Connect with us
Kim jest Josef Bratan wiek waga rekord brat alberto rap piosenki
Fot. Instagram / @josefbratan

Sport

Josef Bratan. Kim jest raper walczący w Fame MMA?

Josef Bratan to raper walczący na galach freak fight. Co wiadomo o zawodniku popularnych gal i raperze? Skąd pochodzi, kim jest jego brat, ile ma lat?

Kim jest Josef Bratan?

Josef Bratan naprawdę nazywa się Jose Simao. Mieszka w Sulejówku, ale jego ojciec Jose pochodzi z Angoli. Ma polską matkę o imieniu Natalia. Jest związany z rapem od 2013 roku. Zaczynał karierę pod pseudonimem Guber. Jednak prawdziwą rozpoznawalność zyskał prawie 10 lat później. W 2020 roku podpisał kontrakt z wytwórnią Malika Montany i nagrał się do wielu numerów jako gość. Wiele z nich odnosi sukcesy. W styczniu 2021 roku wydał swój pierwszy autorski singiel zatytułowany „Wuwua”. Utwór zdobył złotą płytę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Josef Bratan (@josefbratan)

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Marcin "The Polish Zombie" Wrzosek. Kim jest zawodnik Fame MMA?

Josef Bratan – brat

Wielu internautów zadaje sobie pytanie – czy Josef Bratan jest bratem Alberto? Odpowiedź jest twierdząca, obaj wychowywali się obok siebie. Alberto to również raper, który niejako wciągnął brata do wytwórni GM2L. Nagrali wspólnie hit „Z Bratem Zarabiam Papier”, który od 2021 roku został odtworzony ponad 20 milionów razy na YouTube. Najnowszy utwór Josefa Bratana to „Panama” i również został nagrany w kooperacji z bratem. Alberto towarzyszy swojemu bratu również podczas gal freak fight, w których obaj biorą udział.

Josef Bratan. Kariera we freak fightach

Raper zadebiutował w oktagonie podczas pierwszej gali High League. W Gdańsku zmierzył się z Gabrielem Bystrzyckim i pokonał go przez jednogłośną decyzję sędziów. Pojedynek odbył się w formule MMA. Natomiast podczas High League 4 zawalczył z Krystianem Maciaszczykiem w formule K-1. Wygrał to starcie przez nokaut już w 44 sekundzie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Mariusz "Hejter" Słoński. Kim jest nowy zawodnik Fame MMA?

Fame Friday Arena

Po upadku High League Josef Bratan nadal szukał wrażeń i w lipcu 2023 roku stoczył walkę z Jakubem Nowaczkiewiczem w ramach Fame Friday Arena. Tym razem podniósł rękę w geście zwycięstwa po technicznym nokaucie. Oznacza to, że do tej pory raper z angolskiego pochodzenia jest niepokonany.

Josef Bratan. Wiek, wzrost, waga

Ile lat ma Josef Bratan? To pytanie często przewija się przez wyszukiwarki, dlatego zaspokajamy głód wiedzy. Według Wikipedii raper przyszedł na świat w 1995 roku, czyli w tym momencie ma 28 lat. Jose Simao waży około 75 kg i mierzy 193 cm wzrostu. Te parametry promują w nim dynamikę oraz daleki zasięg.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Josef Bratan (@josefbratan)

Instagram, social media

Oczywiście jako osobowość internetowa, Jose Simao ma swoje social media. Jednym z najpopularniejszych jest jego profil na Instagramie – @josefbratan. Obserwuje go tam prawie 200 tysięcy ludzi, pomimo zaledwie 47 postów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Marcin "Xayoo" Majkut. Kim jest zawodnik Fame MMA?

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top