Connect with us
kamila kotulska
Fot. Instagram @kamilakotulska

Telewizja

Kamila Kotulska. Kim jest nowa dziennikarka Viaplay?

Kim jest Kamila Kotulska, nowa dziennikarka Viaplay? Jej kariera zawodowa jest bardzo zróżnicowana i związana nie tylko z mediami. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje na temat jej życia prywatnego i zawodowego.

Kim jest Kamila Kotulska?

Kim jest Kamila Kotulska? To nowa dziennikarka Viaplay, która przeniosła się tam w związku ze startem transmitowania Formuły 1 przez tę platformę. Jej doświadczenie zawodowe wybiega jednak daleko poza media, w których karierę opisaliśmy poniżej w osobnym akapicie.

Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie na kierunku Computer Science and Econometrics, a także dwa studia podyplomowe na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie – na kierunkach Matematyka finansowa oraz Marketing internetowy.

W swojej karierze poza mediami pracowała m.in. w IBM zajmując się outsourcingiem i obsługą księgową, a także w Gradis, gdzie była menedżerem sprzedaży. Gradis to spółka zajmująca się oświetleniem, więc można powiedzieć, że Kamila Kotulska z niejednego pieca jadła chleb.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @kamilakotulska

Kariera w mediach

Karierę w mediach rozpoczęła w Canal+ Sport, będąc reporterką oraz pracując przy kilku popularnych programach, m.in. Liga+ Extra. Poza tym zajmowała się tworzeniem i edytowaniem materiałów video.

Następnie przeniosła się do Orange Sport, gdzie pełniła podobne funkcje. Była reporterką oraz dziennikarką piszącą teksty. Poza tym także zajmowała się tworzeniem i edycją materiałów video.

Od października 2017 roku do stycznia 2022 roku pracowała w Ekstraklasa Live Park. To spółka zajmująca się transmisjami meczów piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy. Była tam osobą zajmującą się konfiguracją czy monitoringiem parametrów pracy poszczególnych urządzeń.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @kamilakotulska

Wiek, rodzina, dzieci

Ile lat ma Kamila Kotulska? Dziennikarka urodziła się 22 października 1985 roku, więc obecnie ma 37 lat.

O jej życiu prywatnym niewiele wiadomo. Na zdjęciach w mediach społecznościowych nie pokazuje się z żadnym mężczyzna, więc możliwe, że obecnie nie jest w stałym związku. Nie ma także dzieci.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Budnik i Pokrzywiński. Kim są twórcy popularnego podcastu i nowi dziennikarze Viaplay?

Kamila Kotulska w mediach społecznościowych

Kamilę Kotulską możecie obserwować na Instagramie, gdzie jest obecna jako @kamilakotulska. Kobieta zebrała dotąd nieco ponad tysiąc obserwujących, a liczba ta z pewnością wzrośnie przy okazji pracy w Viaplay. Pół żartem, pół serio można powiedzieć, że męska część publikacji będzie miała na kim zawiesić oko. Na swoim profilu prezentuje wiele zdjęć z życia codziennego czy odbywanych podróży.

4/5 (liczba głosów: 12)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top