Connect with us
dziewczyna matty'ego casha
Fot. Instagram @kadymcdermott oraz @mattycash622

Sport

Dziewczyna Matty’ego Casha. Kim jest seksowna Kady McDermott?

Kim jest i czym się zajmuje dziewczyna Matty’ego Casha? W tym newsie znajdziecie najważniejsze informacje na temat seksownej Kady McDermott, która skradła serce nowego reprezentanta Polski w piłce nożnej.

Kim jest dziewczyna Matty’ego Casha?

Kim jest dziewczyna nowego reprezentanta Polski w piłce nożnej, Matty’ego Casha? To Katy McDermott, którą z całą pewnością można nazwać influencerką i modelką. Pochodzi ze Stevenage, a zanim stała się popularna była makijażystką. Czytajcie dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Para poznała się w Portugalii, gdzie przyłapali ich paparazzi. Następnie angielskie media wykonały kolejne zdjęcia już w Wielkiej Brytanii. Para była na nich niezwykle uśmiechnięta, wręcz jakby cieszyła się tym faktem. McDermott polubiła zresztą wszystkie zdjęcia piłkarza na Instagramie od czasu kiedy się poznali!

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest dziewczyna Jakuba Modera? Poznajcie Agatę Dębską

Aktualne dziewczyna piłkarza chwilę wcześniej rozstała się ze swoim ówczesnym partnerem, Mylesem Barnettem. To o tyle ciekawe, że para kupiła już razem dom! To był zresztą jej kolejny partner w ostatnich latach. Matty Cash jest jej czwartym chłopakiem od czasu „Love Island” – czy tym razem miłość przetrwa próbę czasu? To o tyle istotne, że nowy reprezentant Polski był znacznie bardziej stały w uczuciach. Ze swoją byłą już dziewczyną Sophie spędził bowiem aż cztery lata.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kady McDermott (@kadymcdermott)

Kariera

Katy McDermott jest niezwykle popularną osobowością w Wielkiej Brytanii. Tak naprawdę w chwili obecnej ciężko stwierdzić, kto jest popularniejszy – ona czy Matty Cash. Kobieta zdobyła popularność za pomocą cieszącego się znakomitą oglądalnością programu „Love Island”. W Polsce ten format jest dość popularny, ale nijak ma się do rozpoznawalności w Zjednoczonym Królestwie.

Dziewczyna Matty’ego Casha wzięła udział w drugiej edycji programu w 2016 roku, w której zajęła 3. miejsce. Wtedy związała się ze Scottem Thomasem, ale para rozstała się już w 2017 roku.  Od tamtej pory cieszy się niezwykłą popularnością i tak naprawdę może prowadzić swoje życie bazując tylko na niej i swoim ciele. Często reklamuje bowiem różne produkty, za co z całą pewnością inkasuje okrągłe sumki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Lana Rybus zachwyca kibiców. Niesamowita historia miłości z piłkarzem

Poza tym zajmuje się także propagowaniem sportu i zdrowego stylu życia. Nie robi tego bezinteresownie – sama sprzedaje bowiem ubrania właśnie do uprawiania sportu. Jej marka nosi nazwę „Body Goals By Kady”, a produkty można zamówić online za pomocą dedykowanej strony.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kady McDermott (@kadymcdermott)

Wiek, rodzina, dzieci

Kady McDermott urodziła się we wrześniu 1995 roku, ma więc 26 lat. Tym samym jest dwa lata starsza od swojego partnera. Mierzy 163 centymetry i waży 52 kg.

Nieznane są szczegóły dotyczące jej rodziny. Wiadomo natomiast, że póki co nie ma dzieci z żadnego ze związków.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kady McDermott (@kadymcdermott)

Dziewczyna Matty’ego Casha w mediach społecznościowych

Czy pisaliśmy już, że Kady McDermott jest niezwykle popularna? Jej konto @kadymcdermott na Instagramie śledzi ponad 1,3 mln obserwujących! Poza nim prowadzi także drugie – o renowacji domu z bungalowa do 3-piętrowego i 6-osobowego budynku. Myślicie, że śledzi to garstka osób? Nie, ponad 186 tysięcy.

Na TikToku obserwuje ją natomiast ponad 917 tysięcy osób, a niektóre filmy zostały odtworzone blisko 2 miliony razy.

Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka zdjęć seksownej partnerki nowego reprezentanta Polski.

Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania

5/5 (liczba głosów: 3)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top