Connect with us
kamil chludziński
Fot. Instagram @zespolextazy_music

Kultura

Kamil Chludziński. Co wiadomo o wokaliście zespołu Extazy?

Kamil Chludziński – co wiadomo o popularnym piosenkarzu disco polo? W tym newsie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat wokalisty zespołu Extazy.

Kim jest Kamil Chludziński?

Kim jest Kamil Chludziński? To wokalista i lider Extazy, popularnego zespołu disco polo. Karierę muzyczną prowadzi od kilkunastu lat, bowiem Extazy powstało w 2009 roku, a wcześniej koncertował już jako zespół Matrix.

W rozmowie z „Polo TV” wyznał, że gdyby nie muzyka, być może trafiłby do wojska. Mężczyzna myślał o takiej ścieżce kariery w młodości.

Pochodzi z Podlasia, gdzie mieszka też na co dzień. Miastem jego działalności jest bowiem Białystok.

Kariera muzyczna

Kamil Chludziński w zasadzie od początku dorosłego życia interesował się muzyką i rozrywką. Tuż po osiągnięciu pełnoletności starał się spełniać jako DJ czy konferansjer. Jeździł także na rozmaite imprezy, poznając tę branżę od środka. „Spodobała mi się ta branża. (…) Pamiętam, jak zaczynałem, jak grałem za malutkie pieniążki, jak uczyłem się konferansjerki, śpiewania” – przyznał w wywiadzie dla „Gazety Współczesnej”.

Dużą popularność zdobył jako wokalista i lider zespołu Extazy, który jest na rynku już od kilkunastu lat i wylansował wiele hitów. Jak sam przyznał w jednym z wywiadów, nazwa celowo jest kontrowersyjna, aby zwracała uwagę i była łatwa do zapamiętania. Odrzuca natomiast jakiekolwiek skojarzenia z używkami, zupełnie nie o to mu chodziło.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Karol Zawrotniak. Co wiadomo o gwiazdorze disco polo z zespołu Defis?

Ta metoda okazała się być sukcesem. Dotąd teledyski zespołu zostały odtworzone na YouTube ponad 200 milionów razy, co jest imponującą liczbą. Dodatkowo Extazy gromadzi mnóstwo fanów na swoich koncertach w klubach i plenerze.

Największe hity zespołu to „Kakao”, „Nektar z banana”, „Noc taka czarna” czy „Buzi to za mało”. Mężczyzna często budzi kontrowersje swoimi teledyskami, co jest oczywiście zabiegiem mającym zwiększyć zainteresowanie.

Wiek, żona, dzieci

O życiu prywatnym mężczyzny wiadomo bardzo mało, a mężczyzna dba o to, żeby w wywiadach nie zdradzać żadnych jego szczegółów.

Pomimo tego wiadomo, że jest w szczęśliwym związku i ma dwójkę dzieci. Co do zasady nie zamieszcza jednak z nimi wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Kilka fotografii z żoną piosenkarza można znaleźć na jego prywatnym  profilu na Facebooku. We wspomnianym wyżej wywiadzie przyznał jednak, że rodzina jest dla niego najważniejsza.

Dziś priorytetem jest rodzina. I odpoczynek. Bo po tylu koncertach, to już mnie nie kręci zabawa” – powiedział Chludziński przyznając, że kiedy był młodszy zależało mu na dobrej zabawie.

Kamil Chludziński w mediach społecznościowych

Wokalistę zespołu Extazy możecie spotkać przede wszystkim na Instagramie. Kamil Chludziński jest tam obecny jako @zespolextazy_music, a konto obserwuje blisko 12 tysięcy osób. To nowe konto, bowiem poprzednie z większą ilością fanów ktoś zhakował. Na profilu znajdziemy głównie zdjęcia z imprez czy teledysków, ale także z życia prywatnego mężczyzny.

Zespół Extazy można obserwować także na Facebooku, gdzie ma aż ponad 98 tysięcy obserwujących.

4.6/5 (liczba głosów: 5)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top