Connect with us
Justyna Lubas
Fot. Instagram @justi_topgirls_officialprofil

Kultura

Justyna Lubas. Co wiadomo o pięknej wokalistce Top Girls?

Justyna Lubas to wokalistka popularnego zespołu disco polo Top Girls. W tym newsie przedstawiamy najważniejsze informacje na temat jej życia zawodowego i prywatnego.

Kim jest Justyna Lubas?

Kim jest Justyna Lubas? To jedna z trzech wokalistek zespołu disco polo – Top Girls. Pochodzi z małej wsi Barycz położonej na południe od Rzeszowa.

Ukończyła technikum ekonomiczne o profilu technik żywienia i gospodarstwa domowego. Poza muzyką jest wielką miłośniczką zwierząt, a także motoryzacji. Po ukończeniu szkoły pracowała w kilku miejscach – w Rzeszowie, Warszawie, a nawet w Holandii.

Kariera muzyczna

Przygoda z muzyką zaczęła się w 2015 roku. Wzięła wówczas udział w programie typu talent show „Disco Star”, emitowanym w Polo TV, w którym dotarła do finału.

Następnie trafiła na casting do zespołu „Top Girls”, prowadzony przez wydawnictwo Green Star. Na początku kandydatki musiały wysłać kilka nagranych piosenek, a następnie wybrane zostały zaproszone na dalszy etap castingu. Na przesłuchanie wybrała piosenkę „Dotknij mnie” zespołu Mejk, która przyniosła jej szczęście. Jeszcze tego samego dnia została zaproszona do zespołu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Radosław Kudelski z zespołu Bayera. Co wiadomo o znanym muzyku?

Poza Justyną Lubas, „Top Girls” tworzyły Angelika Żmijewska i Paulina Karpowicz. W 2016 roku wydały pierwszy singiel „Dziś zatańcz z nami”, a później przyszedł czas na kolejne piosenki, które stały się wielkimi hitami. Utwory takie jak „Mleczko”, „Jakbyś mnie zechciał” czy „Zakochana” mają po kilkadziesiąt milionów wyświetleń w serwisie YouTube. „Top Girls” stało się najpopularniejszym girlsbanddm na polskiej scenie disco polo.

We wrześniu 2021 roku z zespołu postanowiły odejść Angelika i Paulina. Z trzyosobowego składu została tylko Justyna Lubas, do której dołączyły dwie nowe wokalistki – Natalia Siemieniecka i Katarzyna Grabowska-Kupidura. Zespół nie zwalnia tempa i w nowym składzie wydał już kilka piosenek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wiek, rodzina

Justyna Lubas ma 29 lat, urodziła się bowiem w 1993 roku.

Tak naprawdę na temat życia prywatnego wokalistki niewiele wiadomo. Obecnie jest w związku, o czym pisała na jednym z postów na Instagramie, ale nie zdradziła nigdy szczegółów na temat swojego partnera.

„Z własnego doświadczenia wiem, że nic nie dzieje się bez przyczyny.
Dlaczego?
Dlatego że:
– pierwsza bardzo ważna dla mnie sprawa ” dopiero teraz wiem co znaczy miłość
” Kochać i być kochaną” ❤–❤ tak, tak odrazu Wam odpowiadam „Mam fantastycznego mężczyznę który mnie wspiera. Jest moim przyjacielem, kochankiem i Partnerem życiowym.”

– pisała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Justyna Lubas w mediach społecznościowych

Justyna Lubas prowadzi profil na Instagramie. Znajdziemy ją tam pod nazwą @justi_topgirls_officialprofil. Obecnie profil obserwuje 57,5 tys. osób. Nie jest jednak regularna w prowadzeniu konta i posty dodaje raczej sporadycznie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top