Connect with us
Julia Biesiada kim jest partnerka Dawida Dulskiego Dawid Dulski partnerka

Sport

Julia Biesiada. Kim jest młoda partnerka wschodzącej gwiazdy siatkówki, Dawida Dulskiego?

Kim jest partnerka Dawida Dulskiego? Julia Biesiada to młoda siatkarka, która od pewnego czasu towarzyszy reprezentantowi Polski w jego sportowej karierze oraz życiu. Zdradzamy wszystko, co o niej wiemy.

Julia Biesiada. Kim właściwie jest partnerka Dawida Dulskiego?

Dawid Dulski to pochodzący z Poznania siatkarz. Obecnie gra Warty Zawierci oraz reprezentacji Polski. 20-latek to brązowy medalista młodzieżowych mistrzostw świata. Rozwinął się sportowo w zawrotnym tempie. W dobrym prowadzeniu kariery pomaga mu jego miłość. Partnerka Dawida Dulskiego to Julia Biesiada. Skąd pochodzi? Młoda dziewczyna jest rodowitą Krakowianką.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Aleksandra Łomacz? Śliczna żona Grzegorza Łomacza

Od kiedy zakochani są razem? Para spotyka się ze sobą od 15 sierpnia 2021 roku. Poznał się, gdy Dawid Dulski był jeszcze zawodnikiem Krakowskiego zespołu AGH AZS. Od tego czasu uczucie pomiędzy tą dwójką ciągle się rozwija. Julia Biesiada regularnie jeździ na mecze Dawida Dulskiego, by dopingować go w osiąganiu sukcesów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez julka (@bieskaaa)

Wykształcenie, hobby, życie prywatne, siatkówka

Julia Biesiada skończyła Liceum Sportowe nr 2 w Krakowie. Szkoła kładzie duży nacisk na siatkówkę, więc nic dziwnego, że losy Dawida Dulskiego i jego wybranki się przecięły. Julia Biesiada grała w zespole Elite Volley Małopolska. Wybranka siatkarza kocha zwierzęta. Posiada pięknego labradora, a także odwiedza Krakowski Ogród Zoologiczny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez julka (@bieskaaa)

Partnerka Dawida Dulskiego. Wygląd, wiek, wzrost, styl, tatuaże

Ukochana wschodzącej gwiazdy powoduje niemałe zainteresowanie wśród internautów. Ci chcą dowiedzieć się jak najwięcej o młodej dziewczynie Dawida Dulskiego. Jak wygląda? Julia Biesiada ma czarne włosy, wysportowaną sylwetkę oraz delikatny makijaż. Ponadto partnerka Dawida Dulskiego ma ponad 175 cm wzrostu. Na pewno centymetry pomagają jej w karierze siatkarskiej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest dziewczyna Aleksandra Śliwki? Połączyła ich miłość do siatkówki

Wiekiem jest zbliżona do swojego chłopaka. Julia Biesiada ubiera się ze smakiem. Potrafi skomponować modne kreacje. Partnerka reprezentanta Polski nie ma widocznych tatuaży na ciele.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez julka (@bieskaaa)

Julia Biesiada. Instagram, social media

Julia Biesiada nie jest zbyt wylewną osobą w internecie. Ma konto na Instagramie, ale nie jest ono bogate w treści, gdyż znajdują się tam obecnie jedynie 4 fotografie. Jeśli chcecie dowiedzieć się o niej czegoś więcej, sprawdźcie jej stories. Instagram Julii Biesiady to @bieskaa. Obserwuje ją tam prawie 600 osób. Jest to kameralne konto, prowadzone z myślą o najbliższych znajomych. Jednakże wspólne zdjęcia pary publikuje Dawid Dulski. Jego Instagramowy profil nosi nazwę @dawid.dulski.

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top