Connect with us
karolina bojar-stefańska
Fot. Instagram @bojarmeow

Sport

Karolina Bojar-Stefańska – wszystko, co powinniście wiedzieć. Co wiadomo o seksownej sędzi piłkarskiej?

Karolina Bojar-Stefańska dała się poznać jako sędzia piłkarska, ale podejmuje także wiele innych aktywności. Przede wszystkim jest kobiecym ideałem dla wielu kibiców piłkarskich, którzy wielbią jej urodę. W tym newsie przyglądamy się jej życiu prywatnemu i zawodowemu. Poniżej znajdziecie wszystko, co powinniście wiedzieć o Karolinie Bojar-Stefańskiej.

Kim jest Karolina Bojar-Stefańska?

Kim jest Karolina Bojar-Stefańska? Na różnych stronach znajdziecie informację, że to sędzia piłkarska, ale od jakiegoś czasu jest także influencerką. Jej uroda przysporzyła jej bowiem ogromnej liczby fanów – nie tylko w Polsce.

Kobieta swego czasu zrobiła także krok ku pracy w mediach, z którego szybko jednak się wycofała. Przed startem platformy Viaplay w Polsce Bojar-Stefańska była jedną z jej twarzy, ale tak naprawdę nigdy nie pojawiła się w studiu w roli prezenterki. Do dziś nie wiadomo, co stanęło na przeszkodzie – czy niechęć kobiety po pierwszym kontakcie czy coś innego. Regularnie występuje natomiast jako ekspertka piłkarska w różnych programach.

Karolina Bojar pochodzi z Krakowa, gdzie cały czas mieszka, choć często przebywa także oczywiście w Warszawie. W stolicy Małopolski ukończyła II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego. Kobieta mocno stawia także na wykształcenie. Obecnie studiuje Prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim, a wcześniej ukończyła Prawo własności intelektualnej i nowych mediów na tej samej uczelni.

Co ciekawe, przed karierą sędziowską kobieta trenowała biegania z kilkoma mniejszymi sukcesami. Jej specjalnością były biegi na średnich dystansach. W tym okresie była zresztą bowiem członkiem lekkoatletycznej sekcji Cracovii.

Jak sędzia piłkarska przechodziła kolejne szczeble rozwoju, by obecnie sędziować mecze na szczeblu centralnym. Obejmuje to m.in. spotkania kobiecej Ekstraligi.

Skąd się wzięła jej popularność?

Tak naprawdę popularność Karoliny Bojar zaczęła rosnąć powoli od 2015 roku. Już wtedy miała konto na Instagramie, gdzie naprzemiennie zamieszczała różne seksowne zdjęcia w połączeniu z tymi z pracy sędzi piłkarskiej.

Wszystko zmieniło się jednak rok później, kiedy różnymi kanałami – głównie dzięki mediom oraz serwisom społecznościowym – dowiedziała się o niej tzw. piłkarska Polska. Nietrudno zrozumieć, że piłkarscy kibice oszaleli za piękną kobietą w sędziowskim stroju i masowo zaczęli obserwować ją na Instagramie.

Jej sława wyszła poza Polskę w 2018 roku. Popularna angielska bulwarówka „The Sun” uznała ja wtedy za najbardziej seksowną sędzię piłkarską, co rzecz jasna przełożyła się na popularność kobiety. Pod postami zaczęła mieć już nie tysiąc czy dwa interakcji, a kilkanaście tysięcy.

Wiek, rodzina, dzieci

Karolina Bojar-Stefańska urodziła się 15 września 1997 roku, ma więc teraz 25 lat.

Jej mężem jest znany sędzia piłkarski Daniel Stefański. W tym przypadku można mówić o jednym z najbardziej znanych sędziów piłkarskich w Polsce. Mężczyzna jest bowiem rozjemcą meczów PKO BP Ekstraklasy, najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Dzieli ich ogromna różnica wieku, bowiem Daniel Stefański urodził się 7 lipca 1977 roku, ma więc 45 lat. Co ciekawe, razem z mężem będzie sędziować pierwszy turniej Move Federation.

Para najpierw zaręczyła się w styczniu 2020 roku podczas wizyty w Tajlandii, a w październiku 2020 roku wzięła ślub na greckiej wyspie Santorini. Póki co nie wiadomo, czy para planuje dzieci.

O jej rodzinie wiadomo niewiele, ale w mediach przebija się informacja, że pochodzi ze sportowego rodu. Jej mama była biegaczką, a inni członkowie rodziny mają także związki z piłką nożną.

Karolina Bojar-Stefańska w mediach społecznościowych

Karolinę Bojar możecie obserwować przede wszystkim na Instagramie, gdzie występuje jako @bojarmeow. Zebrała tam już ponad 167 tys. obserwujących, którzy z pewnością doceniają piękne zdjęcia dodawane przez kobietę.

Prowadzi także fanpage na Facebooku, gdzie ma jednak tylko niecałe 3 tysiące obserwujących. Ma także konto na Twitterze, gdzie zebrała ponad 17 tys. obserwujących, ale jest tam mało aktywna.

5/5 (liczba głosów: 2)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top