starsza.

Kate Moss

Kolejną dziewczyną Johnny’ego Deppa, z którą związek należał do jednych z najgłośniejszych była Kate Moss. Słynna modelka poznała aktora w 1994 roku w Nowym Jorku. Chociaż była 11 lat młodsza, nie miało to dla nich żadnego znaczenia. Mówiło się, że ich związek był pełen imprez alkoholowych i narkotykowych, czasami zostawiali po sobie nawet zrujnowany pokój hotelowy. Zerwali po czterech latach.

Podobnie jak Winiona Ryder, Kate Moss nie żywiła urazy do byłego partnera i stanęła po jego stronie na procesie z Amber Heard. Sama deklarowała, że ​​Depp nigdy jej nie skrzywdził, a kiedy Heard twierdziła, że ​​zrzucił ją ze schodów, nazwała to jawnym kłamstwem.

Vanessa Paradis

Po zakończeniu trudnego związku z Kate Moss, Johnny Depp ustabilizował swoje życie miłosne z francuską piosenkarką Vanessą Paradis. Poznał uroczą francuską piosenkarkę i aktorkę w 1998 roku w Paryżu. Depp występował wówczas w filmie w reżyserii Romana Polańskiego „Dziewiąte wrota”.

Według jego wspomnień była to miłość od pierwszego wejrzenia. Dzięki niej niemal zmienił swoje życie. Ograniczył palenie i alkohol, często przebywał na francuskiej wsi Oboje nigdy się nie pobrali, ale parę tworzyli przez długi czas. Doczekali się również dwójki dzieci – Lily-Rose (1999) i Jacka (2002). Niestety jednak rozstali się po 14 latach związku.

Żony i partnerki Johnnego Deppa. Krótkie małżeństwo zakończone procesem

Kiedy aktor zagrał u boku Amber Heard w 2012 roku w filmie „Dziennik zakrapiany rumem” było jasne, że francuska sielanka dobiega końca. Aktor tak zadurzył się w pięknej aktorce, że poświęcił swoje dotychczasowe życie. Trzy lata później, w lutym 2015 roku wzięli ślub na prywatnej wyspie Deppa na Bahamach.

Ponownie związek nie przetrwał: po zaledwie 15 miesiącach bycia parą rozwiedli się, a wkrótce potem Heard oskarżyła Deppa o przemoc psychiczną i fizyczną. Głośny medialnie proces położył cień na całą dotychczasową karierę aktora. Ostatecznie jednak w 2019 roku został oczyszczony ze wszystkich postawionych mu zarzutów. Natomiast w 2022 roku wytoczył proces byłej żonie o zniesławienie.

Proces ponownie przyciągnął dużą liczbę widzów i osiągnął znaczny odzew w mediach. Ława przysięgłych ponownie orzekła na korzyść Deppa i finalnie Heard musiała zapłacić mu ponad 10 milionów dolarów odszkodowania.

Oceń nasz artykuł!
Continue Reading
Zobacz również:
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top